دیزنی جهان برداشت بد زمان به عقب بر گردیم در پارک کسب و کار

اگر زمان همه چیز را در کسب و کار نشان می دیزنی نه چندان خوب در حال حاضر. یک ماه پیش دیزنی رقبای جهانی و سی ورلد — بازگشایی خود اورلاندو پارک به چند شکایت. اما هفته گذشته در بازگشت از والت دیزنی پارک بدستآمده زوزه از سراسر اینترنت.

عناوین تلفیق شدهاست دیزنی بازگشت با تعداد رکورد جدید Covid-19 مورد در فلوریدا. طرفداران recut دیزنی جهان فیلم تبلیغاتی با فیلم ترسناک soundtracks. تبلیغاتی عکس هایی که دیزنی را برای اطمینان بخشیدن به بازدید کنندگان است که آن را تلاش برای راه اندازی پارک با خیال راحت عوض شد تصاویر, رسانه داستان در مورد بدتر شدن وضعیت در فلوریدا.

زمانی که دیزنی اعلام کرد در اواخر ماه مه که این امر صبر کنید تا اواسط ماه جولای به بازگشایی آن فلوریدا پارک که تصمیم نگاه محتاط در کنار شرکت های دیگر تصمیم به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما پس از no good deed می رود مجازات دیزنی به جای آن به پایان رسید تا بازگشایی فقط به عنوان فلوریدا دستگیر شده توجه جهان را به صورت بی مهارت خود را coronavirus پاسخ.

به عنوان یک فن من می خواهم برای دیدن پارک ها بازگشایی شده است. اما به عنوان یک فن من همچنین می خواهم برای دیدن این پارک باز باقی می ماند. در صورتی که به معنی تاخیر در بازگشت خود را به کمک به دست کشیدن از این ویروس را یک بار و برای همه است.

مهمانان توقف نگاهی به عکاسی از خود در پادشاهی سحر و جادو در پارک والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در 11 ژوئیه سال 2020 در دریاچه Buena Vista, Florida. جولای 11, 2020 اولین روز از مرحله به مرحله بازگشایی. (عکس توسط مت Stroshane والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر)

اما اگر دولت در حال رفتن به رها کردن تلاش من را سرزنش نیست دیزنی برای بازگشایی. یک واکسن موثر ممکن است سال ها برای توسعه و استقرار در صورتی که تا کنون اتفاق می افتد. در برخی از نقطه در پارک یا کشف کردن که چگونه به کار با خیال راحت در این محیط جدید و یا آنها در حال رفتن به بیرون رفتن از کسب و کار پرتاب صدها نفر از هزاران نفر از مردم ،

که شامل نه فقط افرادی که در پارک ها بلکه همه کسانی که کار در هتل ها و رستوران ها و جاذبه های دیگر در اطراف پارک, نه به ذکر است هنرمندان و مهندسین که در مضمون سرگرمی طراحی میباشد. اخراج اتفاق می افتد در حال حاضر.

وجود دارد هیچ پاسخ آسان. اما با توجه به آنچه ما می دانیم در حال حاضر در مورد داخل ساختمان در مقابل, هوای آزاد, انتقال, من می خواهم به جای صرف یک روز راه رفتن در اطراف دیزنی جهان فوق العاده از ماسک و پلکسی گلاس از صرف زمان در یک نوار داخلی رستوران و سالن ورزش و یا بسیاری از کسب و کارهای دیگر باز در سراسر کشور است.

که گفت: شما نمی بینید من پرواز به اورلاندو برای یک دنیای دیزنی سفر در حال حاضر. تا آنجا که من تحسین مراحل است که دیزنی و رقبای خود را در پارک کسب و کار گرفته اند به ارائه یک محیط امن تر, من نمی خواهم به صرف پنج ساعت بسته بندی شده به تجاری هواپیما یا چهار روز رانندگی در سراسر کشور در طول این بیماری همه گیر. من صبر کنید برای بازدید از پارک ها در بومی جنوب کالیفرنیا بازگشایی به جای.

بنابراین زمانی که باید به آنها بازگشت ؟

زمانی که آنها نمی خواهد که به دوباره به این دلیل که دولت را از دست داده و کنترل همه چیز از همه گیر. من سپاسگزار است که من در ایالت کالیفرنیا انجام داده است بیش از فلوریدا به استفاده از تست و تماس با ردیابی برای مبارزه با این ویروس. اما هیچ دولتی در ایالات متحده انجام شده است به اندازه کافی.

زمان بندی همه چیز است, بعد از همه. و ما در حال اجرا خارج از زمان به صرفه جویی در زندگی می کند.

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو