چهار (درخشان!) فینالیست نام برای سال 2020 دانشگاه مدال

The 2020 University Medal finalists, from left: Michael Cerda-Jara; Varsha Sarveshwar; Bhavish Dinakar; and Isaac Witte

2020 دانشگاه مدال فینالیست از سمت چپ: مایکل Cerda-Jara; Varsha Sarveshwar; Bhavish Dinakar; و اسحاق Witte

برکلی است که در سطح جهان شناخته شده به عنوان یک مرکز علمی, جذب بهترین و درخشان ترین دانش آموزان از ایالات متحده و جهان است. اما در هر کلاس یک گروه از دانش آموزان ممتاز خود را گسترده منافع تعهد عمیق و البته کار سخت است.

در این سال دانشگاه برنده مدال توسط آنا Boser یک آمار عمده. اما چهار فینالیست — مایکل Cerda-Jara, Bhavish Dinakar Varsha Sarveshwar و اسحاق Witte — همچنین نمونه های باور نکردنی موفقیت و وعده کلاس 2020. در حال حاضر آنها در حال فارغ التحصیل شدن بخشی از جامعه بین المللی از دانش آموزان که سنتی مراسم با تاخیر و یا لغو به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

دانشگاه مدال در سال 1871 تاسیس شد و نامزدها باید دست به یک معدل از 3.96 یا بالاتر در حالی که غلبه بر چالش های قابل توجه و تاثیر بر زندگی افراد دیگر است.

در این سال فینالیست:

Michael Cerda-Jara, 2020 University Medal finalist

(عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

مایکل Cerda-Jara
زادگاه: نیوآرک در ایالت کالیفرنیا
اصلی: جامعه شناسی
فوق برنامه: انتقال هماهنگ کننده برکلی زیرزمینی دانشمندان
چه بعدی ؟ دکتری مطالعات جامعه شناسی در دانشگاه استنفورد
چگونه شما را جشن می گیرند ؟ در میان این همه گیر جهانی و در محل جشن من موفقیت من را جشن می گیرند سلامت خوب من و خانواده من است.
چگونه خواهد برکلی شکل آینده خود را? برکلی را شکل آینده من با یاد من به همیشه ماندن در کار من و هرگز فراموش نکنید که من در خدمت دیگران — در حال حاضر و قبلا زندانی بچه ها در برریس/هود که در حال فراهم کمتر فرصت های جوانان که جرم و میلیون ها نفر از افرادی که برخورد سد پس از سد به عنوان یک نتیجه از یک سابقه کیفری. با شناخت که من ایستاده بر روی یک تپه از امتیاز وظیفه من این است که برای کمک به دیگران که می آیند از زمینه های مشابه در رسیدن به این تپه از امتیاز.


Bhavish Dinakar, 2020 University Medal finalist

(عکس آکشی Dinakar)

Bhavish Dinakar
محل تولد: روستای دشت کانزاس
مهم: مهندسی شیمی, افراد زیر سن قانونی در علوم کامپیوتر و ریاضیات و فیزیک
فوق برنامه: UC جاز گروه ویولونیست کال تنیس روی میز باشگاه
چه بعدی ؟ دکترای مهندسی شیمی در دانشگاه MIT
چگونه شما را جشن می گیرند ؟ من قصد شرکت در مجازی شروع مراسم در UC Blockeley Minecraft server.
مهم ترین ارزش شما را از برکلی? به نظر می رسد فقط دیروز من در حال حرکت بود به من دانشجوی سال اول خوابگاه و من نمی توانم بر این باورند که چهار سال در حال حاضر از بین رفته است. آن است که آسان به بلند شدن در روز-به-روز مبارزات برکلی و این مهم است که گاهی یک قدم به عقب برگردیم و به یاد داشته باشید آنچه که واقعا مهم است. اگر چه این خوب است بدانید که چگونه برای پیدا کردن طیفی تجزیه یک ماتریس من فکر می کنم ارزش واقعی برکلی نهفته در خاطرات من را با خودم ببرم بقیه زندگی من — تعقیب یک بت از من سوئیت در Foothill (مجتمع مسکونی), پیدا کردن یک یخچال در وان حمام و خوردن Doritos Locos Tacos پس از یک شب اواخر بسکتبال در RSF (امکانات ورزشی و تفریحی) به نام چند.


Varsha Sarveshwar, 2020 University Medal finalist

(عکس ناتالی شائو)

Varsha Sarveshwar
زادگاه: اوک پارک کالیفرنیا
رشته: علوم سیاسی
فوق برنامه: رئیس جمهور از UC انجمن دانشجویان; امور خارجی معاون رئیس جمهور به همراه دانش آموزان از دانشگاه کالیفرنیا (ASUC)
چه بعدی ؟ تابستان در آموزش و پرورش سهام غیر انتفاعی, سپس در سال به عنوان یک جان گاردنر خدمات عمومی همکار
چگونه شما را جشن می گیرند ؟ من قصد دارم به چند روز از من دانشجو دولت مسئولیت را به استراحت و صرف وقت با عزیزان — اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل ،
آنچه که خود را بزرگترین جاه طلبی برای آینده ؟ من متولد و بزرگ شده در کالیفرنیا و در طول زمان در دانشگاه, من متوجه شدم که چقدر من نمی خواهم به ترک. بسیاری از علوم سیاسی رشته باید جاه طلبی های ملی, اما من فکر می کنم من می خواهم به اختصاص حرفه ای من به دولت و سیاست است. کالیفرنیا اغلب مجموعه مثال برای چه مترقی همدلانه سیاستگذاری می تواند مانند نگاه کنید. در همان زمان ما بسیاری از به ظاهر چالش های مقاوم به درمان از بودجه آموزش و پرورش به بحران مسکن. من بزرگترین آرزوی این است که به سادگی به اثر معنی دار تغییر در این حالت چه که در سازماندهی دفاع, سیاست های انتخاباتی و یا دولت است.


Isaac Witte, 2020 University Medal finalist

(عکس از Daniel Kim)

اسحاق Witte
زادگاه: اوورلند پارک کانزاس
رشته: مولکولی و زیست شناسی سلولی موسیقی
فوق برنامه: [email protected]برکلی
چه بعدی: پیگیری مقطع دکتری زیست شناسی و علوم پزشکی در دانشگاه هاروارد
چگونه شما را جشن می گیرند ؟ من با خانواده ام جشن فارغ التحصیلی من از دانشگاه و خواهر کوچکتر من فارغ التحصیلی از دبیرستان. بردی ما سگ شکاری طلایی بسیار هیجان زده است!
چه خواهد شد شما به یاد داشته باشید در مورد برکلی 25 سال از در حال حاضر ؟ مردم. در برکلی من خوش شانس برای پیدا کردن بسیاری از جوامع با دوستان نزدیک و مربیان. من ساخته شده برخی از بهترین دوستان من به عنوان یک عضو از دانشگاه برکلی ارکستر سمفونیک و از آن شده است یک لذت موسیقی را با آنها, آیا, انجام هرتز در سالن در محوطه دانشگاه و یا در اسپانیا در طول ما 2017 تور. من هم ملاقات بسیاری از دانشمندان باور نکردنی در برکلی که به شدت کنجکاو و پرشور در مورد کمک به دیگران است. در طول مقطع کارشناسی من تجربه مردم از برکلی شده اند و آنچه را من ساخته شده زمان در کال بنابراین به یاد ماندنی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>