مرکز شهر دیزنی رول جدید کروناویروس بهداشت و دستورالعمل های ایمنی

مرکز شهر دیزنی نورد از یک مجموعه جدید از COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی پیش از جولای 9 بازگشایی این مرکز خرید در فضای باز در کنار دیزنی لند پس از چهار ماه coronavirus بسته شدن آناهایم پارک رفت و آمد مکرر.

بازگشایی مرکز شهر دیزنی اولین گام از یک مرحله به مرحله طرح است که دیدن دیزنی لند و Disney California Adventure بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه در انتظار موافقت دولت و دیزنی بزرگ کالیفرنیا و دیزنی بهشت اسکله هتل بازگشایی در جولای 23.

همچنین نگاه کنید به: چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس به علت COVID-19 بیماری همه گیر.

بازدید از مرکز شهر دیزنی خواهد آمد با هشدار داد: “با مراجعه به دیزنی لند رفت و آمد مکرر شما به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19.”

مرکز شهر دیزنی قصد دارد به دنبال مدل تاسیس با بازگشایی دیزنی چشمه مرکز خرید در فضای باز در دنیای والت دیزنی در فلوریدا در ماه مه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند آغاز می شود یادآوری اعضای بازیگران از کردند برای جولای 17 بازگشایی اتحادیه می گوید:

مرکز شهر دیزنی را بازگشایی با سلامت اضافی و اقدامات ایمنی از جمله اجباری محافظ ماسک صورت متوسط چک, کاهش ظرفیت اجتماعی فاصله و افزایش مایع.

متوسط چک برگزار خواهد شد قبل از بازدید کنندگان از طریق آشکارسازهای فلزی و کیسه بررسي مناطق در محل بازرسی. مرکز شهر دیزنی نمی خواهد با استفاده از جدید Evolv بیان بدون لمس کیسه بررسی سیستم در حال آزمایش در فلوریدا دیزنی چشمه.

اجباری ماسک صورت باید دست آزاد بطور دنج قرار گرفتن اتصالات امن با روابط و یا گوش حلقه ها و پوشش بینی و دهان. صحنه و لباس, ماسک ممنوع است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند آغاز می شود یادآوری اعضای بازیگران از کردند برای جولای 17 بازگشایی اتحادیه می گوید:

دیزنی مهمان جدید تجربه تیم در دسترس خواهد بود در سراسر مرکز شهر دیزنی به توضیح جدید ایمنی و بهداشت پروتکل های پاسخ به سوالات و بازدید کنندگان را تشویق به پیروی از قوانین.

مرکز شهر دیزنی رستوران باید بیشتر صندلی در فضای باز. دیجیتال و یا تنها با استفاده از منوهای در دسترس خواهد بود در بسیاری از eateries. رزرو در دسترس خواهد بود برای برخی از جدول-خدمات رستوران و یا از طریق برنامه دیزنی لند و یا رستوران را رزرو و یا سیستم مجازی لیست انتظار.

زمین نشانه گذاری برای رستوران و فروشگاه صف خواهد شد کمک به ترسیم فیزیکی مناسب فاصله. Cashless معاملات خواهد بود تشویق و پلکسی گلاس موانع نصب خواهد شد در برخی از پول نقد ،

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند کارکنان اتحادیه های کارگری خواهان آن است که آناهایم پارک نمی بازگشایی در جولای 17

دنیای دیزنی لنگر فروشگاه را دوباره باز در جولای 9. دیگر در مرکز شهر دیزنی کسب و کار مجموعه خود را بازگشایی تاریخ. نمک و نی یخ کرم اطاق نشیمن اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی در مرکز شهر دیزنی در جولای 9, با توجه به WDW اخبار امروز. مرکز شهر دیزنی عامل ساعت محدود خواهد شد به ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر

مرکز شهر دیزنی خریداران خود پارک در سیمبا بسیاری در دیزنی لند درایو و Katella خیابان و وارد بازار امنیتی ایست بازرسی در نزدیکی هتل دیزنی لند و ارل ساندویچ رستوران.

همچنین نگاه کنید به: دیدار با دیزنی لند هنرمندی که می خواهد به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

خریداران نزدیک از سوار سهم افت کردن منطقه در بندر بلوار را وارد مرکز شهر دیزنی در ایست بازرسی امنیتی در گردشگاه بین دیزنی لند و DCA. این ایست بازرسی امنیتی بین سابق ESPN منطقه و سابق Rainforest Cafe خواهد بود به طور موقت بسته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net