لس آنجلس داجرز قرار داده و در محل توزیع برنامه جمعه که پرداخت 1.3 میلیون برای بازی روز کارگران را از کار توسط MLB را shutdown در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پرداخت از صندوق را به “رویداد کارکنان امتیازات پارکینگ تمیز کردن پرسنل به کار گرفته شده توسط شخص ثالث پیمانکاران و داجرز بنیاد رویداد کارکنان.”

فرشتگان یکشنبه اعلام کرد که آنها خواهد بود ساخت حدود 1.2 میلیون دلار در پرداخت به بیش از 1800 بازی روز کارکنان.

در ضمن MLB کمیسر راب مانفرد نیز گفت: تیم او را به حالت تعلیق درآورد یکنواخت کارمند قرارداد به عنوان از آوریل 1. که اجازه می دهد تیم به قطع حقوق از عدم پخش کارکنان و یا تحمیل پرداخت نشده furloughs با ورزش تعطیل به طور نامحدود. مانفرد حرکت مجاز است در مورد ملی شرایط اضطراری.

تعلیق اختیاری است چیزی که برای تیم های فردی. فرشتگان در اکثر تیم ها که گفته اند بیس بال خود عملیات کارکنان آنها ادامه خواهد داد به پرداخت از طریق ماه مه. San Diego Padres گفت: کارکنان آنها خواهد پرداخت از طریق پایان سال 2020 فصل هر چند برخی از خواسته خواهد شد که به paycuts.

داجرز در ضمن نمی خواهد اظهار نظر در مورد وضعیت خود را در بیس بال ops کارکنان. یک مقام تیم گفت: آن چیزی بود که تیم هنوز کار را از طریق داخلی.

در مورد اخراج و یا furloughs برخی از کاهش حقوق و مزایای کارکنان می تواند واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

MLB نیز گزارش آغاز مذاکرات با اتحادیه بازیکنان به قطع حقوق بازیکن اگر بازی در نهایت بازی بدون طرفداران در حضور. کسانی که بازی خواهد بدیهی است که تولید بدون بلیط (یا امتیاز) درآمد.

با توجه به ESPN گزارش مانفرد ایمیل به تیم کارکنان شامل اذعان به این که “آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی با هر دقت و جدول زمانی برای از سرگیری فصل ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو