با وجود ممنوعیت چهارم جولای نمایش آتش بازی در سراسر لس آنجلس, Lancaster مقامات شهرستان برنامه ریزی برای سرپیچی از دستور و رفتن پیش با نمایش آن در fairgrounds در انتهای شمالی شهر و شهردار این شهرستان گفت: چهار شنبه, ژوئن 30. سانتا کلاریتا مقامات در ضمن لغو شد که شهر جولای 4 نمایش آتش بازی مطابق با county فرمان.

“مگر اینکه گارد ملی است ضربه زدن در درب من, ما در حال رفتن به جلو” گفت: Lancaster شهردار رکس parris در. “ما در حال تلاش برای صحبت کردن با مقامات در مورد آن و تلاش برای رسیدن به نوعی متقابل قطعنامه.”

در مواجهه با یک هشدار دهنده تجدید حیات در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان L. A. شهرستان مقامات بهداشت در روز دوشنبه ممنوع همه آتش بازی نشان می دهد.

“من درک می کنم که شهرهای متعدد از جمله کسانی که در منطقه برای برنامه ریزی و اختصاص منابع به سمت صفحه نمایش آتش بازی که رعایت دقیق فیزیکی فاصله پروتکل” گفت: پنجم منطقه سرپرست کاترین Barger در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این ناامید کننده است که این تصمیم گیری ساخته شده بودند در آخرین لحظه بدون ارائه شهرستانها این فرصت را به خود را در حال حاضر برنامه های ایمنی و یا به ورودی.”

تلاش برای رسیدن به شهرستان لا مقامات بهداشت عمومی از نظر ناموفق بودند در روز سه شنبه.

شهرستان سفارش صادر شد همان روز مقامات اعلام کرد که تمام سواحل شهرستان خواهد بود بسته برای تعطیلات آخر هفته و یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور میله در L. A. و دیگر شهرستانهای نزدیک با استناد به نگرانی های اجتماعی که فاصله نمی شد مشاهده, کمک به سوق دادن جامعه گسترش ویروس.

حتی قبل از این هفته شهرستان به منظور صادر شد تقریبا همه آتش بازی نشان می دهد در بیشتر San Fernando Valley — از وودلند هیلز به وست لیک ویلج و از اسلام آباد به کرمان — در حال حاضر لغو شد, در پاسخ به این بیماری همه گیر.

از روز شنبه تنها دو نشان می دهد باقی مانده در تقویم — در لنکستر و سانتا کلاریتا — که هر دو کشور برای جلوگیری از یک تجمع بزرگ در یک سایت و به اصرار بینندگان برای لذت بردن از نمایش از داخل ماشین یا از مناطق نزدیک در حالی که ماندن اجتماعی فاصله گرفته.

Parris در گفت که او معتقد است لنکستر را نشان می دهد می توان با موفقیت و با خیال راحت از صحنه.

“ما هر قصد انجام آن را در این نقطه” parris در اضافه شده است. “در حال حاضر چه شهرستان و یا دولت می کند در پاسخ به این که عمل کردن به آنها. ما انجام داده ایم و آن را در راه است که حفظ اجتماعی فاصله ما اجازه می دهد که هر یک در پارکینگ ما اجازه می دهد آنها را به fairgrounds (یا جایگاه). همه ما در حال انجام تیراندازی و آتش بازی در سراسر شهرستان.”

منطقه مجاور به fairgrounds است که عمدتا کویر parris در گفت و نشان می دهد می تواند با خیال راحت در بازدید از اتومبیل های پارک شده در خیابان های اطراف.

صفحه نمایش شروع می شود در 9 بعد از ظهر و به مدت حدود 30 دقیقه شهردار گفت. هیچ پول مالیات دهندگان استفاده می شود برای پوشش هزینه او گفت که چنین به عنوان حامیان بین المللی اخوان الکتریکی کارگران جای پای این لایحه است.

در ضمن سانتا کلاریتا روز سه شنبه تایید کرد که آن را تا به حال تصمیم به لغو آن آتش بازی.

اخیرا در هفته گذشته در این شهرستان شد و شعار آن روح امریکا آتش بازی دیدنی و جذاب است. اما این شهر تشویق ساکنان به مشاهده آن از وسایل نقلیه خود را و یا از طریق یک Facebook livestream از خانه.

“این مهم برای شهرستان به ارائه آتش بازی نشان می دهد به ما ساکنان گفت:” شهردار کامرون Smyth در بیانیه هفته گذشته است. “با تمام حوادث و نقاط عطف و جشن است که لغو شده است در طول چند ماه گذشته با توجه به COVID-19 گیر ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که جامعه ما هنوز قادر به علامت وطن تعطیلات.”

به عنوان L. A. آغاز کرد و این روند به تدریج کاهش “امن تر در صفحه” سفارشات و بازگشایی کسب و کار و برخی از مکان جاذبه های لنکستر و سانتا کلاریتا مقامات سخت تحت فشار قرار دادند باز کردن زودتر از شهرهای دیگر در این شهرستان با استناد به کاهش بروز این ویروس در جوامع خود که وضع هزينۀ شهری لا.

Parris در گفت: او نمی خواهید هر کسی که به تصور او نمی داند که چگونه مرگبار COVID-19 می تواند به ویژه از همسرش است در معرض خطر بالا.

“ما تا به حال اجباری ماسک سه هفته قبل از هر شهر دیگر در دولت آن بود و من در گفتن مردم ما شما را دستگیر,” parris در گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما باید به مراتب کمتر عفونت.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو