Flavien Prat به اندازه کافی فشار بدون رکورد

وجود دارد حداقل یک نفر یکشنبه که واقعا می خواهید برای دیدن اسب دوانی Flavien Prat پیروزی در 10 مسابقه در سانتا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

وجود دارد حداقل یک نفر یکشنبه که واقعا می خواهید برای دیدن اسب دوانی Flavien Prat پیروزی در 10 مسابقه در سانتا آنیتا.

آن را عامل درک Lawson.

Prat در حال حاضر برنده شش نژادها و یک پیروزی خواهد کراوات Laffit Pincay جونیور رکورد هفت بود که مجموعه 14 مارس 1987.

لاوسون ممکن است heaved آه امداد هنگامی که Prat را کوه برنده عنصر 9-5 مورد علاقه ششم به پایان رسید در مشروب قبل از خواب.

"من بسیار خوشحال هستم که ما یک خجالتی" لاوسون گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. "اول از همه, آن را به من می دهد یک رکورد را پس از, و او نمی باید در ارتباط با Laffit Pincay در 27 سال سن. او نیاز به دریافت کنید کمی بزرگتر.

"من لازم نیست به فشار. وجود دارد برخی از پرونده های که شما می خواهید به کراوات و یکی نبود یکی از آنها در حال حاضر نه در سن و سال او."

لاوسون گفت که او و Prat باید تیمی را برای برنده چهار مسابقه بر روی یک کارت چند بار و "من فکر می کنم ما تا به حال حداقل یک یا دو سپاس."

"ما هرگز تا به حال شش در یک روز, به طوری که ما تا کنون انجام داده در یک روز" لاوسون گفت.

"این یک helluva روز. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. یک بار ما برنده اول مسابقه (Querelle), من می دانستم که لئونارد پاول اسب (جوانه شوالیه در پنجم) اجرا میکنه ، من نمی دانم که تبانی توهم برنده خواهد بود (ششم) اما من می دانستم که او را به خوبی اجرا.

"من بسیار خاص با Bellafina (4-5 مورد علاقه در صحرا Stormer سهام) که او برنده خواهد بود. چهار نفر از شش برنده من بسیار با اعتماد به نفس. من تا به حال احساس ما را برنده چهار مسابقه در آن روز. شش همیشه تعجب به من اعتماد کن."

و Prat ممکن است نشستن در یک چهار روز از مسابقه آخر این هفته در سانتا آنیتا که شامل $200,000 درجه دوم چارلز Whittingham سهام در روز شنبه و یک جفت $300,000 کلاس من مخاطرات در دوشنبه کفاش مایل و Gamely.

"او را برای رفتن به یک آخر هفته خوب," لاوسون گفت. "او در واقع می تواند برنده بیش از 10 مسابقه آخر این هفته, اما اجازه دهید فقط آن را یک روز در یک زمان و ببینید چه اتفاقی می افتد. چیزهایی که باید برای سقوط به راه راست. روز وجود دارد که ما فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در یک دسته از نژادها و ما در نهایت برنده هیچ چیز نیست."

البته Prat لذت می برد بزرگترین پیروزی کار خود را در سال گذشته کنتاکی دربی برنده از طریق رد صلاحیت سرنشین 65-1 longshot خانه کشور است. این دومین-بالاترین شانس از هر دربی برنده پس از Donerail (91-1) در سال 1913.

لاوسون گفت: او هنوز هم جستجو برای بالای 3 سال این سال برای مشتری خود را پس از اکثریت خود را به بهترین 2 ساله نمی توسعه. این حواس پرت و تاج سه گانه سری در این سال هر چند با بلمونت استیکس رفتن اول ژوئن 20 و کوتاه به 1 1/8 مایل به دنبال کنتاکی دربی در سپتامبر. 5 و Preakness در Oct. 3.

"این خیلی متفاوت است در حال حاضر بدون (Triple Crown) مسابقات در حال اجرا زمانی که آنها قرار بود به اجرای" لاوسون گفت. "این تاج سه گانه, اما آنها فقط نژادها در حال حاضر. آن را از یک نژاد (Belmont) کوتاه است تا آن را به سه مخاطرات مختلف نژادها. این که چگونه من قصد دارم به آن نگاه کنید. من قصد ندارم به نگرانی بیش از حد در مورد تاج سه گانه از جنبه های آن است. من فقط میخوام سعی کنید برای پیدا کردن یک اسب است که می تواند برنده شدن در یک مسابقه و ببینید چه اتفاقی می افتد."

این بی سابقه بار در سانتا آنیتا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون تماشاگر, بدون صاحبان سوارکاران زندگی بر این اساس کل آخر هفته, مربیان, بئب اسب خود را در دریافت انبار و هیچ برنده دایره مراسم.

به عنوان لاوسون گفت: "شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهید. خود را در مسیر مسابقه خود را در قوانین و ما فقط به دنبال همراه. من واقعا فکر می کنم این کمی درد نمیخورد اما آنها انجام آنچه آنها می تواند به نگه داشتن خود را در مسابقه کسب و کار باز کردن و ما فقط در حال رفتن به رفتن همراه با آن است."

Prat خواهد بود سرنشین ایالات متحده برای مربی ریچارد Mandella در Whittingham سهام در روز شنبه و نیز سوار پیتر میلر-روت تگزاس گوه در این روز حمایت از ویژگی 100 ، 000 $Grade III دیتونا سهام.

روز دوشنبه Prat را سوار سال گذشته Preakness برنده جنگ خواهد شد کفاش مایل.

"او یکی از بهترین 3 ساله در امریکا در سال گذشته و او ثابت کرد چمن" Prat گفت کفاش کوه. "من فکر می کنم این فاصله در حال رفتن به بسیار خوبی برای او است."

Prat بومی مولن فرانسه سر به جمعه است نه مسابقه با کارت راحت 55-42 سرب بیش از دونده تا آبل Cedillo در سانتا آنیتا سوارکار اسب دوانی شدن رده بندی است.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب