دیلن باندی رزین فرشتگان به پیروزی در اولین بازی با تیم جدید

اوکلند — آخرین بار فرشتگان طرفداران دیدم دیلن باندی تبادل برای تیم خود عقب بود در بهار آموزش – آنچه به نظر می رسد مانند سنین پیش در حال حاضر – و او در قایقرانی خود را از طریق گردش در لیگ کاکتوس.

بیش از چهار ماه بعد با بازی در حال حاضر شمارش باندی در زمان اولین گام به سوی نشان دادن بهار بود نه یک اتفاق.

حق دست داد تا یک اجرا در 6 2/3 نوبت در پیروزی 4-1 بیش از اوکلند را در روز شنبه قابل توجه برای اولین یک پارچ که کسب نمی شد به خوبی دریافت شده توسط تمام فرشتگان طرفداران.

باندی آمد از Baltimore Orioles با یک حرفه ای 4.67 دوران اعداد است که دروغ های خود را یک بار وضعیت به عنوان یک چشم انداز. فرشتگان امیدوار بود که باندی هنوز هم فقط 27 می تواند هنوز هم دستیابی به خصوص گرفتن از hitter وظیفه پسند ballparks از لیگ آمریکا شرق.

در اولین شروع خود را با فرشتگان باندی به راحتی از اعزام یک جامد یک صف.

او بازنشسته هشت hitters. این را نمی توانید کسی را به ثمر رساند موقعیت تا پنجم زمانی که رابی گراسمن به سرقت برده و پس از او با یک پیچ. باندی اجازه نمی دهد اضافی-پایه آمار تا Stephen Piscotty را که تعقیب او را از بازی در هفتم است.

باندی زده از هفت و رفت هیچ. او انداخت 90 رزین. باندی چپ با هیچ قابل اجرا بر روی تخته, اما Keynan میدلتون مجاز تنها به درایو در تنها اجرا شود.

زمانی که منچستر وارد, او تا به حال چهار اجرا میشه با تشکر بیشتر به یک زمین باز یافته در برابر شان Manaea.

این یک چپ دست بود breezing تا جاستین آپتون حفر یک هومر فقط خاموش در بالای سمت چپ-میدان نرده در چهارم.

در پنجم تیلور بخش و حداکثر Stassi خاص. Andrelton سیمونز کشیده دو سمت چپ پایین-میدان خط به درایو در یک, و David Fletcher دو برابر کردن سمت چپ-زمینه حصار به بد گویی کردن از در دو.

کسانی که تمام اجرا می شود فرشتگان کردم و اغل گاو یا حشم ساخته شده منجر شود نگه دارید. Ty Buttrey که منفجر یک هشتم-دور یک اجرا سرب در جمعه کار می کرد بدون گل هشتم.

هانسل روبلز که متهم شده بود با برنده شدن اجرا می شود در 10 شب زودتر کار مناسب نهم برای اولین بار خود را صرفه جویی در این فصل است.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید