سه دیزنی لند توچال هتل دیگر پذیرش رزرو قبل از اواسط ماه جولای به عنوان بسته شدن دیزنی آناهایم پارک امتداد نسبت به سه ماه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جدید رزرو برای هتل دیزنی لند, دیزنی گرند هتل کالیفرنیا و دیزنی بهشت اسکله هتل در حال حاضر در دسترس برای سفر در تاریخ 15 ژوئیه و بعد از آن با توجه به دیزنی لند سایت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند بررسی می پرسد: زمانی که passholders احساس امن برای بازگشت ؟

دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی بسته در 14 مارس با توجه به COVID-19 همه گیر باقی می ماند و تا اطلاع ثانوی بسته.

دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. یک شرکت تاریخ نشده است برای زمانی که کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی شده است.

دیزنی لند به طور مداوم تحت فشار قرار دادند پشت رزرو هتل در دسترس بودن پنجره به ادامه coronavirus بسته است کشیده از ماه به ماه. در اواخر ماه مارس سه دیزنی لند هتل ها متوقف پذیرش رزرو قبل از ژوئن 1. در اوایل ماه مه دیزنی کالیفرنیا هتل شروع به پذیرش رزرو فقط برای 1 جولای و فراتر از آن. در حال حاضر و در اولین روز از ماه ژوئن دیزنی است تحت فشار قرار دادند رزرو هتل پنجره ژوئیه 15.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی طرح می تواند برای دیزنی لند?

دیزنی فن سایت شده اند از نزدیک نظارت بر دیزنی لند رزرو هتل پنجره برای اشاره به زمانی که آناهایم پارک ممکن است بازگشایی شده است.

شانگهای دیزنی لند پارک و بازگشایی در مارس 11 پس از 107 روز بسته شدن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. والت دیزنی پارک جهانی آغاز خواهد شد بازگشایی در جولای 11 پس از 117 روز بسته شدن.

دیزنی لند را بسته شده اند برای 122 روز اگر آناهایم پارک بازگشایی در ژوئیه 15. دیزنی اعلام نشده بازگشایی تاریخ خود را برای کالیفرنیا پارک.

Legoland California و سی ورلد سن دیگو هر مجموعه یک هدف بازگشایی تاریخ 1 ژوئیه به دنبال تمدید coronavirus تعطیلی سان دیگو پارک.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند نظرسنجی passholders در مورد ماسک های متوسط چک و پرسشنامه سلامت

دیزنی لند سایت نشان می دهد هر سه دیزنی لند هتل های فروخته شده در جولای 15, اما اتاق های موجود در جولای 16 برای $428 هر شب در بهشت اسکله هتل $586 در هتل دیزنی لند و $766 در گراند هتل کالیفرنیا.

در دنیای دیزنی بازدید کنندگان با موجود رزرو را دریافت کنید اولویت دسترسی به پارک رزرو قبل از بلیط های جدید به فروش می رسد به عموم مردم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو