توسط امیلی WAGSTER PETTUS

جکسون از دست ندهید. شدید آب و هوا جاروب در سراسر جنوب کشته شدن حداقل 18 نفر و آسیب رساندن صدها خانه از لوئیزیانا به کوه های آپالاچی. بسیاری از مردم صرف بخشی از اوایل شب دوشنبه پناه در زیرزمین و پستو و وان حمام به عنوان آژیر wailed به هشدار می دهند ممکن است تورنادو.

به چاتانوگا تنسی منطقه و چندین شهرستانهای مجاور در گرجستان به نظر می رسد به خصوص سخت ضربه. حداقل 14 نفر در بیمارستان بستری شدند در Chattanooga منطقه که در آن جستجو و نجات تیم از حداقل 10 بخش آتش شد و رفتن درب به درب در پاسخ به بیش از 300 تماس های اضطراری برای کمک به سازمان آتش نشانی گفت.

فقط بیش از خط دولت در گرجستان Murray County Fire Chief Dewayne Bain گفت WAGA-TV که دو صفحه اصلی موبایل پارک بودند به شدت آسیب دیده, با پنج نفر کشته و پنج نفر دیگر در بیمارستان بستری و پس از یک خط باریک خط از طوفان چپ پنج مایل طولانی مسیر نابودی است. یک نفر دیگر کشته شد هنگامی که یک درخت سقوط کرد و در خانه ای در جورجیا گرجستان ایستگاه گزارش شده است.

می سی سی پی است شمار تلفات افزایش یافت و به 11 اوایل روز دوشنبه دولت سازمان مدیریت اضطراری توییتی امیدوار جزئیات بعدا در صبح است.

در آرکانزاس یک نفر کشته شد که سقوط یک درخت بر روی یک خانه در سالن حدود 35 مایلی جنوب شرقی Little Rock, Jefferson County Department of Emergency Management گفت.

طوفان وزید به بعد از طریق این شب و باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مناطق کوهستانی و ضربه زدن از برق برای حدود 750,000 مشتریان در 10-دولت نوار اعم از تگزاس به گرجستان به غرب ویرجینیا با توجه به poweroutages.ما.

خدمات ملی آب و هوا شمارش صدها گزارش از درختان پایین در سراسر منطقه از جمله بسیاری که سوراخ بام و قطع خطوط برق. هواشناسان هشدار داده mid-Atlantic states برای آماده سازی به صورت بالقوه گردباد و باد و تگرگ در روز دوشنبه.

چندین آشکار گردباد چرخید تا در کارولینای جنوبی که در آن ده ها تن از خانه ها به نظر می رسد آسیب دیده در یک خط از سنکا به کلمسون. مقامات اورژانس مشغول به کار بودند برای باز کردن پناهگاه در کوه های کارولینای شمالی که در آن تا 5 اینچ (13 سانتی متر) از باران کاهش یافت و در چند ساعت.

مرگ در می سی سی پی شامل یک زن و شوهر — Lawrence County sheriff معاون رابرت Ainsworth و Walthall شهرستان دیوان عدالت کارمند معاون پائولا ما یک Facebook پست از شهرستان کلانتر دفتر گفت.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب پس از او گفت: چندین گردباد تا به حال زده دولت است.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک” ریوز ” در توییتر. “همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است.”

بادهای قوی اواخر یکشنبه سرنگون خطوط برق و منفجر درختان بر روی خانه های متعددی در کلارکسدیل می سی سی پی به دام انداختن برخی از افراد در داخل شهردار چاک Espy گفت.

“من می دانم که اینها برخی از زمان سخت و من فقط همه درخواست برای اقامت دعا کردن” Espy گفت.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب های جدی در لوئیزیانا حتی اگر طوفان آسیب دیده و بین 200 تا 300 خانه در اطراف شهرستان مونرو شهردار جیمی مایو گفت KNOE-تلویزیون. پروازها لغو شد در مونرو منطقه ای فرودگاه که فرودگاه کارگردان Ron فیلیپس گفت: اخبار-Star طوفان باعث شد تا به 30 میلیون دلار خسارت به هواپیما در داخل یک آشیانه.

در آلاباما رعد و برق زده Shoals Creek Baptist Church در Priceville آسیب رساندن به سقف و برج کلیسا, Morgan County Emergency Management Agency ادی هیکس گفت: AL.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو