توسط ALANNA DURKIN غنی تر

سابق دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, مردان فوتبال مربی التماس گناه روز دوشنبه به پذیرش $200,000 در رشوه به کمک دو دانش آموز به مدرسه به عنوان استخدام.

Jorge Salcedo, 47, اعتراف به شرکت در این دانشکده پذیرش رشوه طرح مربوط به تلویزیون مشاهیر دیگر ثروتمند پدر و مادر و نخبگان دانشگاه های سراسر کشور است.

سلکدو بود پرداخت 100.000 دلار برای کمک به کالیفرنیا, زن و شوهر بروس و Davina Isackson توانید دختر خود را به UCLA به عنوان یک ساختگی فوتبال استخدام دادستان گفت. این Isacksons نیز التماس گناه شده اند و همکاری با مقامات به امید گرفتن یک فندک جمله است.

سلکدو نیز در زمان 100.000 دلار رشوه از پذیرش مشاور در مرکز طرح ریک خواننده به “استخدام” پسر Xiaoning سوئی سوری, بریتیش کلمبیا, به, تیم, مقامات گفت. خواننده و سوئی نیز گناه التماس کرد.

سلکدو التماس کرد گناه را به یک racketeering توطئه اتهام در جلسه برگزار شده در مقابل یک دادگاه فدرال بوستون قاضی از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات متحده منطقه قاضی ایندیرا Talwani گفت که او تصمیم می گیرید که آیا برای قبول تقاضای خود را معامله را در تاریخ بعد پس از بررسی بیشتر است.

او ششمین مربی به اعتراف به گناه در مورد بالا مشخصات. سه نفر دیگر از مربیان در حال مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

مربیان پرداخت شد در ازای برچسب زدن به دانش آموزان به عنوان سربازان برای ورزش آنها بازی نمی کند برای کمک به آنها را به مدارس, مقامات گفت. دیگر پدر و مادر پرداخت رشوه به کسی که خود تقلب بچه ها امتحانات ورودی.

نزدیک به 30 برجسته پدر و مادر مجرم در مورد لقب “عملیات Varsity Blues.”

آنها عبارتند از “زنان خانه دار ناامید” ستاره Felicity Huffman بستری به پرداخت $15,000 به کسی که دکل دخترش نشسته نمره.

“خانه کامل” بازیگر نقش Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli باید التماس کرد گناه را به پرداخت یک و نیم میلیون دلار به دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

زن و شوهر معروف است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه اوت است. اگر قاضی را می پذیرد خود را درخواست معاملات Loughlin خواهد شد و محکوم به دو سال پشت میله های زندان و Giannulli خواهد شد و پنج ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de