کالیفرنیا اصلاحات مقامات یکشنبه اعلام کرد اولین زندانی زندان مرگ از عوارض مربوط به COVID-19.

اهل بیت درگذشت, در یک بیمارستان پس از ابتلا به کروناویروس در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی در بیانیه ای گفت. آژانس را بلافاصله می گویند که اهل بیت درگذشت.

هیچ جزئیات بیشتری منتشر شد برای محافظت از اهل بیت پزشکی و حریم خصوصی بعد از قوم و خویش مطلع شد ،

“CDCR طول می کشد ایمنی و بهداشت از همه کسانی که زندگی می کنند و کار ما در زندانها بسیار جدی و ادامه خواهد داد به کار پشتکار به آدرس COVID-19 همه گیر” این سازمان در بیانیه ای گفت.

پنجاه و نه زندانیان و 22 کارمندان در چین, زندان, آزمایش مثبت برای coronavirus.

در سطح ایالت 115 زندانی افراد و 88 سیستم زندان های کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس شیوع ادامه به آمار کالیفرنیا ترین جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد در خانه های سالمندان در خیابان ها و یا در پناهگاه بی خانمان.

مردان زندان در چین در میان اولین زندانها به گزارش یک مورد مثبت در میان کارکنان آن در مارس 21.

در ماه مارس منجر به آن اولیه عفونت CDCR مقامات شروع به ایجاد تغییرات گسترده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش به اصلاحات امکانات از جمله ممنوعیت تمام ملاقاتها به زندان و تعلیق برنامه های توانبخشی – اغلب به میزبانی غیر انتفاعی گروه های حمایت – و همچنین به تعویق افتادن آزادی مشروط جلسات.

پس از اصرار از یک ائتلاف از گروه های مدافع مانند عدالت, مشترک, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ضد تکرار جرم سال ائتلاف کالیفرنیا مدافع عمومی انجمن و لس آنجلس عمومی مدافعان دولت مقامات زندان اعلام کرد در مارس 31, آنها انتشار حدود 3,500 زندانیان زود است.

و سن برناردینو کانتی وزارت بهداشت گفت: در این ماه آن را کمک به دولت اصلاحات مقامات شناسایی و ردیابی ریشه های کروناویروس عفونت در چین ،

علاوه بر coronavirus موارد در زندانها دو زندانی برگزار شد در یک زندان فدرال در سن پدرو فوت کرده اند از coronavirus.

نویسنده کارکنان یونس والدز کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو