Femi Ogundele: گوناگون بدن دانش آموز پرورش تعالی

Portrait of Femi Ogundele smiling

UC برکلی دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی Olufemi “Femi” Ogundele نقش کلیدی در آوردن تنوع بیشتر به برکلی 2020 اول کلاس. (UC برکلی عکس توسط استفان McNally)

UC برکلی منتشر شده آن 2020-21 پذیرش دانشجوی سال اول شماره امروز نشان می دهد که بیشترین قومی متنوع بستری کلاس در بیش از 30 سال از نظر ارائه می دهد از ورود به آمریکایی های آفریقایی تبار و Latinx و Chicanx دانش آموزان است. تعداد کسانی که افزایش حدود 40 درصد بیش از سال قبل است. پردیس نیز شاهد دستاوردهای مختلف اقدامات بیشتر اجتماعی و اقتصادی تنوع در میان دانش آموزان ارائه شده و پذیرش.

Olufemi “Femi” Ogundele که شروع کار خود را در ژانویه 2019 به عنوان دستیار معاونت و مدیر در مقطع کارشناسی, پذیرش نونما پذیرش رویکرد به جنبه های کلیدی از کار خود را به عنوان دانشگاه به دنبال تنوع بیشتر توسط بسیاری از اقدامات.

برکلی اخبار صحبت کرد اخیرا با Ogundele خود را در مورد غنی تجربه کار در پذیرش دانشجو در موسسات مختلف, چرا برکلی نیست “فقط یکی دیگر از بسیار گزینشی موسسه” چه گام های او در زمان برای ایجاد تغییرات در حال حاضر بازده نتایج مثبت و وظایف مهم است که باقی می ماند.

Berkeley News: هنگامی که شما شروع به کار در اینجا به عنوان رئیس پذیرش در مقطع کارشناسی در ژانویه 2019 شما در زمان بر روی کلید پردیس طرح را بیشتر قومی و اجتماعی و اقتصادی تنوع به ما پذیرش روند. چه طرز فکر خود را نزدیک شدن به آنها را?

Femi Ogundele: به همین دلیل موقعیت خیلی جذاب, چرا کسانی که طرح های خیلی جذاب است چون من شده اند انجام تنوع استخدام حرفه ای تمام من و من همیشه اعتقاد بر این است که تنوع باید در مرکز یک موسسه ماموریت است و چیزی نیست که افزودنی یا کمکی. هنگامی که بار سخت زمانی که بودجه می شود کوچک و یا پرسنل کم می شود اگر تنوع افزودنی آن است که همیشه به خطر بیافتد.

به شنیدن از صدراعظم که تنوع در مرکز ماموریت ما, من می دانستم که قرار بود به یک ستاره شمال به کار ما. من بسیار هیجان زده بود و تشویق. این یک چالش است که من فکر می کردم منحصر به فرد مناسب برای آدرس.

این پیچکها غرور خود را در تنوع است. برکلی بسیار انتخابی را پس چگونه می تواند ما تقلید تنوع برخی از این بسیار گزینشی (خصوصی) موسسات در حالی که با بهره گیری از ما دسترسی? وجود استعداد شگفت انگیز وجود دارد که من قادر به رسیدن به داده های فوق العاده انتخابی طبیعت از مدارس من کار کرده ام و بنابراین برای رسیدن به یک بزرگتر مدرسه مانند این است که تحصیلات دانشگاهی عالی من کاملا متعهد به رسیدن به هر یک از این جمعیت است که من همیشه می خواستم به, اما من نمی توانستم به دلیل اندازه کوچکتر از موسسات جایی که من قبلا کار می کرد.

چه مدت شما مشغول به کار در پذیرش?

من شده اند انجام پذیرش کار از سال 2007. من مشغول به کار در انواع مختلف موسسات — پیچک-Plus, عمومی flagships کوچکتر منطقه ای privates. از طریق این لنز انجام کار تنوع در آن فضاهای مختلف من تا به حال شانس به واقعا یک نگاهی به دانش آموزان از رنگ و تمام تغییر جمعیتی که ما می بینیم در سراسر ایالات متحده است. کسانی که تغییر باید به عنوان فرصت و نه به عنوان یک چالش. این جمعیت همواره وجود دارد اما ما (به عنوان یک صنعت) باید همیشه در خدمت آنها. این بخشی از ماموریت ما به عنوان یک نهاد عمومی است که در اینجا برای مردم این کشور به ماموریت محور به انجام بهترین های ما به همان نمایندگی در دانش آموز ما بدن.

چه تغییراتی آیا شما تصمیم می گیرید مورد نیاز برای جذب بیشتر مجموعه ای متنوع از متقاضیان اعتراف آنها و گرفتن تعهدات خود برای ثبت نام اینجا ؟

من تو را دیدم که برکلی تعهد به دانش آموزان متنوع است بیشتر از جمعیت منعکس شده در آن دانشجو در مقطع کارشناسی بدن. و من فکر کردم که این یک روایت کاملا ارزش گفتن. از خارج به دنبال در برکلی برای من فقط یکی دیگر از بسیار گزینشی موسسه پژوهش 1 موسسه با واقعا قوی دانشگاهیان.

اما آن را نیز زادگاه رایگان سخنرانی جنبش و فعالیت هنوز هم می گیرد, در بسیاری از, اشکال, در دانشگاه ما. آن را قطعا یک موسسه ساخته شده برای دانش آموزان توسط دانش آموزان. و دولت گوش به دانش آموزان در راه من را دیده اند و نه در بسیاری از موسسات دیگر است. برنامه های مانند زیرزمینی دانشمندان مانند امید دانشمندان مانند آفریقایی ابتکار بخشی از تلاش برای دیدن دانش آموزان در راه است که بسیاری از موسسات نیست. من شده اند در بسیاری از موسسات که در آن برخی از طرح های است که ما (در برکلی) خواهد بود یکی آف نه تمام عیار برنامه های. یک روح وجود دارد در اینجا در برکلی که واقعا برای مردم خوب. ما در حال آموزش به خاطر آموزش و پرورش اما به خاطر تغییر جامعه است.

UC برکلی مدیر در مقطع کارشناسی, پذیرش Olufemi “Femi” Ogundele صحبت در مورد ویژگی های پذیرش ماموران پلیس به دنبال زمانی که آنها نقد و بررسی برنامه ها و تلاش برای بهبود تنوع. (UC Berkeley, تصویری توسط استفان McNally)

چه تغییرات عمده ای شده اند ساخته شده تا کنون است ؟

اول ما تغییر نرم افزار خواندن روند بدون تغییر ما خواندن سیاست. ما به سادگی تغییر راه که در آن فایل های جریان و در حال اختصاص داده شده به خوانندگان بهتر زم و موضعی دانش آموزانی که درخواست خود را در مدارس و محله که در آن زندگی می کنند. برخی ادعا می کنند که به منظور متنوع شما باید خود را به سازش استانداردهای علمی. من هرگز بر این باور است که. ما به دنبال تعالی و نه کمال. برتری می دهد راه را به نکات دقیق وظریف; این اجازه می دهد تا شما را به نگاه در دانش آموزان در راه است که طول می کشد خود را در پس زمینه در نظر میگیرد. کمال است که به سادگی دیدن چگونه یک دانش آموز نمرات و قضاوت خود دانشگاهیان و یا عقل خود را بر اساس آن است. ما نه به دنبال آن است.

این اولین تغییر عمده گرفتن مردم واقعا خود استفاده موضعی دانش (متقاضی مدرسه) انجام تحقیقات در سرزمین خود و کشف چیزهای که.

نکته دوم: ما تغییر همه از ما پیام رسانی و نشریات و بازاریابی به شرکت جمعیت های ما مشغول است قبل از. زبان ما باید استقبال — به دانش آموزان روستایی پایین, وضعیت اجتماعی و اقتصادی دانش آموزان پل گرانت دریافت کنندگان و یا آنچه شما باید. آن مهم است برای آنها را به دانستن آن است که نه آنها که خوش شانس به در برکلی; ما خوش شانس هستند که آنها را انتخاب کرده اند برکلی است.

سوم ما اولویت روابط ما با ما ذینفعان کلیدی — دبیرستان مشاوران. در برخی از جوامع مشاوران نمی فشار بالا به دانش آموزان اعمال می شود به بهترین مدارس و به طور معمول به خاطر دانشگاه نمی درگیر آنها و در نتیجه وجود دارد سوء تفاهم ها در مورد ما نهاد که نگه داشتن دانش آموزان از ما متقاضی استخر. من همیشه در تلاش برای حل undermatching پدیده. این اشاره به متقاضی رفتار مجرب پایین, وضعیت اجتماعی و اقتصادی دانش آموزان که اغلب را انتخاب کنید به undermatch کمتر انتخابی مدارس در مقایسه با زمانی که به خوبی ذوات دانش آموزان از همان توانایی علمی — آنها نمی شلیک برای ستاره ها برای برگزیده ترین نهاد. بسیاری از بار است که با عدم قرار گرفتن در معرض به کسانی که در مدارس. موسسات مانند ما به طور معمول انجام نمی بازدید از این دانش آموزان دبيرستان چرا که اکثر دانش آموزان آن لازم نیست کامل امتحانات و راست ،

برخی ادعا می کنند که به منظور متنوع شما باید خود را به سازش استانداردهای علمی. من هرگز بر این باور است که. ما به دنبال تعالی نه کمال.”

– Femi Ogundele

اما در برکلی ما بدبختانه کل مدل از چه فیدر مدرسه است که در سر آن است. ما گفت: “بیایید نه فقط رفتن به مدرسه می فرستد که ما بیش از 100 برنامه در هر سال. اجازه دهید ما صرف دلار به رفتن به مکان های که در آن دانش آموزان نمی دانند که ما که هستیم. بیایید ببینیم که اگر ما می توانید برخی از ذهن و تغییر برخی از قلب در مورد که ما که هستیم و آنچه ما به دنبال آن هستید که ما در اینجا به خدمت می کنند.’ و دانش آموزان پاسخ داد. ما دیدیم که در این سال متقاضی و دیدیم که در عملکرد ،

همه چیز که ما باید در راستای این اولویت های سازمانی — بیشتر دانشجو نمایندگی از سراسر کشور تنوع بیشتر در استخر بین المللی. حتی اگر استخر بین المللی در این سال 11% ما نیاز بیشتر کشور نشان داده شده است.

من مؤمن بزرگ است که وقتی که می آید به تنوع و تعالی شما نمی توانید یکی را بدون دیگری. شما نمی توانید یک دانشجوی عالی بدن بدون این که متنوع است. تحقیقات نشان می دهد که جمعیت های گوناگون جرقه نوآوری است. به عنوان یک موسسه پیشرو برای مردم خوب ما باید به افتخار این واقعیت است. تنوع منجر به مطلع مکالمات و دیدگاه های گوناگون در مورد سیاست های, قوانین, علم, محصولات و کسب و کار است که بر جامعه است.

افزایش آفریقایی و Chicanx و Latinx شماره چشمگیر است — و به بالاترین سطح در 30 سال. چه چیزی به شما می گویند به کسانی که فکر آن را نمی تواند انجام شود ؟

من می دانستم که, پوست کندن جمعیتی از کالیفرنیا و محبوبیت برکلی که آن را امکان پذیر خواهد بود و ما تغییرات اعمال شده در برنامه ما بررسی فرایند اجازه می دهد تا این دانش آموزان به ظهور. بسیاری از این بود که تقسیم کار. قبل از من در اینجا پذیرش افسران اختصاص داده شد بسیار بزرگتر مناطق جغرافیایی که میرسد کشورهای مختلف و مناطق آنها سفر را برای توسعه کار بودند نه لزوما کسانی که از دانش آموز متقاضیان که برنامه های آنها را بعد به عنوان خوانده شده. در حال حاضر با کوچکتر سرزمین و نقد و بررسی از برنامه های کاربردی از کسانی که زمینه این پذیرش: ماموران پلیس در یک موقعیت بهتر به درک آنچه را که دانش آموز متقاضیان را در زندگی انجام و در چه زمینه.

آیا یک دانش آموز متوسط در واقعا قوی و باور نکردنی دبیرستان سزاوار یک شانس بهتر از مطلق standout valedictorian در زیر منابع در وسط روستایی شهرستان تولار? من فکر نمی کنم. به من standout از روستایی شهرستان تولار سزاوار همان نظر است. و تنها راه برای suss که به درک که زمینه محلی. اما این مهم است که پذیرش نمی تنبیه یک دانش آموز برای اینکه دنیا به امتیاز و این که ما نمی fetishize تروما. این چیزی نیست که ما به دنبال. ما باید رویکرد ما بررسی با تعادل. شما می توانید عالی یا متوسط در هر دو از آن محیط. آن است که محیط زیست, اما دانش آموز و نحوه تعامل آنها در آن محیط زیست است.

وجود ستاره ها در همه جا. آن را فقط یک ماده از پیدا کردن این ستاره ها و به رسمیت شناختن آن ستاره. شده است که بزرگترین تفاوت بین این سال (در صورت پذیرش) و هر سال دیگر.

چه به شما می گویند برای آسیایی آمریکایی و سفید دانش آموزان و والدین که ممکن است نگرانی هایی است که تنوع تلاش ممکن است آنها را ترک پشت ؟

من درک می کنم که دیدگاه و که در آن است که می آید از. من درک می کنم که برخی از این تغییرات ممکن است دشوار است. اما به عنوان یک موسسه ما در حال انجام بهترین های ما برای خدمت به همه جمعیت از دانشجویان که درخواست به ما یک نگاهی به جمعیت ما شده اند سهوا نادیده گرفتن برای چندین دهه و به انجام بهترین های ما به سمت راست کشتی در چارچوب قانون و پارامترهای است که ما داریم. آسیایی و مردم آمریکا نیز باید به عنوان یک فوق العاده متنوع پرده نقش دار از اقوام هستند که بیش از حد اغلب فشرده با هم در آموزش عالی گفتگو, و در راه است که واقعا برخی از کسانی که micropopulations زیانی.

یک روح وجود دارد در اینجا در برکلی که واقعا برای مردم خوب. ما در حال آموزش به خاطر آموزش و پرورش اما به خاطر تغییر جامعه است.”

– Femi Ogundele

من امیدوارم که برای دانش آموزان از اکثریت گروه های که به برکلی است که آنها را ببینید تنوع در کلاس درس و درک کنند که این است که چگونه آنها را از پرکار ترین تجربه های آموزشی. آنها را نشسته در یک اتاق پر از افرادی که آنها را دوست دارم اما شبیه به آنها را در احساسات خود را برای تغییر جهان است.

فراتر از آن است که مردم باید تشخیص دهند که ما انتخابی. ما همیشه بوده است و ما ادامه خواهد داد. اما ما در حال تلاش برای نمایندگی مردم ما باید یک ماموریت به خدمت می کنند. در حال حاضر زمان آن است مهم تر از همیشه به پایین در این ماموریت است. من واقعا افتخار می کنم که در یک موسسه عنوان در این جهت از جمله از طریق درایو برای تبدیل شدن به یک اسپانیایی در خدمت نهاد و در ساخت جدید گام با ما دانش آموزان معلول برنامه و آفریقایی ابتکار.

با وجود بالاتر پذیرش اعداد برای بسیاری از اقلیت کمتر گروه وجود دارد کمتر از آمریکایی های بومی بستری برای 2020-2021 از در سال های گذشته. چرا ؟

ما برای رسیدن به همه اهداف ما است. بومی آمریکا شماره یک ما کاملا نیاز به ادامه به کار بر روی. در سال گذشته ما بستری 80 بومی آمریکایی ها و ثبت نام 26. سال قبل ما بستری حدود 50 و ثبت نام 25. وجود دارد ذهن است که نیاز به تغییر در آن جامعه مورد آنچه برکلی را ارائه کرده است. ما تا به حال پاره وقت (25% درصد زمان) بومی آمریکا همکاران. ما به تازگی به استخدام 100% تمام وقت پذیرش افسر یک بومی آمریکایی که به تازگی فارغ التحصیل از کالج دارتموث است و از شمال کالیفرنیا بومی جامعه است. ما هیجان زده در مورد پتانسیل ما تلاش های در حال حرکت رو به جلو است.

چه نقشی را اجتماعی, رسانه ها, انتشارات و دیگر اشکال ارتباطات در برقراری ارتباط و اتصال با یک گروه متنوع از دانش آموزان آینده نگر?

رسانه های اجتماعی شد بسیار مهم برای ما به حق است. ما نیاز به نمایش گذاشتن که ما به عنوان یک جامعه نه فقط به عنوان یک موسسه معتبر. رسانه های اجتماعی ما شد خیلی شخصی تر و با شخصیت و آن را به نمایندگی از دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی از رنگ. آن را به نمایش گذاشت آزادی بیان جنبش بلکه تمام فعالیت های است که در یک موضوع مشترک در برکلی که متصل کلاس بعد از کلاس با هم. رسانه های ما تعامل است کمی پویا تر در حال حاضر ما در حال گرفتن خطرات بیشتر و نشان دادن مردم بشریت در پشت این کار است که ما در پذیرش که پذیرش مردم است محور کار نه فقط یک موضوع از امتحانات و GPAs.

ما برجسته تر دانشجویی صدای, مانند کسانی که از انتقال دانش آموزان و دانشجویان بین المللی به خود بگویید برکلی تجربه است. ما همچنین ساخته شده مطمئن شوید که مردم را دیدم اجتماعی فرهنگ در برکلی مثل چهارشنبه که در آن دانش آموزان جمع آوری و معاشرت در Sproul پلازا برای نشان می دهد ما بیشتر از کتاب ها و کلاس های درس و آزمایشگاه و فضاهای.

شما شده اند در برکلی حدود 18 ماه در حال حاضر. شما به چه چیزی افتخار است ؟

من با افتخار از این واقعیت است که من تا به حال یک دفتر پذیرش و کارکنان که معتقد بودند در چشم انداز من و که ما نشان می دهد که شما می توانید اعتراف متنوع کلاس است که با تحصیلات دانشگاهی عالی است. در هر دانشگاهی متریک این کلاس می ایستد و با هر برکلی کلاس قبل از آن است. من می خواهم به سعی کنید به تکرار این سال پس از سال پس از سال است.

به عنوان ما همچنان به تنوع من امیدوار هستم که همکاران من در سراسر محوطه دانشگاه را تشخیص دهد باید برای خدمت به این دانش آموزان نه تنها آنها را به ثبت نام. ما ممکن است نیاز به مشاوره ای که از نظر فرهنگی محور و نماینده دانشجویی جمعیت. ما ممکن است نیاز به باز کردن این که چگونه این متنوع دانشجویی جوامع با پلیس تعامل و آنچه در آن به معنی ایجاد فضای امن برای همه دانش آموزان است. چیزهایی وجود دارند که ما هنوز هم نیاز به گرفتن بهتر در, اما چالش های تغییر نخواهد جهت ما. ممکن است باد در چهره ما و نه در پشت ما را ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به تنوع و ساخت برکلی واقعا یک چراغ و یک مثال برای تمام مدارس در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو