غیر معمول عرقچین و هزاران نفر از سرنخ ها ایجاد کرده اند جنوبی پیچ و تاب و به داستان انسان اجداد در تحقیقات منتشر شده در علم. این تپه در شمال غربی ژوهانسبورگ معروف برای فسیل انسان مانند موجودات به نام hominins. از آنجا که این منطقه شناخته شده است به عنوان گهواره نوع بشر است.

استفانی بیکر که یک محقق و دکترای خود را در Palaeo-موسسه تحقیقاتی در دانشگاه ژوهانسبورگ و مدیریت پژوهش در Drimolen فسیلی سایت در گهواره نوع بشر که در آن قطعاتی از DNH 134 داشت و گفت:

این تیم بین المللی به رهبری محققان از دانشگاه لا تروب در استرالیا و دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس در ایالات متحده است.

فسیلی پزشکی قانونی

فسیل هستند که میلیون ها سال اغلب بیرون آمدن از خاک در قطعات. قطعات نیاز به بازسازی شود و قبل از پژوهشگران با اطمینان می توانید شناسایی که چه نوع از حیوانات از آنها آمد. بیکر گفت:

آنها به نام عرقچین DNH 134. یکی از اجداد مستقیم انسان مسن تر از ما فکر. گهواره نوع بشر غربی ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی را به همراه داشت اول آن هومو ارکتوس فسیلی و قدیمی ترین در هر نقطه یافت. هومو ارکتوس تجربه یک تغییر آب و هوا نقل مکان کرد و در خارج از آفریقا به قاره های دیگر. کشف عرقچین DNH 134 هل ممکن است منشاء هومو ارکتوس بین 150,000 و 200000 سال است.


سوال بعدی این بود که چه نوع از hominin? گهواره نوع بشر دارای چندین گونه مختلف از انسان اجداد و Drimolen سایت تا به حال حداقل دو نوع است. بیکر گفت:

هومو ارکتوس یکی از اجداد مستقیم انسان است و بهترین و شناخته شده برای مهاجرت از آفریقا به سایر نقاط جهان است. این hominins راه می رفت نشسته بودند و بیشتر انسان مانند گونه های دیگر hominins موجود در گهواره. آنها تا به حال کوتاه تر دست و پا دیگر. آنها می تواند راه رفتن و دویدن برای مسافت های طولانی تر بیش آفریقایی مراتع نسبت به دیگران است.

چگونه ؟

هنگامی که سوال “که گونه?” پاسخ داده شد دو بزرگ دیگر پرسش های خود را ارائه شده است. چه مدت پیش بود که این فرد زنده است ؟ و چگونه آنها زمانی که آنها کشته شده اند ؟ محققان می دانستند که دیگر هیچ هومو ارکتوس فسیل تا به حال یافت شده در آفریقای جنوبی قبل از. حتی بیشتر تعجب آور این دوره زمانی پیشنهاد شده توسط لایه های خاک جمجمه قطعات پیدا شد. بیکر گفت:

یک هومو ارکتوس عرقچین پیدا شمال غرب ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی شناخته شده است به عنوان قدیمی ترین تا به امروز در تحقیقات منتشر شده در علم. این hominin مستقیم جد انسان مدرن را تجربه تغییر آب و هوا نقل مکان کرد و در خارج از آفریقا به قاره های دیگر. کشف DNH 134 هل ممکن است منشاء هومو ارکتوس بین 150,000 و 200000 سال است.

ساختمان 3-D پازل در طول زمان

تلاش برای کشف کردن چگونه فسیل از غارها غرب ژوهانسبورگ کاملا روی حیله و تزویر. وجود دارد هیچ آتشفشان در طول زمان از hominins بنابراین وجود دارد هیچ خاکستر لایه های به محققان سریع سن برآورد مانند استفاده از آنها برای آفریقایی شرقی سایت. اما در حالی که آنها کشف قطعاتی در Drimolen نگهداری آنها و ثبت هر سرنخ آنها می تواند پیدا کنید. این شامل قطعاتی از حیوانات کوچک مانند خفاش ها و مارمولک بلکه چیزهایی مانند نمونه های خاک.

آنها همچنین می توانید بگویید که دقیقا همان جایی که در 3-D-فضا در Drimolen معدن هر کمی فسیلی قطعه پیدا شد. پس از آن تیم تحقیقاتی با استفاده از هر امکان روش دوستیابی در دسترس برای به دست آوردن دقیق ترین تاریخ ممکن برای سپرده. این شامل Palaeomagnetic دوستیابی الکترون اسپین رزونانس اورانیوم منجر دوستیابی و faunal دوستیابی.

ممکن است منتقل زودتر منبع

بیکر گفت:

که بدان معنی است که DNH 134 بسیار مسن تر از بعدی قدیمی ترین هومو ارکتوس در آفریقا است. استاد اندی Herries که در این پروژه همکاری مدیر با خانم بیکر, رهبری, پژوهشگر و رئیس بخش باستان شناسی و تاریخ در دانشگاه لا تروب در استرالیا و دیپلم در Palaeo-موسسه تحقیقاتی در UJ گفت:

DNH 134 cranium with styalised projection of the outline of the rest of the skull. (Image: Andy Herries, Jesse Martin and Renaud Joannes-Boyau)

DNH 134 جمجمه با styalised طرح از طرح بقیه جمجمه. (تصویر: اندی Herries جسی مارتین و Renaud Joannes-Boyau)

چرا که هومو ارکتوس یکی از ما مستقیم اجداد کشف پیامدهای برای ریشه انسان مدرن است. بیکر اضافه شده:

جمجمه نیز غیر معمول به دلیل آن است که از جمجمه یک جوان هومو ارکتوس. Herries گفت:

The Drimolen excavations and excavated fossils. (Image: Andy Herries)

این Drimolen حفاری و کاوش های باستان شناسی فسیل. (تصویر: اندی Herries)

سن DNH 134 عرقچین را نشان می دهد چیز دیگری — که سه گونه از بشر اولیه جد زندگی در آفریقای جنوبی در همان زمان در Drimolen فسیلی سایت. Herries اضافه شده:

The drimolen fossil site. (IMage: Andy Herries)

این drimolen فسیلی سایت. (تصویر: اندی Herries)

این معنی ممکن است آنها نیاز به استفاده از بخش های مختلف از چشم انداز برای جلوگیری از رقابت با یک دیگر. برای شروع آنها نگاه متفاوت است. Paranthropus robustus hominins شد کوتاه تر از هومو ارکتوس و استرالوپیتکوسمی گوید بیکر و اضافه کرد:

تغییر آب و هوا

در مقایسه با دیگر گونه های هومو ارکتوس hominins شد بلند و باریک است. آنها خوردند چیزهایی که راحت تر هضم می شوند مانند میوه ها و انواع توت ها. بیکر گفت:

به تدریج درخت-پوشش کاهش یافته و علف در زمان جای خود را. در نهایت این جنگل ها جایگزین شد با ساوانا آفریقایی مراتع از امروز. کولر آب و هوا مناسب تر اجتماعی و تلفن همراه هومو ارکتوس بهتر است. اما این بدان معنی است که Paranthropus تا به حال به در تکیه کمتر مطلوب مواد غذایی.

ارائه شده توسط: دانشگاه ژوهانسبورگ [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل.

خطر امنیتی: درب پشتی داشت و در هزاران برنامه های اندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو