داجرز باید تصمیم را در آینده انسان’ به جای دیوید قیمت

لس آنجلس — توسط بیس بال استانداردهای راس نورسته قطعا یک سرباز خوب.

بیش از چهار فصل در لیگ های بزرگ او را پذیرفته است یک نوسان-مرد نقش با داجرز که او را مجبور به حرکت به عقب و جلو بین شروع چرخش و اغل گاو یا حشم بازگشت به امداد نقش حتی پس از ساخت All-Star Game به عنوان یک نویسنده در سال 2018 است. این بهار او جذب می شود خبری که داجرز برنامه ریزی شده بود به تجارت او را به فرشتگان تنها به معامله از طریق سقوط در مکان مد.

سپس او گزارش بهار آموزش و به سرعت متوجه شدند که داجرز برنامه ریزی برای پر کردن خود شروع به چرخش با خولیو Urias و الکس چوب به امضا رسید و به عنوان یک عامل آزاد پس از یک فصل است که او را دیدم فقط هفت شروع می شود و با توجه به مصدومیت.

“من نا امید شده بود در آن زمان از آنجا که من به یاد داشته باشید که مایل به احساس می کنم مثل من تا به حال فرصت را به کسب یک چرخش نقطه” نورسته گفت. “سپس Urias اعلام شد قبل از اینکه ما حتی یک بازی در بهار و سپس وودی اعلام شد پنج چند روز بعد از آن – شما می دانید چند روز به بهار آموزش.

“من احساس کردم که من واقعا نمی گرفتن لرزش نمایشگاه در تلاش برای کسب آن نقطه و آن را نمی گویم که Julio و الکس آن را سزاوار نیست. منظورم این است که ما هفت هشت نفر از بچه ها که می تواند در ما شروع به چرخش. پس از آن قطعا به آنها شلیک می کردند. این درست است که من حدس می زنم من انتظار می رود آن را به بیشتر از یک جنگ مداوم برای موقعیت در طول بهار و آموزش.”

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

نورسته گفت: او با داجرز مدیر دیو رابرتز و رئیس جمهور از بیس بال عملیات Andrew Friedman در آن زمان است.

“من نا امید شده بود که من پیدا کردم از طریق رسانه ها گزارش قبل از هر کسی به من گفت که در فرد” نورسته گفت. “این یک معامله بزرگ نیست. آن را فقط رفت که راه و آنها را از آمدن به من و گفت که ما باید به شما گفت که در فرد برای اولین بار است که کاملا خوب است و هیچ مسائل با آن است. من شده است در این موقعیت در واقع از آنجایی که من آغاز شده به عنوان یک طفره زن درست است ؟ بنابراین من ساخته شده است و سپس ما می بینیم که ما در این بهار اگر همه سالم بود من که قرار بود برای شروع در اغل گاو یا حشم.”

نورسته گفت: به او گفته شد: “شما اول مرد در اگر چیزی اتفاق می افتد به هر کسی در چرخش است.” چیزی در حال حاضر اتفاق افتاده است برای ایجاد یک جای خالی است.

به دست آورد از Boston Red Sox در فوریه دیوید قیمت penciled به عنوان داجرز’ شماره 3 استارت. او روز شنبه اعلام کرد که او انتخاب نه بازی در سال 2020 با توجه به نگرانی های بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“روشن نیست” فریدمن گفت که جایگزین خواهد شد قیمت در چرخش است. “منظورم این است که راس قادر به انجام بسیاری از چیزهایی که در ذهن ما او را بالاتر از متوسط شروع پارچ. چه چیز از بازی در حال حاضر — ما فقط از نوع با توجه به چیزهایی که یک روز در یک زمان و نه تفکر بیش از حد است. اما هیچ سوال در ذهن ما که راس بسیار قادر به واقعا خوب شروع پارچ در لیگ های بزرگ.”

جوان راست دست داستین ممکن است و تونی Gonsolin نیز نامزد قوی. با مختصر از 60-بازی فصل به طور منظم برنامه ریزی شده فریدمن اذعان خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای محدود کردن وظایف سنگین خود را و یا قرار دادن نوبت محدودیت بر روی آنها.

نورسته شده است در جنوب کالیفرنیا از اوایل ماه ژوئن و پرتاب شده به hitters چند بار. او برنامه ریزی شده است به پرتاب چهار نوبت در یک شبیه سازی شده-وضعیت بازی در روز دوشنبه تمرین و او را یکی از ساخته شده است تا کوزه در داجرز کارکنان.

اما نورسته را بزرگترین دارایی خود را تطبیق پذیری – می تواند ارزشمند به خصوص در این فصل در صورت عدم شروع نقشی که او در آن می توانید به دنبال کوتاه شروع می شود با چند باز یافته امداد.

“نگاه من می خواهم این نقش است. من فکر می کنم من خوب کمی تو رفتگی در دیوار نقش برای خودم که در آن من می تواند به هر دو روش. من می توانید شروع به از بین بردن من می توانم شما را در هشتم یا من می تواند به چهار نوبت در امداد رسانی به پل کوتاه شروع به پشت اغل گاو یا حشم,” نورسته گفت. “من کاملا خوب است که با. من آن را دوست دارم. من فکر می کنم آن را یک نقش منحصر به فرد و من لذت بردن از بودن در آن خوب است.”

نه در اردوگاه

تعدادی از بازیکنان هنوز برای پیوستن به داجرز’ تمرینات و رابرتز تایید کرد که کنلی یانسن و A. J. پولاک در آن گروه. او نمی خواهد می گویند که چرا آنها باید در عین حال به گزارش.

هر دو باید مسائل مربوط به سلامت است که می تواند در بازی. یانسن یک بیماری قلبی است که مورد نیاز دو روش جراحی در هشت سال گذشته. پولاک به حال یک دختر متولد سه ماه پیش از موعد در ماه مه.

“ما را دیده اند او هنوز” رابرتز گفت: Jansen. “من می دانم که چند ماه گذشته در او فعال شده است از او دور شده اما ما نه او را دیده نشده است.”

در پولاک مورد رابرتز گفت که او امیدوار outfielder خواهد بود در اردوگاه “به زودی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de