در طول COVID-19 ابزار برای دانش آموزان به حرکت با مراقبت

در سال گذشته قبل از همه گیر دانش آموزان به میزبانی مبادله دیدار در آخرین هفته از ماه مه زمانی که بسیاری از دان

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399
two couches and a desk in front of a storage pod

در سال گذشته قبل از همه گیر دانش آموزان به میزبانی مبادله دیدار در آخرین هفته از ماه مه زمانی که بسیاری از دانش آموزان حرکت از چهارم زندگی خود را. (عکس الا اسمیت)

حرکت-که دوره زمانی بین پایان نهایی و پایان ماه مه هنگامی که هزاران نفر از UC برکلی دانشجویان مبادله در داخل و خارج از محله زندگی در آپارتمان co-ops fraternities sororities و اقامت سالن همیشه پر از پرسش های بزرگ.

که می خواهد این نیمکت ؟ می توانید باز نشده شیشه کره بادام زمینی بود اهدا? چه کنیم که ما مجتمع آپارتمانی آشغال است ؟

این سوالات و حتی بیشتر پر در این سال به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از دانش آموزان تعجب می کنم اگر آنها را به بازگشت به دانشگاه در پاییز و بهار امسال معمول حرکت می کند-از تعویض در دیدار لغو شده توسط shelter-در-محل سفارشات, گفت, سال سوم, دانشجو, جولیا شرمن, یک دانشگاه برکلی صفر زباله رهبر ائتلاف.

"این است که واقعا امن به درخواست مردم به تبادل مواد" شرمن گفت و اضافه کرد که او نگران است دانش آموزان دیگر او ممکن است به جای تخلیه مبلمان قدیمی خود در خیابان های شهر.

این نوع از آزادسازی هرگز خوب برای محیط زیست و یا شهر-لباس شب و روابط می تواند مشکل به خصوص در این سال به صورت شهرستان پاکسازی خدمه در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 شرمن گفت.

"دانش آموزان باید در خصوص آگاهی از تغییر بار از چیزهای قدیمی خود را به افرادی که به کار تمیز کردن آن تا" ژنتیک و زیست شناسی گیاهی عمده گفت. "از من بپرسید شاگردی را به فکر می کنم در مورد که بار; چه چیزی است که ساده ترین برای شما در واقع ممکن است ایجاد مشکلات بزرگ برای شخص دیگری است."

شرمن که همچنین minoring در انرژی و منابع دانش آموزان را تشویق به بازدید از کال حرکت کردن وب سایت در صورتی که سوال مانند چه چیزی برای انجام با مبلمان قدیمی و دیگر مانده اقلام است.

"این سخت است که بدانید چه باید بکنید اگر شما یک میز و یا یک تشک و شما لازم نیست که یک جای آن را," او گفت:. "اما ما امیدواریم که دانشجویان و مردم در جامعه می خواهید برای دیدن کسانی که مواد به درستی دفع یا استفاده مجدد در راه امن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن