اعزامی نقاط طولانی ترین موجود دریایی

 یک سفر است که بخشی از اشمیت اقیانوس موسسه ابتکار در استرالیا و اقیانوس آرام نشان داد برخی از شگفت انگیز نتایج جدید. بررسی زیردریایی دره در نزدیکی Ningaloo تحقیقات دانشمندان به رهبری دکتر Nerida Wilson ارشد تحقیقات دانشمند در غرب استرالیا, موزه خیره شد و با حیرت در تصویر یک موجود عظیم که به طور ناگهانی ظهور تا بر روی کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش. این جانور زیبا بود شنا در عمق 2000 متر. این یک siphonophore. تخمین زده می شود باور نکردنی 150 فوت شد در شکل یک غول پیکر کهکشانی چرخش جرم است. “آن را مانند نگاه باور نکردنی U. F. O.,” او گفت:.

یک غول siphonophore apolemia

این درنده است که در واقع یک ژلاتینی موجود تشکیل شده از یک مستعمره فردی zooids که خوشه ای از سلول ها که کلون خود را هزاران بار. اما آن را پیچیده تر از آن است. در واقع بر اساس یک مقاله پژوهشی در رشد و نمو دینامیک, zooids متولد asexually و هر یک به انجام یک تابع متفاوت برای siphonophore بزرگتر بدن. آنها همه با هم کوک به کار به عنوان یک تیم از شاخکهای — بسیار شبیه به یک پرده یا یک شبکه است که در آن قطاری از دیگر مخلوقات مانند ماهی های کوچک و سخت پوستان. بسیاری از siphonophores تب و تاب بودن, سبز و یا آبی اما بعضی از گونه ها حتی درخشش قرمز زمانی که ناراحت است.

Wilson و همکاران او ملحق شدند توسط محققان از Curtin دانشگاه علوم استرالیا و Scripps موسسه اقیانوس شناسی. آنها مستند ارگانیسم با کمک SuBastian های از راه دور سرنشین در اعماق دریا ربات. آنها به اتمام 20 غواصی در عمق 4500 متر بیش از 181 ساعت اکتشاف.

چتر دریایی یال شیر به طور بالقوه می تواند رقیب siphonophore. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

پردازنده Falkor یک کشتی پژوهشی مدیریت توسط اشمیت اقیانوس موسسهاین تیم ماموریت بود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی موجودات زیر آب در این منطقه است. دانشمندان نمیفهمد که این twirling siphonophore می تواند طولانی ترین ارگانیسم های دریایی در دریا. تنها یال شیر دریایی با شاخکهای که تا رسیدن به 120 پا بلند و عظیم نهنگ آبی در 100 ft رقیب siphonophore.

اکتشافات جدید

Jyotika Virmani, مدیر اجرایی اشمیت اقیانوس موسسه گفت: “چه جالب در مورد این بخش خاص از جهان است که از آن شده است مورد بررسی قرار گیرد. هر زمان مردم پایین رفتن به اعماق دریا آن چنان وسیع و در عین حال بسیار ناشناخته است که آن را بسیار آسان به اکتشافات جدید و برای دیدن چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود. مثل بودن در یک سیاره جدید.”

دانشمندان روی Falkor همچنین شناسایی تا 30 گونه جدید علاوه بر siphonophore. چارلی وینر مدیر ارتباطات دریایی در اشمیت اظهار داشت: “در حال قادر به توصیف آنچه که وجود دارد در حال تغییر آب و هوا است که واقعا مهم است به طوری که ما می دانیم آنچه که ما را و اگر ما در حال از دست دادن هر چیزی.” فیلم و نمونه های جمع آوری شده از اقیانوس که فراگیر استرالیا خواهد پیامدهای مهمی برای توسعه پایدار و حفاظت از این اکوسیستم زیر آب.

اسفنج های شیشه ای

در طول سفر دانشمندان کشف تعدادی از اسفنج شیشه ای در کیپ محدوده دره عمیق و باریک و مشاهده برای اولین بار در غرب استرالیا در آبهای bioluminescent Taning را هشت پا و ماهی مرکب و دراز دم خیار دریایی.

در طول سفر در کیپ محدوده دره عمیق و باریک, دانشمندان مشاهده bioluminescent Taning را هشت پا و ماهی مرکب. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

این صحنه های زیبا از شفاف شناور شیشه اسفنج مشاهده شده در منطقه کیپ محدوده دره عمیق و باریک بود پاداش اضافی برای دانشمندان است. شیشه اسفنج معمولا در اعماق اقیانوس. بافت خود هستند مانند شیشه ساختاری ذرات. به نام spicules آنها ساخته شده از سیلیکا (از این رو نام).

دکتر لیزا Kirkendale رئیس آبزی جانورشناسی در غرب استرالیا موزه و شرکت اصلی محقق گفت: “این نمونه نشان دهنده بسیاری از برنامه های افزودنی در عمق و محدوده سوابق برای بسیاری از گونه ها و فرم جدید و مهمی بخشی از WA مجموعه موزه.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

کمک های اولیه برای سگ: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان یک مالک حیوان خانگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو