داجرز تنزل رتبه باارزش rookie گاوین لوکس در آستانه روز افتتاحیه

داجرز optioned است گاوین لوکس به متناوب آموزش سایت سه شنبه. Baseman دوم که شروع این سال به عنوان نامزد انتخابات آینده نگر برای لیگ ملی تازه کار جایزه سال را پیوستن به جزئی دیگر بازیکنان لیگ برتر در این تیم USC اردوگاه.

لوکس آماده شد به داجرز’ روز افتتاحیه دومین baseman, به خصوص با راست دست پارچ (جانی کوتو) بر روی تپه برای غول سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه. او ضربه .240 و slugged دو خانه اجرا می شود پس از وادار کردن راه خود را بر روی عمده-لیگ فهرستی از سپتامبر گذشته. در این بخش سری در برابر اتباع لوکس جمع آوری دو بازدید در نه در خفاش.

2020 نمایشگاه فصل خرد شده در نیمه های جهانی همه گیر شد و مبارزه برای لوکس. او batted 32 بار و جمع آوری به عنوان بسیاری از strikeouts (8) به عنوان بازدید (8). زمانی که بازیکنان گزارش به ورزشگاه طفره زن در جولای لوکس بود و نه در میان اعضای کمپ که وارد زمان. او را فاش نمی کند دلیلی برای دیر.

دو بار در روز دوشنبه نمایشگاه بازی برابر دایاموند لوکس به نظر میرسد که مشکل گیج بیس بال. یکشنبه, او را زده در صفحه ظاهر در برابر آریزونا.

“کارهای زیادی است که می رود به نوسان را” مدیر دیو رابرتز گفت: از لوکس. “در این نقطه در زمان او نبود همگام سازی شده است. هیچ چیز در برابر او آن را فقط در حال حاضر که در آن ما در, ما امیدواریم که برای گاوین به ورود برخی در خفاش ها خارج از سایت در ‘SC.”

داجرز کافی عمق به جای لوکس در صف و در این زمینه است. دو راست دست hitters کریس تیلور و Kiké هرناندز می توانید به اشتراک گذاری زمان در پایه دوم در لوکس نبود. حداکثر Muncy که خفاش ها چپ دست swatted 35 خانه اجرا می شود و 70 بازی در پایه دوم در سال 2019.

زیرا او optioned است قبل از باز کردن روز و بدون محدودیت وجود دارد که در زمانی که لوکس می توانید دوباره پیوستن به داجرز’ فهرستی تحت قوانین ویژه ای برای 2020 به صورت مختصر به مبارزات انتخاباتی. داجرز همچنین می توانید استفاده از خدمات-زمان قوانین را که تاخیر لوکس رایگان آژانس توسط یک فصل اگر آنها او را نگه دارید تا Aug. 8 و یا بعد.

دیدار با پسر جدید

چپ دست مسکن جیک مک گی امضا یک قرارداد یک ساله با داجرز. به اتاق را برای او در 60-man بازیکن, استخر, راست دست پارچ جیمی نلسون منتقل شد و به مدت 45 روز مجروح لیست. نلسون نمی خواهد زمین در این فصل پس از عمل جراحی در کمر.

McGee, 33, یک 3.64 به دست آورده-اجرا به طور متوسط بیش از قطعات از 10 لیگ برتر فصل با اشعه و رشته کوه های راکی. کلرادو منتشر شده او بیش از آخر هفته و پرداخت خواهد شد اما سرشکن حداقل از 3.5 میلیون دلار McGee بدهکار است در سال 2020 است. رشته کوه های راکی نیز مدیون McGee یک 2 میلیون دلار خریداری اگر داجرز را انتخاب کنید به ورزش آن پس از فصل.

McGee برنامه ریزی شده بود به او طفره زن اولین بازی در روز سه شنبه نمایشگاه بازی در برابر فرشتگان است.

BUEHLER تجمع

تعریف واکر Buehler است داجرز’ پنجم شروع شود. او شروع به بازی پنجم از فصل بعدی شنبه در برابر هوستون آستروس. این یک موقعیت غیر معمول برای یک پارچ که برخی از prognosticators جدولبندیشده به عنوان مورد علاقه را به نفع خود Cy جوان جایزه.

داجرز تاخیر Buehler اولین دلیل او نمی ساخت تعداد زمین به عنوان بالا به عنوان کلیتون Kershaw راس نورسته الکس چوب یا Julio Urías پس از بهار آموزش به تعویق افتاد در ماه مارس است. که خوب با Buehler, که گفت که او تنها در زمان یک هفته از پرتاب در حالی که MLB متوقف رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر و نمی دانید که آنچه شما در حال رفتن به در طرف دیگر از آن من در زمان یک هفته خاموش و سپس دوباره بر روی من پرتاب برنامه” Buehler گفت. “من احساس می کنم خوب است و من آماده رفتن هستم.”

Buehler گفت که او نمی تواند به یک “true برآورد” چگونه بسیاری از نوبت او می تواند زمین در برابر Astros. Right-hander داستین ممکن است به طور معمول یک نویسنده است که انتظار می رود کول Buehler اولین.

همچنین

رابرتز گفت: همه اما دو لکه بر روی 30 روز افتتاحیه فهرستی از حل و فصل شد که از شنبه بعد از ظهر. … مدیر توصیف rookie ابزار بازیکن ژاک McKinstry به عنوان “آسیب دور” از پیوستن به داجرز’ فهرست لیگ نشان می دهد او آغاز خواهد شد و این فصل در USC. … یکی کمک پارچ و یک موقعیت بازیکن شد و هنوز هم در حال انتظار برای یادگیری از وضعیت خود رابرتز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید