با وجود شورای قضایی حکم $0 وثیقه در جنوب کالیفرنیا می تواند در حالی که اینجا

زمانی که کالیفرنیا را بالا قضات لغو سفارش خود را به مجموعه ای از وثیقه در $0 برای جنحه و دیگر سطح پایین جرائم در چهارشنبه آنها در سمت چپ گزینه باز برای شهرستان در سطح دادگاه برخورد محلی با گسترش coronavirus برای حفظ قوانین خود را در محل.

آیا دادگاه در کالیفرنیای جنوبی به حالت عادی بازگشت وثیقه قوانین شروع ژوئن 20 — تاریخ شورای قضایی کالیفرنیا مجموعه به پایان ماموریت خود — و یا اینکه آنها را به اورژانس سطح در محل روشن نیست.

هیچ یک از محلی برتر سیستم های دادگاه در لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو و یا کنار رودخانه شهرستان گفت: رسما این که آیا آنها در حال رفتن به یک نرمال وثیقه برنامه های این ماه است.

در L. A. County Superior Court مقامات گفته اند در برخی از بخش کلانتر که آنها را حفظ خواهد کرد به قید وثیقه برنامه برای سطح پایین جرم و جنحه در $0.

سخنگوی San Bernardino County Superior Court گفت مقامات هنوز هم “ملاقات و بحث در مورد گزینه های” اما که آنها را یک تصمیم و یا قبل از ژوئن 20. کنار رودخانه ساخته شده است, تصمیم گیری و در عین حال یک سخنگوی وجود دارد گفت.

در اورنج کانتی $0 وثیقه باقی خواهد ماند و در محل در حال حاضر دادگاه سخنگوی گفت.

شورای قضایی نمی گویند دادگاه بود سریع به را تشکیل می دهند ذهن خود را.

“هر دادگاه ممکن است تعیین … بیشتر به تجدید نظر در آن countywide وثیقه برنامه به طور موثرتری برآورده محلی بهداشت عمومی و ایمنی ملاحظات” شورای قضایی نوشت: در گزارش خود در مورد اثرات اورژانس وثیقه برنامه.

“دادگاه ها را تشویق به حفظ و یا اتخاذ برنامه با $0 وثیقه و یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد وثیقه سطح برای بسیاری از جنحه و سطح پایین جنایات که در آن مناسب است.”

شورای نوشت که جرم باقی مانده است در پایین تاریخی در سراسر همه گیر و حتی پس از سفارش $0 وثیقه در ماه آوریل برای کمک به کاهش, دولت را در زندان و حبس جمعیت. حداقل 20,000 زندانیان آزاد شده اند از ابتدای coronavirus همه گیر شورای قضایی گفت.

ترین استان ها در اینجا هنوز هم از دیدن این ویروس گسترش در جوامع خود. لس آنجلس است بسته شدن در 69,000 آزمون مثبت در این هفته با بیش از 2800 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا کنون.

مرگ و میر در اورنج کانتی در صدر 200 این هفته با حدود 8,000 موارد مثبت گزارش شده است. سان برناردینو و ریورساید شهرستان هم بیش از 16,600 موارد با نزدیک به 600 مرگ و میر.

بسیاری از کسانی که تست مثبت شده اند در زندان. در L. A. نارنجی و رودخانه, استان ها, صدها آزمایش مثبت برای این ویروس و چهار نفر کشته شده اند از ماه مارس. در L. A. شهرستان یک زندانی و یک پرستار مشغول به کار در زندان درگذشت. دیگر مرگ دو نفر شد زندانیان در شهرستان ریورساید.

L. A. شهرستان دارای بزرگترین زندان شبکه در کشور و مقامات در بخش کلانتر در حال اجرا آن را بیان زنگ در مه در چشم انداز coronavirus وسیله سالن از امکانات گسترده خود را.

کلانتر الکس بیانوبا دستور داد نسخه های اولیه برای زندانیان که ماه با کمتر از 30 روز باقی مانده در جملات خود را.

در حدود همان زمان L. A. County Superior Court ریاست قاضی Kevin C. Brazile تعطیل سیستم دادگاه و بعد از آن اعمال $0 وثیقه در خط با دستور دولت است. این بدان معناست که پیش از محاکمه بازداشت شدگان که قفل شده اند تا قبل از در حال حاضر می توانید صبر کنید برای خود دادگاه خرما در خانه.

دستیار کلانتر بروس تعقیب اجرا می شود که LASD را بازداشت عملیات گفت کلانتر مقامات گفته شد سیستم دادگاه در حال برنامه ریزی برای حفظ $0 وثیقه در جایی فراتر از ژوئن 20.

بخش کلانتر ترجیح آن است که راه. از آغاز محلی وقوع روزانه به طور متوسط از زندانیان در L. A. County زندان کاهش یافته است از 17,000 به حدود 12000. تعداد پایین است و دولت حداکثر تاریخ ظرفیت برای شهرستان برگزار شود.

چیس گفت که مقامات “ترجیح می دهم در سطح پایین تر از جمعیت” به طوری که آنها می تواند ارائه زندانیان با مراقبت های بهداشتی بهتر و نگه داشتن آنها را بیشتر فاصله. آنها به خصوص نگران موج دوم coronavirus را می تواند آلوده تر زندانیان به زندان خود را در پاییز.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی قراره بیافته” چیس گفت. “محلی شیوع روند در جهت درست است, اما آن را بیش از حد خطرناک…ما هنوز نمی دانیم که چگونه این است که به آشکار در پاییز یا تابستان.”

مدنی و طرفداران حقوق گفت: آنها امید $0 وثیقه در L. A. شهرستان است که در اینجا به ماندن بگیرید.

لکس Steppling مدیر سیاست و مبارزات برای عزت و قدرت در حال حاضر L. A. مبتنی بر حقوق مدنی سازمان گفت: با قرار وثیقه کاهش عقب افتاده در L. A. شهرستان است.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم در زندان ها خطرناک نیست,” او گفت:.

“ما منتشر شد 5000 نفر در L. A. شهرستان و چه اتفاقی افتاد ؟ جرم قطره نزدیک به 40 درصد است. ما به آنها گفتم این اتفاق می افتد. د-carcerating منجر به بهتر امنیت عمومی اثرات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de