راهنمایی و رانندگی با هدف بازگشایی حداقل برخی از دفاتر این ماه

گروه از وسایل نقلیه موتوری است که به امید شروع بازگشایی دفاتر این ماه به عنوان فرماندار تگزاس گاوین Newsom آماده به سهولت اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا مدیر آژانس گفت.

برخی از دفاتر می تواند در پایان ماه و ارائه خدمات محدود تنها با وقت قبلی راهنمایی و رانندگی مدیر Steve Gordon گفت: ساکرامنتو زنبور عسل و سپس دیگر دفاتر می تواند در مراحل.

هنگامی که آنها را باز کارکنان با توان مجهز به ماسک و دستکش و در صورت سپر و مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

تعدادی از مشتریان در داخل در یک زمان محدود خواهد شد. شستن دست ها-ایستگاه های برنامه ریزی شده برای راهنمایی و رانندگی و پارکینگ.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما گام های مناسب برای امن” گوردون گفت: در یک ویدئو منتشر شد به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه و برخی دیگر از رسانه ها.

زمینه دفاتر بسته شده اند و پس از 27 ماه مارس است.

در حالی که دفاتر بسته شده اند 3400 از راهنمایی و رانندگی را 10,000 کارکنان مشغول به کار در آنها به ارائه خدمات از جمله سازمان مجازی-دفتر که در طول همه گیر گسترش آنچه که می توانید آنلاین انجام می شود.

اکثر راهنمایی و رانندگی و کارهای 97 درصد در حال حاضر آنلاین می تواند انجام شود.

“ما در حال کار بر روی است که گذشته سه درصد است اما به چالش کشیدن سه درصد با توجه به قوانین نوشته شده است” گوردون گفت: در این ویدئو.

در میان است که اقلیت هستند به حالت تعلیق behind-the-wheel آزمون مسدود کردن درایور های جدید از جاده. هیچ جدول زمانی تعیین شده است برای زمانی که آزمون را دوباره در دسترس خواهد بود هر چند ماه ژوئن تحت بررسی است.

راهنمایی و رانندگی است و به 120 روز فضل دوره به کسانی که 70 سال یا مسن تر که مجوز هستند انقضای از 1 مارس تا مه 31. کسانی که کمتر از 70 قادر به تمدید مجوز به صورت آنلاین و یا از طریق پست.

بیشتر دولت فدرال نمی خواهد نیاز به یک سطح بالاتر از ID به هیئت مدیره پروازهای داخلی در حال حاضر تا اکتبر. 1, 2021 با مهلت عقب رانده یک سال کامل.

بنابراین تقاضا برای دریافت شناسه واقعی یک ضربه تا گواهینامه رانندگی و یا راهنمایی و رانندگی-صدور ID که نیاز به یک دفتر دیدار نباید قوی در حالی که برای. (ID دیگر کار خواهد کرد بیش از حد, مانند گذرنامه یا نظامی ID.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>