داجرز ضرب و شتم فرشتگان در نمایشگاه آخر پشت کریس تیلور سه-اجرای هومر

داجرز برنده خود را تنها سه نمایشگاه بازی های قبل از لیگ اصلی بیس بال است COVID-19 کوتاه 60-بازی شروع فصل بعد در این هفته بدون هواداران در ballparks.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای داجرز و فرشتگان به مخلوط آن را تا زمانی که آنها را ملاقات شش بار در طول فصل و آنها سرگرم کننده خود را در تنها نمایشگاه جلسه روز سه شنبه با داجرز برگزاری برای 6-4 پیروزی پشت یک سه-اجرای هومر از کریس تیلور در سومین دور دوم خود را با هومر در دو شب و با کمک از Kike هرناندز که دو برابر خانه دو اجرا در ورود دوم.

فرشتگان کردم انفرادی هومر از Tommy La Stella در ورود دوم و انتهایی 5-2 در هفتم افزود: دو خانه اجرا می شود بیشتر از Albert Pujols و برایان گودوین به جلو و در یک اجرا.

اما داجرز’ ژاک McKinstry ارائه برخی از اتاق تنفس و تقویت خود مورد را داجرز’ فهرستی از هدف قرار دادن یک خانه اجرا در هشتم زمین باز یافته.

“من فقط در تلاش برای آرام ماندن در جعبه ها و کار بر روی تنفس و تلاش به پاهای من تکان دهید تا آنجا که من در خارج وجود دارد” McKinstry گفت: پس از آن. “این نوع حقیقی. این عالی من هر روز بیا اینجا و هر روز یکی دیگر از روز عالی در ورزشگاه طفره زن.”

آن را نهایی tune-up برای داجرز قبل از شنبه را بازکن فصل در خانه در برابر غول سان فرانسیسکو برای باز کردن یک سری بازی که در آن کلیتون Kershaw خواهد شد تا در برابر غول’ جانی کوتو.

فرشتگان خود را نهایی نمایشگاه بازی در خانه برابر سن دیگو در روز چهارشنبه و پس از آن جاده برای سه بازی از سری بازی های در اوکلند با شروع فصل خود را بازکن در روز جمعه در برابر یک است.

فرشتگان و داجرز’ دو تا از بزرگترین خرید های این فصل بازی نمی کند.

داجرز outfielder Mookie بتی که وارد یک تجارت از Boston Red Sox در زمان شب خاموش بعد از زدن سه اجرای هومر در روز دوشنبه 12-1 تار و مار آریزونا.

سوم baseman آنتونی رندن که امضا شده با فرشتگان پس از برنده شدن در یک سری جهانی با اتباع واشنگتن نه بازی یا. او مايل تنگی ناشی از نوسان در یک intrasquad بازی و وضعیت خود را در شک و تردید برای باز کردن هر روز مدیر جو Maddon گفت: قبل از بازی به او فکر می کند هنوز هم وجود دارد شانس او آماده خواهد شد.

فرشتگان’ فلیکس پنا آغاز شده و رفت و فقط در دو نوبت اجازه می دهد دو اجرا دو به هرناندز. اما او در غیر این صورت احساس خوبی است و هنوز هم در انتظار یک تصمیم از Maddon در مورد اینکه آیا او می خواهد یک نویسنده و یا بیرون آمدن از اغل گاو یا حشم در طول فصل.

“نه هنوز” پنا گفت: اگر Maddon تعریف کرده بود نقش خود را. “من مطمئن هستم که چه نقش من بود.”

اما اگر شما بخواهید 30 ساله در فصل سوم خود را با فرشتگان پیشتر با توله شیکاگو او را آماده برای شروع است.

“البته” پنا گفت., “من آماده به استارت و زمین پنج یا شش نوبت. من احساس می کنم خوب ذهنی. من بسیار متفاوت در حال حاضر. من یک مرد هستم و نه یک بچه دیگر و بسیاری بیشتر.”

داجرز’ 22 ساله Josiah خاکستری رفت و 3 2/3 نوبت اجازه می دهد بازدید سه و دو اجرا با سه strikeouts.

تهران احساس خوب

قبل از بازی روز سه شنبه فرشتگان پارچ خولیو تهران که تست مثبت برای COVID 19 دو روز قبل از او قرار بود به گزارش اردوی تابستانی گفت: او احساس بسیار بهتر است و در حال حاضر به دنبال به جلو به این فصل است.

“من شده اند با فعال ماندن مراقبت از خودم, من می دانم که چگونه به انجام این کار. من یک هفته پشت, اما هیجان زده به عقب” در تهران گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de