بیماری های پلیسی ارائه می دهد, ماسک, راهنمایی و امید در چهره COVID-19

A cyclist wears a bandana.

یک دوچرخه سوار می پوشد bandana در مرکز شهر آستین تگزاس است. (AP photo by Eric گی)

به عنوان پرانتز آمریکا برای آنچه که می تواند محوری ماه برای مبارزه با گسترش COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه کرده است افراد به پوشیدن پارچه پوشش صورت که در یا در نزدیکی به دیگران است. در علاوه بر این به اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن صورت دنده محافظ می تواند به محافظت در برابر انتقال ویروس و سپر دیگران از یک ماسک پوشنده لباس عفونت ممکن است. تعداد قابل توجهی از مردم با رمان coronavirus یافت شده است فاقد علائم است. در ضمن درجه پزشکی ماسک هایی مانند N95 ماسک — که فیلتر کردن ذرات هوابرد به عنوان کوچک به عنوان 0.3 میکرون — باید متعلق به خط مقدم پزشکی کارگران با توجه به خطرناکی پایین لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی.

حتی قبل از CDC مشورتی آمریکایی ها بودند ساخت DIY ماسک با مواد اعم از نحیف bandanas و الاستیک چند لایه پارچه پوشاندن قهوه, فیلتر کیسه خلاء قطعات و دیگر سبک وزن سیستم های تصفیه. در عین حال سردرگمی های فراوانی در مورد چه نوع از ماسک برای پوشیدن زمانی که و که در آن به آنها را می پوشند و چگونه بهترین برای پاکسازی آنها. در UC برکلی Sangwei دریاچه ارومیه استاد کمکی از بیماری های عفونی و vaccinology در دانشکده بهداشت عمومی به مطالعه جوانب مثبت و منفی از ماسک و محافظ پزشکی دنده. او سهام با Berkeley News بینش او را در صورت سپر است که می تواند کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.


برکلی اخبار: با توجه به گسترش سریع COVID-19 می تواند گسترده تر استفاده از ماسک توسط عموم مردم کمک کرده اند هر چه زودتر?

Sangwei Lu, adjunct professor of infectious diseases and vaccinology.

Sangwei دریاچه ارومیه استاد کمکی از بیماری های عفونی و vaccinology, (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Sangwei Lu)

Sangwei Lu: یکی قطعا می تواند استدلال می کنند که. افراد بدون علامت و مردم با علائم خفیف نشان داده شده است برای انتقال ویروس است. در حالی که ماسک ممکن است مانع از انتقال کامل آنها باید کمک به آن را کاهش دهد. آنهایی که ارائه حفاظت بیشتر سفارشی نصب N95 ماسک ماسک. بنابراین اگر وجود منابع فراوان از N95s هر کس باید به استفاده از آنها را زمانی که در مکان های شلوغ و یا در نزدیکی به دیگران است.

اما با توجه به کمبود شدید N95s برای حرفه ای پزشکی عمومی باید لوازم دور از متخصصان پزشکی که واقعا به آنها نیاز به حفاظت از خود و بیماران خود را. من می خواهم بگویم پوشیدن هر چیزی که شما در حال حاضر. اگر شما لازم نیست که هر گونه ماسک و در همه حال با استفاده از یک دستمال و شال یا دستمال برای پوشش بینی و دهان خود را. آنها را به عنوان محافظ به عنوان N95s یا فولاد ماسک, اما آنها ارائه برخی از حفاظت از قطرات تنفسی و جلوگیری از شما را از دست زدن به صورت خود را.

می توانید عموم استفاده مجدد از درجه پزشکی ماسک از آنها در جمله های کوتاه از عرضه ؟ و اگر چنین است, ما چگونه پاکسازی آنها ؟

با توجه به کمبود تمام تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) ما ممکن است همه باید برای استفاده مجدد از هر گونه ماسک ما. حتی برخی از بیمارستان ها مجبور به استفاده مجدد از ماسک. در واقع CDC در نهایت انتشار یک راهنما برای N95 ماسک استفاده مجدد. این مهم است برای عموم مردم برای ضد عفونی کردن و یا پاک کردن ماسک به طور منظم در غیر این صورت آلوده ماسک های فرسوده به این صورت در واقع ممکن است افزایش احتمال آلوده شدن. پارچه ماسک می تواند شسته شده و خشک شده و پس از آن یک ایده خوب به دو ماسک و پوشیدن آنها را به طور متناوب.

به عنوان غیر قابل شستشو ماسک CDC دستورالعمل لیست چند روش برای پاکسازی و از جمله اشعه ماوراء بنفش نور زدايي پراکسید هیدروژن بخار و حرارت مرطوب در 60 درجه سانتیگراد است. گرما جان ویروسها بسیار موثر است. مطالعات قبلی نشان داده اند که ویروس ها از جمله کوروناویروس سارس است که رمان coronavirus کشته می شود با 30 دقیقه درمان در 70 درجه سانتیگراد یا 158 درجه فارنهایت است. CDC توصیه نمی حرارت خشک چرا که در درجه حرارت بالا مانند 160 درجه سانتیگراد یا 320 درجه فارنهایت حرارت خشک ممکن است آسیب فوم و الاستیک قطعات از N95 ماسک. مطالعات درمان N95 ماسک در دماهای پایین تر در حال انجام هستند و من مشتاقانه منتظر دیدن نتایج.

توجه داشته باشید که اگر شما به پوشیدن یک ماسک جراحی شما می توانید پوشش آن را با یک پارچه ماسک برای محافظت از آن. و در احتیاط طرف هر دو ماسک باید ضد عفونی. اما از آن مهم تر برای ضد عفونی کردن پارچه ماسک از ماسک جراحی در نظر من از ماسک های پارچه ای است که در معرض محیط بیرون.

چه ما در مورد چگونه رمان coronavirus تعامل با ماسک پس از تماس با ؟

Jean Smith sewing masks for health care workers

UC برکلی کارمند ژان اسمیت, یک عضو از شرق خلیج میراث Quilters, sews پارچه ماسک در خانه او را برای مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر پرسنل خط مقدم. (عکس از ژان اسمیت)

تعامل میکروب ها و ماسک آبشار در زمینه بهداشت شغلی و من فکر نمی کنم ما آن را درک هست. اما از آنچه که کارشناسان بیماری های عفونی می دانم در مورد COVID-19 تا کنون آن را در انتقال از طریق قطرات در هوا. بنابراین اگر کسی در اطراف شما عطسه قطرات می توانید در زمین های خود را و این ویروس در داخل آن قطرات می توانید زنده ماندن برای ساعت یا حتی چند روز. بیشتر متخلخل ماسک, بالاتر احتمال که این ویروس می تواند نفوذ ماسک. این است که چرا کارگران پزشکی پوشیدن N95s که اجازه می دهد تا برای حداقل ، بدون در نظر گرفتن, پوشیدن ماسک بسیار بهتر از پوشیدن یک ماسک زیرا بدون ماسک شما خواهد بود تنفس قطرات به طور مستقیم.

مردم در چین و دیگر کشورهای آسیایی را فرسوده ماسک قبل از این بیماری همه گیر. می تواند که کمک کرده اند را در خود COVID-19 مهار تلاش?

حتی قبل از COVID-19 آن شده است از نظر فرهنگی پذیرفته شده برای مردم در آسیا به پوشیدن ماسک در خارج برای حفاظت از خود را به هر دلیلی بیشتر برای بیماری ها در فصل زمستان. وجود دارد ‘ هیچ داده ای می گویند که آیا این کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 در کشورهای آسیایی است. توانایی برخی از کشورهای آسیایی در کنترل این بیماری با توجه به دلایل بسیاری که متفاوت است از کشوری به کشور است. در چین آن را کنترل می شد از طریق مشت آهنین — سخت قرنطینه و جداسازی اورژانس بیمارستان رایگان تست و درمان برای همه, متوسط چک برای همه در مکان های عمومی سخت محدودیت در حرکت ردیابی تلفن همراه از هر کس و در مورد زمان واقعی سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و پیگیری موارد و بیشتر. ماسک ها تنها بخش کوچکی از آن است.
در کره جنوبی آنها ramped تا تست خیلی زود و از نوع شروع به پریدن کرد در مقابل قطار در حال حرکت. آن بوده است بسیار مفید است چرا که کره جنوبی تنها کشوری است که موفق به کنترل COVID-19 بدون نیاز به توسل به یک مستند. و بله مردم در کره جنوبی انجام پوشیدن ماسک.

ماسک کنار ما در بر سر ما می آید به کنترل این بیماری همه گیر?

COVID-19 یک بیماری عفونی و بیماری های عفونی را می توان با قطع انتقال است. هر کس نیاز به شرکت در کنترل و تلاش برای کاهش آن گسترش یافته است. اجتماعی فاصله می تواند یک تفاوت بزرگ و معتقدم ماسک در میان ابزار های ما در اختیار ما و ما قطعا باید از آنها استفاده کنید. من شده اند پس داده از پایان ماه ژانویه است. بدون توجه به آنچه در کشور آن است که تعداد موارد جدید به نظر می رسد برای رسیدن به اوج خود در حدود 10 تا 14 روز پس از اجتماعی فاصله به محل قرار است. برای کالیفرنیا من خوشبین هستم که امیدوارم ما شاهد اوج این بیماری همه گیر محلی از آنجایی که ما شروع به پناهگاه در محل در 17 مارس است. امید وجود دارد.

همچنین نگاه کنید به:

شهر برکلی مشاوره در پوشیدن پوشش صورت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو