مشاهده شده است که تراژدی و یا به سادگی تهدید قریب الوقوع یک به نحوی موجب پیوند میان انسان ها. مردم بودند که به مبارزه با یک دیگر آن است که آیا برای ثروت, قدرت, وضعیت و…. به نظر می رسد به گرد هم می آیند برای کمک به یکدیگر از طریق شرایط غم انگیز مانند زلزله, سونامی, سیل, شیوع بیماری های ویروسی ، حتی در طول زمان CCP coronavirus بیماری تمایل به کمک به یکدیگر قوی بوده است.

واحد های فاجعه

ربکا Solnit است که نویسنده از بهشت ساخته شده است در جهنم و مورد مطالعه بشر در پاسخ به برخی از جهان بزرگترین تراژدی از جمله 11 سپتامبر و حمله به برجهای دوقلو مرگبار زمین لرزه در سان فرانسیسکو 1917 هالیفاکس, انفجار, و غیره. تجزیه و تحلیل همه این فجایع Solnit در بر داشت یک موضوع مشترک.

“تاریخ از فاجعه… نشان می دهد که بسیاری از ما اجتماعی حیوانات گرسنه برای اتصال و همچنین برای هدف و معنی… [یک وضعیت خطرناک] میکشد ما را به شرایط اضطراری که نیاز به عمل کنیم و عمل altruistically دلیرانه و با ابتکار عمل به منظور زنده ماندن و یا ذخیره همسایگان ما مهم نیست که چقدر ما رای می دهند و یا آنچه که ما انجام می دهند برای زندگی,” او می نویسد: در کتاب (بررسی کسب و کار هاروارد).

در حال حاضر این به این معنا نیست که بشریت به نحوی قادر به تنها اتصال به یکدیگر از طریق غم و اندوه و مصیبت. آنچه در آن به معنی این است که ما تمایل به کمک به لغو تهدیدات مواجه هستیم و این که ما به طور غریزی در نهایت فکر کردن در مورد “خوب بیشتر.” چنین نگرشی می تواند مجموعه ای از پایه و به صورت منسجم تر جامعه و حتی منافع را برای کسانی که مشغول به کار برای کمک به جامعه در یک زمان بحرانی. یک مثال از چنین نتیجه خواهد بود Hancock بانک در گولفپرت می سی سی پی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

ما تمایل به کمک به لغو تهدید مواجه هستیم و ما به طور غریزی در نهایت فکر کردن در مورد ‘خوب بیشتر’. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در پس از طوفان کاترینا در سال 2005 بسیاری از مردم در جامعه باقی مانده بودند با هیچ پول و یا پشتیبانی برای دریافت از طریق این وضعیت است. کارکنان Hancock بانک پرداخت بیش از US$42 میلیون به مردم تنها ضبط این معاملات بر روی تکه های کاغذ. پس از هرج و مرج حل و فصل کردن و جامعه را به حالت عادی ساکنان آمد به بانک و به همه چیز آنها قرض گرفته. بیش از 99.5 درصد از پولی که توزیع شد توسط بانک جبران شد. بیشتر چه بسیاری از مردم حتی افتتاح حساب در بانک. در فوری سال بعد از طوفان, سپرده در بانک رشد US$1.5 میلیارد دلار است.

یک مطالعه که در نگاه اخلاق از 60 جوامع با اطلاعات جمع آوری شده از حدود 600 منابع یافت که وجود دارد در واقع هفت قواعد اخلاقی پس از انسان — کمک به خانواده خود کمک به گروه شما تعلق, به, بود, شجاع, بازگشت نعمت تقسیم منابع و احترام اموال مردم دیگر و نشان دادن احترام به مافوق. شرایط غم انگیز فراموش تمایل به بیرون کشیدن بیشتر از این ارزش های اخلاقی به عنوان مردم به دنبال یک راه برای متحد کردن و زنده ماندن پس. بنابراین در راه بد بار می آورد بهترین در مردم است.

استرس و اعتماد

زمانی که انسان ها تحت تهدید تمایل خود را به همکاری و اعتماد دیگران شاخه است. این تایید شد توسط یک مطالعه که به مشاهده یک گروه از شرکت کنندگان مرد که در آن افراد تحت استرس روش. آنها پس از آن بازی یک اقتصاد بازی که در آن مالی خود سود وابسته به خود را انتخاب کند. شرکت کنندگان می توانید انتخاب یکی از دو همکاری با دیگران و یا نه.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

زمانی که انسان ها تحت تهدید تمایل خود را به همکاری و اعتماد دیگران شاخه است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

“محققان دریافتند که به جای تبدیل شدن به تهاجمی تر پس از استرس مردان در گروه استرس در واقع تر شد و اعتماد به دیگران نمایش داده می شود بیشتر قابل اعتماد رفتار خود و با احتمال بیشتری به همکاری و به اشتراک گذاری سود” با توجه به علمی آمریکا.

این استدلال است که یکی از دلایل اصلی که چرا استرس ممکن است باعث تعاونی رفتار این است که این افراد را از طریق رفته خیلی تروما است که آنها می خواهند برای برقراری ارتباط با کسی و احساس پر جنب و جوش. حتی عواملی مانند قدرت ایمنی بدن و طول عمر مرتبط هستند به چه عالی خود را در ارتباطات اجتماعی هستند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چگونه به آماده شدن مرغ استخوان سوپ برای افزایش ایمنی خود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو