سقوط 2020 اطلاعات علمی و کارکنان

صدراعظم کارول مسیح و اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos ارسال پیغام زیر به هیات دانشجوی کارشناسی ارشد مدرسان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققان در چهار شنبه:

ما در حال نوشتن به اعلام برنامه ریزی برای ترم پاییز که در آن ما می خواهیم جامعه ما به رزومه محدود در دانشگاه فعالیت های پژوهشی و شرکت در ترکیبی آموزش با برخی از مقدار از فرد آموزش. ما باید با هم کار کنند در بسیاری از ابعاد برای رسیدن به این.

قبل از ما به اشتراک گذاری اطلاعات ما برای اولین بار می خواهم به اذعان بی سابقه ای در آن زمان ما خودمان را پیدا کنید: در میان جهانی همه گیر و گسترده اجتماعی تحول در اطراف نژادی عدالت است. هر دو نیاز فوری ما توجه و دقت. به عنوان پردیس رهبران ما باقی می ماند متعهد به پرداختن به هر دو را به بهترین توانایی ما.

ما می خواهم برای تشکر از شما برای همه شما انجام داده اند برای حفظ پردیس عملیات در حال اجرا در طول زمان به چالش کشیدن در تاریخ ما است. اهمیت ماموریت ما این می شود تا کنون بیشتر آشکار در طول زمان مانند این تنها از طریق وفاداری به هدف ما از تحقیق و تدریس و خدمات عمومی می تواند ما امیدواریم که برای رسیدگی به مهم ترین و دشوارترین — مسائل مربوط به زمان ما است.

حفاظت از سلامت جامعه

ما شماره یک برنامه ریزی اصل از اوایل روز از coronavirus همه گیر شده است به حفظ سلامت جامعه دانشگاه. همانطور که ما در نگاه به افزایش تعداد افراد مشغول به کار در محل و آماده شدن برای ترم پاییز, ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با شما سلامت و ایمنی اقدامات ما در حال اجرا به منظور کاهش گسترش COVID-19 در محل کار. ما همچنین می خواهم به شما بگویم در مورد چگونه ما تصور می کنیم هر یک از ما نقش خود را در کمک به حفاظت از سلامت جامعه ما از آنجا که ما همه در این با هم.

دانشگاه سلامت ایمنی و اقدامات عبارتند از:

  • تمیز کردن و ضد عفونی فضاهای عمومی سازگار با بهداشت عمومی توصیه ها و دستورالعمل OSHA برای ضد عفونی;
  • حصول اطمینان از ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های واقع در تمام ساختمان ها منوط به در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست;
  • سیفون آب در ساختمان ها خواهد شد که اشغال شده;
  • چک کردن تهویه مناسب برای جریان هوا; و
  • محدود کردن تعداد افراد مشغول به کار و یادگیری در ساختمان ها به ویژه در آزمایشگاه و کلاس های درس به منظور تسهیل فیزیکی فاصله.

به منظور دسترسی به دانشگاه برکلی worksites هر کارمند و پیمانکار مورد نیاز است:

اگر هر یک از ما اجرای اقدامات مندرج در آنلاین, آموزش و راهنمای, و هر کس در پردیس کامل روزانه نشانه غربال اثر ترکیب کمک خواهد کرد که کاهش خطر گسترش COVID-19 اما آنها نمی خواهد از بین بردن خطر به طور کامل.

اطلاعات بیشتر در مورد چه کسی باید و نباید بازگشت به کار در دانشگاه (و دیگر دانشگاه کار سایت ها) گنجانده شد در این پیام که ارسال شد در اوایل این هفته. بازدید از این بخش از پردیس coronavirus وب سایت برای جزئیات بیشتر.

سقوط برنامه ریزی/آموزش و اقامت سالن

اوایل امروز ما این پیام با ما در مقطع کارشناسی و ارسال یک پیام مشابه به دانشجویان تحصیلات تکمیلی به آنها گزینه ای برای بازگشت به دانشگاه در پاییز امسال برای حضور در برخی کوچک در کلاس های حضوری. تعداد محدودی از جدید و بازگشت دانشجویان در اولویت بندی شده اند دعوت به زندگی در دانشگاه اقامت سالن. برای کاهش COVID-19 قرار گرفتن در معرض است که می تواند مورد آمده به عنوان یک نتیجه از دانش آموزان سفر برای تعطیلات روز شکرگزاری همه آموزش (و همچنین امتحانات نهایی) تحویل داده خواهد شد از راه دور پس از روز شکرگزاری است.

ما تاکید کرد که برنامه های ذکر شده در بالا برای فعالیت های دانشگاهی و اقامت سالن وابسته به گرفتن تایید برای ادامه از بهداشت عمومی محلی مقامات.

یک بار خاص در فرد آموزش برنامه های در حال بررسی و مورد تایید ما خواهد شد به اشتراک گذاری آنها. در این میان جزئیات بیشتر در مورد آموزش را می توان در محوطه coronavirus سایت (در پایین حرکت به “آموزش” برگه).

برای اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دوره های آماده سازی برای سقوط 2020 ترم ما شما را تشویق به استفاده از منابع آموزشی و پشتیبانی ارائه شده توسط پژوهش های آموزش و یادگیری (RTL) خدمات. این آموزش حفظ صفحه وب دارای منابع در بهترین شیوه ها و استراتژی های موثر از جمله روش های بهبود خود را در کلاس درس مجازی, ابزار و تکنولوژی که حمایت دیجیتال, آموزش روش برای درخواست آموزش از راه دور, تجهیزات و اطلاعات در این ترم در ابر.

واحد در سراسر RTL نیز میزبانی یک سری از کارگاه های آموزشی مجازی در این تابستان در آموزش از راه دور, استراتژی ابزار برای کنترل از راه دور, آموزش تکنیک های به حداکثر رساندن در زمان کلاس و کاهش زوم خستگی, ساختمان, طبقه, جامعه, پرورش, دانش آموز, بحث و موضوعات دیگر. لطفا از حوادث آینده صفحه وب را برای اطلاعات بیشتر.

تحقیقات سطح شیب دار تا

در این هفته ما شروع تدریجی و مرحله به مرحله از سرگیری در دانشگاه فعالیت های پژوهشی به عنوان مجاز تحت محلی بهداشت عمومی سفارشات. تعداد محدودی از پژوهشگران اعطا شد تایید توسط معاونت پژوهشی (VCR) برای حفظ بحرانی پژوهش در پردیس در میان اولیه پناهگاه در محل محدودیت (به عنوان مثال مراقبت از حیوانات فوری COVID-19 پژوهش). در حال حاضر محدود اضافی در پردیس تحقیقات را شروع به سر در آزمایشگاه فشرده و ساختمان و برنامه ریزی برای انواع بیشتری از تحقیقات در جریان است. در طول این فاز جدید انتظار داریم که اکثر تحقیقات را ادامه خواهد داد به انجام از راه دور به منظور حفظ تراکم جمعیت در پردیس و در نتیجه خطر عفونت کم است. شما می توانید نقد و بررسی این تحقیق بازیابی کمیته گزارش کامل در اینجا. دستگاه کاتز خواهد شد ارسال یک پیام دقیق تر ارائه هدایت کلی و مراحل بعدی به تحقیقات جامعه فردا.

پارکینگ

برای به روز رسانی اطلاعات در مورد پارکینگ در محوطه لطفا پارکینگ و حمل و نقل وب سایت.

آینده گفتگو با رهبران پردیس

ما مرتب برای یک سری از راه دور تحویل پردیس مکالمات به تلاش برای پاسخ به سوالات خود را استنباط انتقادات و پیشنهادات خود را و گوش دادن به نگرانی های خود را. بازدید از پردیس مکالمات سایت برای اتصال به جلسات و ارسال سوالات شما (جلوتر از زمان و یا در زمان واقعی). در اینجا برنامه:

دوشنبه, ژوئن 18, noon-1 p. m.: ترم پاییز برنامه ریزی/Overview. صدراعظم کارول مسیح و اجرایی معاونت ها و کشيش (EVCP) پل Alivisatos

دوشنبه, ژوئن 22, noon-1 p. m.: ترم پاییز برنامه ریزی/آموزش

دوشنبه, ژوئن 23, noon-1 p. m.: تابستان-ترم پاییز برنامه ریزی/تحقیقات و عملیات,

چهار شنبه, ژوئن 25, 5 تا 6 بعد از ظهر: ترم پاییز برنامه ریزی/دانشجو نامزدی و خدمات

در نهایت ما عامل در میان مقدار زیادی از عدم قطعیت است که می افزاید: یک لایه از پیچیدگی برای ما برنامه ریزی کردند. اطلاعات ما به اشتراک بگذارید امروز را به خوبی ممکن است تغییر با شروع ترم پاییز و در واقع در طول ترم پاییز. ما متعهد به شفافیت در تصمیم گیری و تعهد به شما اطلاع اگر و هنگامی که ما نیاز به دوباره تصمیم گیری های ما.

با تشکر از شما دوباره برای تعهد خود را به دانشگاه ما و ماموریت ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>