تغذیه صندلی پاول هشدار ممکن است پایدار از رکود همه گیر

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن — فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار از خطر یک رکود طولانی مدت ناشی از شیوع ویروسی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار از خطر یک رکود طولانی مدت ناشی از شیوع ویروسی است و اصرار کنگره و کاخ سفید را به عمل بیشتر برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی.

فدرال رزرو و کنگره گرفته اند دور از رسیدن به مراحل سعی کنید برای مقابله با آنچه که به احتمال زیاد به یک رکود شدید ناشی از گسترده shutdown از اقتصاد ایالات متحده. اما پاول هشدار می دهد که وجود دارد هنوز هم می تواند گسترده ورشکستگی در میان کسب و کار کوچک و گسترش بیکاری برای بسیاری از مردم است.

"عمیق تر و طولانی تر از رکود می تواند ترک ماندگار آسیب به ظرفیت تولیدی اقتصاد" رئیس می گوید در آماده سخنان قبل از اینکه یک بحث آنلاین با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. "قابل اجتناب خانگی و کسب و کار insolvencies می تواند وزن بر رشد برای سال آمده است."

دولت ایالات متحده "باید به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از این نتایج که ممکن است نیاز به اضافی سیاست اقدامات" پاول می گوید.

او می گوید فدرال رزرو خواهد شد "در ادامه به استفاده از ابزار ما به کمال خود" تا زمانی که شیوع ویروسی فروکش می دهد اما هیچ اشاره از آنچه فدرال رزرو در مراحل بعدی ممکن است.

پاول تکرار هشدارهای قبلی خود است که تغذیه می تواند به من قرض بدهید پول حلال شرکت ها برای کمک به آنها را از طریق بحران است. اما دیگر رکود می تواند تهدید به ورشکستگی قبلا سالم شرکت بدون کمک بیشتر از دولت است.

حمایت بیشتر از هزینه های دولت و یا سیاست های مالیاتی "می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر, بهبود," او می گوید.is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن