لس آنجلس — دیوید قیمت تبدیل شده است اولین داجرز بازیکن را به انتخاب کردن از 2020 فصل است.

این چپ دست ساخته شده اطلاعیه خود در توییتر در روز شنبه بعد از ظهر دومین روز رسمی تمرینات در ورزشگاه طفره زن.

“عزیز Dodgers Nation,” قیمت نوشته شده “پس از قابل تصور و بحث با خانواده من و داجرز من تصمیم گرفته اند آن است که در بهترین مورد علاقه من, بهداشت و سلامت خانواده برای من نیست بازی در این فصل است. من را از دست هم تیمی های من خواهد بود و برای تشویق آنها در طول فصل و به یک سری جهانی پیروزی. من با عرض پوزش من نمی تواند بازی را برای شما در این سال اما نگاه به جلو به نمایندگی از شما در سال آینده.

“ایمن ماندن بود خوب و مهربان بود. و رفتن داجرز!”

قیمت 34 می پیوندد اتباع infielder Ryan زیمرمن به عنوان برجسته ترین بازیکنان تصمیم به بازی در طول بیماری همه گیر.

قیمت دو کودکان با سن کمتر از چهار. او معتقد بود در یک گروه پرخطر برای قرار گرفتن در معرض COVID-19. اگر درست است که قیمت تصمیم به بازی بدان معنی است او را جریمه اش 2020 حقوق و دستمزد به طور بالقوه حدود 11.85 میلیون اگر MLB قادر به بازی 60 بازی فصل به طور منظم به عنوان برنامه ریزی شده.

به دست آورد از Boston Red Sox در ماه فوریه قیمت اضافه شد داجرز’ تجارت برای Mookie بتی به عنوان Boston Red Sox به دنبال ریختن $96 میلیون باقی مانده در قرارداد خود را در طول سه سال آینده. داجرز تنها با پرداخت نیمی از آن با Red Sox پیکور در 16 میلیون دلار در سال است.

در ماه مه قیمت موافقت به پرداخت هر داجرز جزئی-اتحادیه 1000 دلار از جیب خود در طول بیماری همه گیر. جزئی-لیگ فصل رسما لغو شده هفته گذشته.

قیمت شده بود penciled به عنوان داجرز’ شماره 3 استارت پشت کلیتون Kershaw و واکر Buehler. خولیو Urias و الکس چوب در حال حاضر حرکت می کند تا با راس نورسته نامزد پیشرو به جای قیمت در چرخش است.

بیشتر به آمده در این داستان …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de