دیزنی لند بازیگران اعضای طرح اعتراض روز شنبه در برابر بازگشایی پارک در جولای 17

یک جفت از دیزنی لند اتحادیه ها خواستار بر بیش از 17,000 اعضای بازیگران در اعتراض به پیشنهاد جولای 17 بازگشایی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

یک جفت از دیزنی لند اتحادیه ها خواستار بر بیش از 17,000 اعضای بازیگران در اعتراض به پیشنهاد جولای 17 بازگشایی دیزنی آناهایم, پارک, بیرون از نگرانی برای ایمنی کارکنان.

این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری و متحد کردن اینجا محلی 11 میزبانی دیزنی کاروان برای ایمنی در شنبه 27 ژوئن است که محاصره توقیف دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک.

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند تعلیق FastPasses تک سوار خطوط و پارک رقص?

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی پیشنهاد کرده است بازگشایی دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, در جولای 17 در انتظار موافقت دولت. مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, مرکز خرید است مجموعه ای به بازگشت در تاریخ 9 ژوئیه در حالی که دیزنی بزرگ کالیفرنیا و دیزنی بهشت اسکله هتل ها را بازگشایی در جولای 23.

دیزنی لند بازیگران عضو کاروان مسیر را با ماشین سفر در اطراف Katella خیابان دیزنی لند درایو توپ جاده و بندر بلوار بین ساعت 10 صبح و ظهر روز شنبه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خواهد بود آخرین دیزنی پارک به بازگشایی در سراسر جهان

دیزنی کاروان برای ایمنی رویداد نوشته شده بود به CRLU و متحد در اینجا Facebook pages.

"ما هنوز راضی که آن را امن برای باز کردن دیزنی لند" با توجه به CRLU و متحد کردن اینجا. "به ما بپیوندید و صحبت می کنند تا برای ایمنی."

همچنین نگاه کنید به: مرکز شهر دیزنی رول جدید کروناویروس بهداشت و دستورالعمل های ایمنی

این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری در نامه ای خواستار آن است که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توقف دیزنی آناهایم پارک از بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه از سر نگرانی برای ایمنی کارکنان. دیزنی لند را آغاز کرده است یادآوری کارگران برای آماده سازی پارک ها برای بازگشایی.

دیزنی لند اتحادیه کارکنان را تشکیل می دهند حداقل 28,000 از 31,000 اعضای بازیگران در دو آناهایم پارک.

همچنین نگاه کنید به: چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

"ایمنی و رفاه ما اعضای بازیگران و مهمانان در خط مقدم برنامه ریزی ما و ما به جلو نگاه به ادامه گفتگو با ما اتحادیه های کارگری گسترده ای ایمنی و بهداشت پروتکل های زیر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی است که ما برای اجرای برنامه همانطور که ما حرکت به سمت ما پیشنهاد شده مرحله به مرحله بازگشایی مجدد" دیزنی لند رسمی در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن