تلاش برای گسترش LA ممنوعیت اخراج میان coronavirus بحران نتواند در شورای شهر رای

یک پیشنهاد از سوی برخی از لس آنجلس آمریکا به تصویب یک پتو ممنوعیت اخراج در طول رمان coronvirus بحران شکست خورده در 6-7 رأی یکشنبه, مارس 22 برگزار شد نسبت به پایان نزدیک به نه ساعت در جلسه ای که در آن شورا به تصویب رسید و دیگر اقدامات با هدف ارائه حمایت به کارگران و کمک به Angelenos.

بسیاری از اعضای تحت تأثیر شهرستان وکیل مشاوره که مانند یک جارو ممنوعیت قرار دادن این شهر در تقابل با دولت قانون اگر چه در خارج از تجزیه و تحلیل حقوقی تبلیغ توسط طرفداران ادعا وجود دارد هیچ درگیری.

“بدهی در اینجا بسیار واقعی … اگر ما فراتر از حقوقی ما قدرت به انجام این نوع از چیزهایی که گفت:” عضو شورای باب Blumenfield. او اضافه کرد که “ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای مستاجرها اما ما نیاز به درک آنچه ما محدودیت ها به عنوان یک شهرداری دولت است.”

طرفداران بان کی مون با اشاره به تجزیه و تحلیل حقوقی چندین بهره وکلای که ادعا می کنند که بیشتر فراگیر ممنوعیت هنوز هم می تواند اتخاذ شده توسط لس آنجلس به عنوان طولانی به عنوان آن اجازه می دهد تا این شهر برای دیدار با یک نظم موجود توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می دهد که مستاجران استدلال حقوقی می گویند که آنها می توانند به اجاره اگر درآمد خود را تحت تاثير COVID-19 شیوع.

اما تجزیه و تحلیل شد ملاقات با اصرار شنبه از دستیار ارشد شهرستان دادستان دیوید Michaelson.

“بسیاری از نگرانی های قانونی می تواند به غلبه بر اگر و تنها اگر فرماندار یا مقننه تعلیق قابل اجرا دولت قانون” او گفت:.

Michaelson همچنین تردید در تجزیه و تحلیل حقوقی و گفت که وکلای نوشت که این نشان دهنده مستاجران فقط و علاقه در استدلال به نفع آن گروه.

“دادستان شهرستان و دفتر بزرگ همدردی برای مستاجران وجود دارد اما ما فقط خواستار توپ و اعتصابات” او گفت:. “ما تنها مشتری اتفاق می افتد به شهردار و شورای شهر و دیگر دفاتر و ادارات در این شهرستان است.”

عضو شورای Marqueece هریس-داوسون که رای به نفع این ممنوعیت اخراج به دنبال کشش در این موضوع اما ملاقات با مقاومت از همکارانش پس از پیشنهاد که فرمان کشیده شود به طوری که آن را می تواند بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.

هریس-داوسون همچنین گفت که وضعیت بسیاری از ساکنان در حال حاضر چهره شد و با توجه به فاصله فیزیکی و اقامت در خانه دستور مقامات دولتی را صادر کرد.

زمانی که رهبران شهر خواسته Angelenos بسیاری از آنها بر دوش اجاره به ماندن در خانه برای کمک به “صاف منحنی … چه گفتیم روزمره مردم بود و شما نمی توانید زندگی,” او گفت:.

“این فقط بی وجدان به من که ما متناقض با کسی که به ما می گویند ما,” او گفت:. “که ما بیش از حد ناتوان حتی در نظر جدی در یک راه … تامین حفاظت به این گروه … که این کار کسی دیگری تا جاده و یا در سراسر کشور.”

رهبران شهر و شهردار اریک Garcetti در هفته های اخیر گردد برخی از محدودیت ها بر صاحبخانه توانایی به اخراج مستاجران که در آن مستاجر می تواند استدلال می کنند در دادگاه است که آنها نمی تواند اخراج به دلیل توانایی خود را برای پرداخت اجاره تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

اما اعضای شورای مایک Bonin و دیوید Ryu رو توسط فعالان خواستار فراگیر و مستقیم ممنوعیت اخراج در عمومی بهداشت بحران دفاع و پشتیبانی اخراج اندازه گیری.

موجود در مهلت قانونی به تصویب رسید در ماه گذشته که هنوز هم اجازه می دهد اخراج واصل شود و در برابر مستاجر در دادگاه می تواند منجر به سردرگمی به آنچه به عنوان مستاجر حقوق آنها استدلال کرد.

در میان مستاجر مربوط به اقداماتی است که پرواز را از طریق چهار شنبه شب بود که یکی به گسترش طول توقف در افزایش اجاره برای اجاره-کنترل واحد به 360 روز پس از پایان اضطراری است. یک پیشنهاد به گسترش است که همان یخ به دیگر واحد اجاره شکست خورده است.

این شورا همچنین حمایت از قطعنامه اصرار دولت فدرال و مقامات برای افزایش برنامه های امداد رسانی برای هر دو مستاجرها و صاحبخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو