دیزنی لند می شود یکی دیگر از رئیس جمهور جدید در آخرین دیزنی اجرایی مختلط

دیزنی لند توچال را دریافت خواهد کرد رئیس جمهور جدید به عنوان آناهایم پارک فعلی رهبر حرکت به یک نقش جدید نظارت بر شرکت دیزنی+ پخش آنلاين خدمات و دیزنی لند سابق رییس جمهور با بیش از سلطنت دیزنی پارک را بدست آورد.

والت دیزنی جهان رئیس جمهور جاش D’Amaro نامگذاری شد رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات است. D’Amaro شد دیزنی لند رئیس جمهور قبل از حرکت به دیزنی جهان نقش در ماه سپتامبر.

کن Potrock که در خدمت به عنوان رئیس جمهور دیزنی محصولات مصرفی نامگذاری شد رئیس جمهور جدید از دیزنی لند. زمان دیزنی لند جمهور ربکا کمپبل نامگذاری شد رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بخش. کمپبل جایگزین D’Amaro طول کوتاه او هشت ماه تصدی در دیزنی لند که شامل دو ماه coronavirus بسته شدن پارک.

“شرکت ما بسیار خوش شانس به یک نیمکت از استعداد و ما بسیار خوشحال به استقبال این دو فوق العاده واجد شرایط دیزنی جانبازان ما به تیم مدیریت ارشد” جدید دیزنی مدیر عامل باب Chapek در بیانیه ای گفت. “هر دو جاش و ربکا بیش از دو دهه تجربه رهبری با شرکت درک مشتاق از مارک های ما و کسب و کار و یک علاقه مشترک و چشم انداز برای ارائه سرگرمی فوق العاده و یکی از یک نوع تجربه است.”

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند شانگهای بازگشایی خدمت به عنوان طرح دیزنی کالیفرنیا و فلوریدا پارک

D’Amaro موفق Chapek به عنوان رئیس دیزنی شش جهانی پارک تفریحی در کالیفرنیا و فلوریدا و فرانسه و ژاپن و چین است. Chapek جایگزین Bob Iger به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی در ماه فوریه فقط قبل از COVID-19 همه گیر مجبور به بسته شدن دیزنی لند و اقامتگاههای تفریحی را جهانی دیزنی. Chapek هنوز گزارش به Iger که در حال حاضر به عنوان دیزنی رئیس اجرایی. D’Amaro و کمپبل به گزارش Chapek.

Potrock جدید دیزنی لند رئیس جمهور خواهد شد و نظارت بر نیروی کار 31,000 اعضای بازیگران دیزنی-صحبت برای کارکنان. بسیاری از دیزنی آناهایم بازیگران عضو شده اند furloughed میان coronavirus تعطیلی از Disneyland, Disney California Adventure, مرکز شهر دیزنی و دیزنی لند توچال هتل ها.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خدمه ساخت و ساز در ازای محدود ‘کار ضروری’ در طول coronavirus بسته شدن

Potrock می آید به دیزنی لند از دیزنی مصرف کننده محصولات بخش که در آن او به رهبری شرکت تجارت جهانی را بدست آورد پس از سال 2018 است. Potrock قبلا به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از Disney Vacation Club بهره وری منقسم زمانی و ماجراهای توسط دیزنی سفر-برنامه ریزی کسب و کار.

در سال 2015 Potrock led گسترش و نوسازی دیزنی چشمه, هوای آزاد, مرکز خرید در دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا. Potrock خود را آغاز کرد دیزنی حرفه ای در سال 1996 به عنوان معاون رئيس جمهور از بازاریابی برای دیزنی کروز خط. او زندگی می کند در کالیفرنیا با همسر و دو پسر.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا ماه ژوئیه

در نقش جدید خود, D’Amaro نظارت دیزنی 12 پارک در سراسر جهان به عنوان به خوبی به عنوان دیزنی کروز, خط, بهره وری منقسم زمانی برنامه سفر برنامه ریزی کسب و کار و مصرف کنندگان محصولات ، جف Vahle موفق D’Amaro به عنوان Disney World جمهور. Vahle بود که قبلا رئیس جمهور دیزنی امضا تجربه است.

کمپبل سابق دیزنی لند رئیس جمهور خواهد شد در حال حاضر نظارت بر دیزنی+ ESPN+ و Hulu, جریان, خدمات, همراه با دیزنی بین المللی کانال های تلویزیونی. کمپبل جایگزین کوین مایر که در حال خروج از دیزنی مجموعه اجرایی برای تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت Infinite.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>