آتش سوزی و غارت راک مینیاپولیس پس از مرگ انسان; 1 مرده

توسط داگ شیشه ای

مینیاپولیس — آتش سوزی سوخته و غارتگران زده شنبه پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را لرزاند, مینیاپولیس, برای دومین شب متوالی با آسیب های کشش برای مایل در سراسر شهرستان.

در میان خشونت یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله یکشنبه شب در نزدیکی یک فروشگاه. خواسته به تایید گزارش می دهد که او به ضرب گلوله کشته شده است توسط یک فروشگاه مالک سخنگوی پلیس جان الدر گفته بود که “یکی از نظریه.”

معترضان شروع به جمع آوری در اوایل بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه در بخش جنوبی شهر که در آن 46 ساله جورج فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر زانو در گردن او تا زمانی که او بی توجه. معترضان skirmished با افسران شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در تکرار شنبه شب رویارویی است.

صبح روز پنجشنبه دود آویزان بیش از مینیاپولیس و غارتگران کالا از یک آسیب دیده و هدف فروشگاه با دخالت پلیس. تصویری از فروشگاه داخلی نشان داد خالی, لباس, قفسه ها و قفسه ها و بقایای پراکنده در مورد. فحاشی شد اسپری رنگ بر روی سطح خارجی فروشگاه.

اعتراض گسترش به سایر شهرستانها ایالات متحده است. در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

این دومین شب از اعتراض های خشونت آمیز در مینیاپولیس پس از مرگ فلوید که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی در گزارشی از لایحه تقلبی بودن گذشت. اطرافیان تلفن تصویری نشان داد یک افسر زانو در Floyd ‘s گردن برای تقریبا هشت دقیقه به عنوان او در نهایت بی.

شهردار یعقوب فری توییتی برای آرام اوایل پنج شنبه. “لطفا مینیاپولیس ما نمی توانیم اجازه تراژدی beget بیشتر تراژدی او گفت:” در توییتر. او همچنین خواسته برای کمک به حفظ صلح است.

افسر و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند سه شنبه و چهارشنبه فری به نام او را به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

فری خواسته رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای فعال کردن گارد ملی سخنگوی تایید پنج شنبه. دفتر والی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. Walz توییتی برای آرام چهارشنبه شب در تماس تلفنی با خشونت “بسیار خطرناک” و اصرار مردم به صحنه را ترک کنند.

چهارشنبه شب ماموران در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در نزدیکی تظاهرات یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو با چه چیزی تبدیل به گلوله زخم سالمند گفت. مرد مرده در یک بیمارستان محلی است. مهتر گفت: یک مظنون بازداشت اما گفت: حقایق منجر به تیراندازی شد “هنوز در حال مرتب شده اند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>