محله خدمات حقوقی از L. A. County, غیر انتفاعی کمک حقوقی سازمان در ال مونته همکاری با بنیاد کمک های حقوقی در لس آنجلس و چینی مرکز خدمات برای کمک به چینی-سخنرانان در دره سان Gabriel با بیکاری مسائل با توجه به کوروناویروس.

این همکاری با هدف کمک به جوامع کم درآمد با زبان موانع است که جلوگیری از آنها را از تقاضا برای بیمه بیکاری. وب سایت های دولتی و اشکال در دسترس است تنها در زبان انگلیسی یا اسپانیایی غیر قابل دسترس هستند به چینی-تنها سخنرانان محله حقوقی کارکنان خدمات وکیل امی یو گفت.

“بسیاری از جوامع کم درآمد به خصوص زبانه (چینی) جوامع ناشی از عدم آگاهی از دسترسی به منابع عمومی و مزایای بیمه بیکاری” یو گفت.

محله خدمات حقوقی خدمات رایگان برای افراد کم درآمد و مشتریان. یو امیدوار است این سازمان تلاش های امداد رسانی به جوامع مبارزه با مقاومت فرهنگی به دنبال کمک و این باور اشتباه است که خدمات رایگان با کیفیت پایین, او گفت:.

“ما شنیدن بسیاری از داستان از مشتریان که در آن دیگر از وکلای یا سردفتران بهره گیری از مشتریان آسیب پذیری مانند سن و ناآگاهی در مورد حقوقی رایگان منابع” یو گفت. “آنها خواهد بود پرداخت از جیب چند صد دلار برای کمک فقط برای درخواست بیمه بیکاری زمانی که ما با ارائه این خدمات به صورت رایگان است.”

محله حقوقی خدمات تدریس خصوصی در خانه ارائه می دهد که کمک های چینی را می توان در 800-433-6251.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو