دیزنی جهان متجاوز پنهان در رها جزیره دزدان دریایی در طول COVID-19 قرنطینه

آلاباما که صرف چند روز از COVID-19 قرنطینه کمپینگ در رها دیزنی جهان جزیره گفت فلوریدا نمایندگان که او را دستگیر کردند و برای خاطی که این احساس زندگی در یک “بهشت گرمسیری.”

ریچارد مک گوایر, 42, از, Mobile, آلاباما گفت: او هرگز شنیده نمایندگان در سیستم آدرس عمومی جستجو در جزیره خصوصی برای او بر پا توسط قایق و هوا از آنجا که او در خواب در یک ساختمان مخروبه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند پاریس بازدید کننده بر بد LSD سفر می افتد به Adventureland دریاچه تا نوبت بعد از 130 شخص جستجو

والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته میان coronavirus بیماری همه گیر.

Orange County Sheriff نمایندگان یافت مک گوایر در والت دیزنی جهان را کشف جزیره در روز پنج شنبه, آوریل 30. مک گوایر گفت که او تا به حال شده است در سابق عجیب و غریب وحش جزیره برای دو تا سه روز و برنامه ریزی شده به اردوگاه وجود دارد برای یک هفته با توجه به یک گزارش بازداشت.

مک گوایر درک نمی کنند این جزیره به یک منطقه محدود با وجود متعدد “هیچ خاطی” علائم ارسال شده در اطراف محیط با توجه به گزارش بازداشت. مک گوایر گفت: نمایندگان جزیره “شبیه یک بهشت گرمسیری” با توجه به گزارش.

دیزنی افسر امنیتی گزارش شده دیدن مک گوایر استفاده از دیزنی قایق در خلیج دریاچه که جزیره را احاطه کرده. دیزنی کارکنان کمک مک گوایر حرکت یک قایق کوچک به ساحل که نمایندگان رسید به گزارش.

مک گوایر دستگیر شد و بدون حادثه در یک خاطی شارژ گرفته و به زندان با توجه به گزارش. مک گوایر ارسال شده در اوراق قرضه در جمعه, مه 1 و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد برای یک جلسه دادگاه در ماه ژوئن با توجه به مجله مردم.

همچنین نگاه کنید به: سازمان دیده بان ‘رئیس کیک’ را 8-پا-طولانی Millennium Falcon کیک در دیزنی لند جنگ ستارگان زمین

11 هکتار جزیره در ابتدا باز در سال 1974 به عنوان جزیره گنج. دزدان دریایی با مضمون جزیره بود که با الهام از دیزنی فیلم “جزیره گنج.”

دیزنی, جاذبه تغییر نام داد کشف جزیره در سال 1976 زمانی که آن را تبدیل به یک پارک وحش با lemurs غول لاکپشتهای و پیاده روی را از طریق aviaries با بیش از 500 گونه از پرندگان عجیب و غریب. کشف جزیره بسته شده در سال 1999 و حیوانات منتقل شدند به حیوانات دیزنی پادشاهی پارک در فلوریدا.

چند کاشفان بی باک اقدام به توقیف کشف جزیره به سند باقی مانده از رها دیزنی جاذبه با توجه به اطلس تاریک.

دیزنی پارک بود و هنگامی که خانه را به یک فلامینگو تالاب ساحل لاک پشت و تمساح باتلاق با توجه به سال 1974 نقشه آنلاین پست. عکس ها و فیلم های گرفته شده در چند سال گذشته نشان می دهد که به طرز مرموزی رها حوض ویران قفس پرنده بتازد نوار اسنک و خراب بیمارستان حیوانات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو