اروپا قربانی این بیماری همه گیر دریافت پادزهر قدرتمند و زنده می ماند

در اواخر ماه مارس Makbule Sevim 58 ساله ترکیه مهاجرت به فرانسه آلوده شد با CCP ویروس (ووهان ذات الریه). او در عذاب. Makbule متولد شد و در تونجلی ترکیه. او تا به حال نقل مکان کرد و به فرانسه چند سال قبل و شد مشغول به کار در صنعت کشاورزی در شرق شهر مولوز.

این ویروس از چین گسترش در سراسر جهان و فرانسه تبدیل به یکی از بدترین آمار مناطق در اروپا است. در اواخر ماه مارس Makbule احساس کردند که او در نشان دادن علائم عفونت و قادر به غذا خوردن. او را به بیمارستان رفت و با تشخیص داده شد COVID-19. دکتر به او گفت که او نیاز به قرنطینه برای 14 روز. اما او نمی خواهد به جرات ماندن. او هم از ترس. Makbule فکر می کردم که در بیمارستان بود یک جایی که از آن هیچ کس تا کنون می آیند زنده اگر آنها به حال شده است با آلوده CCP coronavirus. بنابراین او به خانه رفت.

CCP coronavirus درمان ندارد. برای 11 روز Makbule نمی تواند خوردن هر چیزی از هر چه او را در دهان او طعم وحشتناک است. او احساس وجود دارد مار خزنده در زیر پوست او و موجودات آسیاب دور در استخوان های او را. کمرنگ او به نظر می رسید برای شنیدن صدای او گوشت و استخوان بودن پاره از هم جدا. او گفت که در آن همه چیز خیلی دردناک است که او می خواست خودش را بکشد.

خانواده اش به تماشای بی اراده به عنوان او بسیار رنگ پریده و رو به وخامت گذاشته تا به سرعت. جدا از عاطفی و معنوی راحتی آنها نمی تواند او را به هر گونه کمک واقعی. چه چیزی بیشتر اضافه کردن به او پریشانی او نیاز به نگه داشتن او را دور از خانواده اش. هنگامی که او رفت و به بیمارستان برای چک آپ دکتر به او گفت که آنها نمی تواند به او کمک کند چرا که CCP ویروس درمان ندارد.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگامی که او رفت و به بیمارستان برای چک آپ دکتر به او گفت که آنها نمی تواند به او کمک کند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مقدس حیات کلمات

در این زمان بود که Makbule برادرزاده در هلند تماس گرفته و سرنوشت خود را در زمان به نوبه خود برای بهتر. برادرزاده او یک فالون دافا پزشک. در طول مکالمه خود را, او به او گفت که تنها Dafa می تواند به او کمک کند. برای تندرستی او را تشویق گرانبهای خود عمه صمیمانه تلاوت: “فالون دافا خوب است. صداقت و محبت و تحمل خوب است.”

از یاس و نومیدی او درک این صرفه جویی در زندگی فرصت و به دنبال او برادرزاده مشاوره. او صمیمانه خوانده با او: “فالون دافا خوب است! صداقت و محبت و تحمل خوب است!” به او احساس بسیار بهتر است بلافاصله پس از گفتن آن کلمات مقدس.

“هر بار که من آن را بخوانيد من احساس زنده بودن من بازگشت به زندگی دوباره و دوباره — چگونه من آن را انجام دهید؟” در طول صحبت او بانگ زد چند بار: “این یک معجزه است!”

فالون گونگ (همچنین به عنوان شناخته شده فالون دافا) کامل کشت تمرین در بودا مدرسه (اگر چه آن است که بودیسم) برای ذهن و بدن و روح. در مارس 13, 1992 آقای لی هنگجی از چانگچون, چین معرفی, این, صلح آمیز, عمل, به, همراه با پنج قدرتمند تمرینات. هدایت فلسفه فالون گونگ است: “صداقت و محبت و تحمل.” تاکید برای پزشکان است که به زندگی در هماهنگی با آسمان و زمین خود را بالا بردن شخصیت اخلاقی بازگشت به طبیعت نجیب و مهربان و با فضیلت.

(Image: Screenshot / YouTube)

فالون گونگ کامل کشت تمرین در بودا مدرسه (اگر چه آن است که بودیسم) برای ذهن و بدن و روح. (تصویر: Screenshot / YouTube)

شاهد فالون دافا معجزه

Makbule است که دوباره متولد شده از این بیماری در حال حاضر یک سپاسگزار شاهد فالون دافا معجزه است. او می گوید که او می تواند در حال حاضر بحث انجام کارهای خانه و آشپزی. اگر چه او گاهی اوقات یک کمی خسته به او مثبت است و سالم است.

از او فالون دافا برادرزاده Makbule نیز آموخته است که چگونه حزب کمونیست چین (CCP) persecutes فالون گونگ پزشکان و چگونه آن را پنهان حقیقت در مورد شیوع باعث همه گیر به گسترش در سراسر جهان است. در همان زمان او نیز می داند حقیقت از خوب و بد و معتقد است که CCP coronavirus است مجازات نادرست توسط CCP.

“این مهم است که مردم باید صادقانه و کمک به یکدیگر در طول این زمان دشوار است و حفظ شخصیت اخلاقی خوب,” او اضافه شده است. “من امیدوارم که خدا به شما کمک خواهد کرد تمام. برای کسانی که این [حزب کمونیست چین] آن است که یک نسل کشی از مردم در سراسر جهان و آن را در برابر طبیعت انسان است.”

در آوریل 20, برادرزاده او با او صحبت کرد دوباره برای دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت او. او گفت که او خوب بود در حال حاضر و حتی نمی خواهید به یاد داشته باشید آن روز وحشتناک. علاوه بر این او متوقف گرفتن او پزشکی است و او دیگر استفاده از مسکن. او صدا پر جنب و جوش و سالم و روشن فکر در تلفن.

ترجمه یی مینگ و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

بسیاری از برداشت ها از شجاعت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو