red-lit photo of probe in a testing bay

امید پروب را دایره مریخ در 55 روز, مدار, تحلیل فضای آن است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از امارات متحده عربی امید ماموریت مریخ)

در 2:58 p. m. PDT امروز (یکشنبه تیر 19) امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) با موفقیت راه اندازی یک سیارات کاوشگر برای اولین بار توسط هر کشور در جهان عرب — با تشکر در بخش, به, علم, همکاری آموزش و اجزای ابزار ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فضا علوم آزمایشگاهی (SSL).

امارات ماموریت مریخ امید پروب برنامه ریزی شده است برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه سال 2021 و صرف دو سال در مدار “سیاره سرخ” با ارائه بی سابقه جهانی از نظر جو مریخ. آن را نیز به دانشمندان بیشتر بینش چگونه زمین ما ممکن است تکامل یافته اند و فعال تا حد زیادی بهبود یافته آب و هوا پیش بینی به کمک به حمایت از آینده بشر ماموریت به مریخ است.

ماموریت رهبری اماراتی مهندسین و دانشمندان با های قابل توجهی از تخصص و دانش فنی توسط همکاران در UC برکلی و سه نفر دیگر از موسسات آموزشی در آمریکا — دانشگاه کلرادو در بولدر دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی — پرش-با شروع یک فضای بین سیارهای برنامه در یک ملت که تا به حال تولید کرده تنها دیدبانی زمین ماهواره. امید پروب راه اندازی شد از یک سایت در Tanegashima یک جزیره در ژاپن, داخل, ژاپنی, H-IIA موشک.

یک ساعت و نیم پس از راه اندازی پانل های خورشیدی مستقر و پروب رسما در راه خود را به مریخ است. “راه اندازی شده است یک موفقیت” گفت: رها رابرت Japanese, SSL مدیر دانشیار علوم سیاره ای و UC برکلی به رهبری برای ماموریت مریخ که نظارت از راه اندازی از کالیفرنیا.

در پنج سال قبل از راه اندازی SSL میزبانی از 10 نفر از دانشجويان کارشناسی و پنج زن و پنج مرد — برای تابستان تجربه تحقیق در علوم فضایی است که در آن آنها تجزیه و تحلیل داده ها و شبیه سازی مریخ فوقانی جو است. SSL همچنین ارائه مشاوره در کارشناسی ارشد-پژوهش سطح هفتگی از طریق اسکایپ جلسات با اماراتی مهندسین به عنوان بخشی از ماموریت علوم کارآموزان برنامه. SSL دانشمندان همچنین در بازدید از امارات متحده عربی دانشگاه ها و دختران و پسران در مدارس بسیاری در روستایی/کویر مناطق به تشویق علاقه به علم است.

Rob Lillis talking with two UAE students wearing black abayas

فضای دانشمند رابرت Japanese سفر به امارات متحده عربی برای دیدار با ابتدایی, دبیرستان و دانشجویان به آنها را تشویق به مطالعه علم است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رابرت Japanese)

“با مریخ ماموریت امارات در تلاش است برای الهام بخشیدن به افراد جوان برای رفتن به زمینه های فنی به عنوان بخشی از یک چشم انداز بزرگتر برای یک پست-روغن جهان” Japanese گفت. “دولت به شدت سرمایه گذاری در آموزش و پرورش به خصوص آموزش زنان برای زمینه سازی برای آینده ای که در آن کارآفرینان و مخترعان و ایده های — نفت — در حال کمک های مالی خود را به اقتصاد است.”

به طور کلی حدود یک سوم از 150 اماراتی دانشمندان و مهندسین در ماموریت تیم زنان هستند در حالی که زنان را تا حدود 80 درصد از تیم علمی با توجه به مقاله اخیر خود در نیویورک تایمز. این تیم میانگین سنی 27.

“در این کار منحصر به فرد بین المللی همکاری شده است چنین پاداش تجربه” Japanese گفت. “من از نزدیک شاهد رانندگی حرفه ای و کنجکاوی و جاه طلبی از درهم تیم; نه تنها خود را از مهندسین عالی اما چند علم کارآموزان و تابستان در مقطع کارشناسی کارورزان ما تا به حال افتخار همکاری با در برکلی این آخرین پنج تابستان است.”

تجربه چشم باز

یکی از دانش آموزان Japanese و SSL تیم مشغول به کار بود با مریم آل Hosani در حال حاضر ارشد رشته مهندسی کامپیوتر در امارات متحده عربی در دانشگاه آمریکایی شارجه در ابوظبی.

Maryam Al Hosani at a baseball game in an SF Giants sweatshirt

مریم آل Hosani یک دانش آموز از, امارات متحده عربی, در آغوش بسیاری از آمریکایی حرفه از جمله بیس بال. در اینجا او در یک SF Giants بازی چند سال پیش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مریم آل Hosani)

“تجربه من به عنوان بخشی از REU برنامه در UC برکلی روشنگری آموزشی و مهمتر از همه به یاد ماندنی,” او نوشت: در یک ایمیل. “من آموخته زیادی در مورد بسیاری از ابزارها و بانک های اطلاعاتی مورد استفاده در مطالعه جو مریخ و جمع آوری داده ها از تکنیک های مورد استفاده در سیاره علم است. یکی از بسیاری از چیزهایی که من لذت می برد در کالیفرنیا بودند مکالمات من با مردم با من ملاقات وجود دارد. تنوع در فرهنگ و اعتقادات و ایدئولوژی بود واقعا چشم باز.”

Al Hosani کار در SSL کمک به امارات مریخ اشعه ماورای بنفش طیف سنج (EMUS) یکی از سه ابزار روی امید شد. این یک همکاری بین SSL و آزمایشگاه برای اتمسفر و فیزیک فضا در دانشگاه کلرادو است.

“امارات متحده عربی تیم مجموعه برای الهام بخشیدن به جوانان اماراتی گفت:” ساشا Courtade SSL مهندس سیستم. “در انجام این کار آنها نیز با الهام از آن دسته از ما که تا به حال لذت بردن از همکاری با آنها. این تیم آغاز شده و با یک هدف جاه طلبانه و تهاجمی جدول زمانی برای راه اندازی و خوش بین باقی مانده و اختصاص داده شده در هر مرحله از راه است.”

در طول Khalid Al آوار در تابستان به عنوان یک دانش آموز انجام تحقیقات در SSL او تجزیه و تحلیل داده ها از دو ابزار پردازنده MAVEN کاوشگر فضایی در حال حاضر در مدار مریخ با ابزار ساخته شده در SSL. این MAVEN مانند امید پروب است کمک به دانشمندان در درک تکامل از جو نازک مریخ که ممکن است یک بار تا به حال یک جو ضخیم تر و شاید جریان آب است.

Former UAE student Khalid Al Awar in traditional white dishdasha

سابق دانشگاه برکلی تابستان کارآموز Khalid Al آوار در امارات متحده عربی سنتی سفید dishdasha. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Khalid Al آوار)

“تلاش در خدمت جامع تر درک چرا گاز فرار از جو مریخ و این که چگونه تحت تاثیر آن آب و هوا تکامل” آل آوار نوشت: در یک ایمیل. “فراتر از میز کار کردم به رعایت چگونه فضای مشترک سفر بین دانشمندان و مهندسان از فرهنگ های مختلف و پس زمینه تمام هدف بهبود مردم و باز کردن امکانات جدید. آن بسیار برای من روشن است که آژانس های فضایی از سراسر جهان به همکاری با یکدیگر و به اشتراک گذاری آشکارا بیشتر از هر زمینه دیگر من را دیده اند.”

Al Awang که فارغ التحصیل در سال 2017 از دانشگاه خلیفه در حال حاضر کار به عنوان توسعه کسب و کار منجر شود در Astrolabs یک قابلیت ساختمان آکادمی و شبکه مشترک coworking جوامع در امارات متحده عربی و عربستان سعودی است. دیگر کارآموزان تابستان آمد از امارات متحده عربی دانشگاه; دانشگاه آمریکایی شارجه; دانشگاه خلیفه در ابوظبی و از ابوظبی دانشگاه از هر دو پاریس-دانشگاه سوربن و دانشگاه نیویورک (NYU).

‘امید’ برای جهان عرب

این فضاپیما که به اندازه یک ماشین کوچک با دو پانل های خورشیدی ساخته شده و تست شده در آزمایشگاه برای اتمسفر و فیزیک فضا در دانشگاه کلرادو بولدر در همکاری با محمد بن راشد مرکز فضا (MBRSC) در دبی یکی از هفت امارت امارات متحده عربی.

امید پروب به سفارش امارات متحده عربی خواهد بود که برای اولین بار به ارائه یک جهانی تصویر از جو مریخ به درک چگونه مریخ است و از دست دادن فضای آن به فضا است. (تصویری توسط Mohammed Bin Rashid مرکز فضا)

این ماموریت که هزینه چند صد میلیون دلار بود به نام امید (“al amal” در عربی) برای ارسال یک پیام از خوش بینی به میلیون ها نفر از جوانان عرب با توجه به شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم امارت دبی برای آنها MBRSC نامگذاری شده است.

این EMUS ابزار (codeveloped توسط SSL) را با ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد از لایه های بالایی جو مریخ Japanese گفت. این لایه های شناخته شده به عنوان thermosphere — منطقه بین 100 و 200 کیلومتر’ ارتفاع که در آن ذرات هنوز هم برخورد می کنند اغلب با یکدیگر — و exosphere یک منطقه بالاتر از 200 کیلومتر که در آن برخورد نادر هستند و ذرات می تواند فرار مریخ جاذبه. این EMUS پیگیری خواهد شد که چگونه ماده و انرژی حرکت در داخل و بین این مناطق نظارت کلیدی مانند گازهای اکسیژن و هیدروژن و مونوکسید کربن.

rocket launch from site in Japan

امارات متحده عربی’ امید کاوشگر در زمان خاموش در 2:58 p. m. PDT در جولای 19 از راه اندازی سایت در ژاپن به رهبری برای مریخ به مطالعه اتمسفر آن است. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از MHI راه اندازی خدمات از طریق یوتیوب)

داده ها لازم است به درک چگونگی ارتباطات در داخل و بین بالا و پایین اتمسفر درایو جوی فرار. این فرار کمک کرده است تا به شکل مریخ’ تکامل از گرم episodically مرطوب جهان در گذشته باستانی به سرد و خشک سیاره ما امروز می بینیم. منحصر به فرد به امید مدار آن را قادر می سازد که نزدیک به کامل روزانه و جغرافیایی پوشش ارائه آب و هوا-ماهواره سبک مشاهده تمام لایه های جو مریخ از سطح به فضا است.

در علاوه بر این به EMUS این امید مدارگرد شامل چند گروه, دوربین, امارات اکتشاف تصویرساز (شوید.) و مادون قرمز طیف سنج های امارات مریخ مادون قرمز طیف سنج (امیران). شوید. این است که قادر به گرفتن تصاویر با وضوح بالا و اندازه گیری خواص آب یخ و گرد و غبار و ذرات معلق در هوا و ازن در مریخ جو است. آن توسعه یافته در دانشگاه کلرادو بولدر در همکاری با MBRSC. تفريح را با ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد از پایین و میانی اتمسفر این سیاره اندازه گیری توزیع ذرات گرد و غبار و یخ ابرها در حالی که ردیابی حرکت بخار آب و حرارت از طریق جو است. این توسعه داده شد و در دانشگاه ایالتی آریزونا با همکاری MBRSC.

اطلاعات مربوط به

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو