با وجود 42 جدید مرگ و میر – و در مجموع با شکوه 400 – LA County با احتیاط broaches کاهش coronavirus ‘ماندن صفحه اصلی” قوانین

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد 42 بیشتر مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در چهار شنبه, مارس 15 دوباره مارک بیشترین مرگ و میر در یک روز پس از همه گیر آغاز شد. در مجموع 402 نفر در شهرستان لا از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

این شهرستان همچنین گزارش 472 موارد جدید آوردن تعداد مورد تأیید شده آزمایشگاهی در حال حاضر در 10,496 نفر به نمایندگی مداوم “درست کردن” در مورد اعداد است که این شهرستان دارای تجربه گذشته 10 روز یا بیشتر.

آخرین آمار وارد شده به عنوان جدید ماسک صورت مورد نیاز و سایر اجباری اجتماعی فاصله اقدامات اثر را در نیمه شب و شهرستان اعلام کرد یک فرمت از آن اخراج moratoriums.

در ضمن این سوال که “زمانی که زندگی می تواند به عادی است ؟” در ادامه به آرنج خود را بر روی دستور کار. ارائه خاص ترین پاسخ او در هفته های اخیر, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفت که به سمت وسط به حالت دوم نیمی از مه “عادی” زندگی می تواند شروع به سر هم با چنین محدودیت های اجتماعی فاصله و با پوشیدن پوشش صورت به احتمال زیاد پایدار در حالی که برای.

“هدف ما این است که برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است اما ما باید مطمئن شوید که ما این کار را در یک راه است که, محافظت, مردم,” او گفت:.

مقامات روز چهارشنبه در ادامه به ارتباط آنچه که این فرایند ممکن است مانند نگاه به عنوان stay-at-home سفارشات آرام هستند.

عوامل قبل از آن اتفاق می افتد عبارتند از, به گفته مقامات:

  • شيوع واکسن و درمان
  • در دسترس بودن گسترده تست
  • توانایی از بیمارستان ها برای رسیدگی به پتانسیل افزایش بیماران

برای تکمیل پوشش coronavirus

“اگر ما فکر می کنم در مورد آرامش بخش برخی از کاهش, ما قادر به ادامه ما مهار اقدامات و حتی آنها را تقویت و بنابراین ما در واقع شناسایی منابع جدید عفونت فورا و جداسازی آنها گفت:” فرر که مشخص شده چه این ممکن است مانند جمله زیر:

  • بیشتر مغازه های خرده فروشی باز خواهد شد در آینده نزدیک وجود خواهد داشت محدودیت از چگونه بسیاری از مردم می تواند در یک فروشگاه در هر زمان داده شده.
  • هنر و فرهنگی ممکن است بازگشایی اما حوادث ممکن است تماشاگر رایگان.
  • مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای ممکن است نیاز به “یک راه” مسیرهای بنابراین مردم می توانند با حفظ فاصله فیزیکی بین یک دیگر.
  • پوشش صورت را در ادامه به توان مورد نیاز در همه مکان های عمومی.
  • و برخی از نقاط ممکن است نیاز مردم داشتن درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به ساختمان.

فرر گفته است که برخی از افرادی که بیشترین آسیب پذیر ممکن است خواسته شود به باقی می ماند جدا شده در صفحه اصلی برای طولانی تر از دیگران است. در میان آخرین کسب و کار برای بازگشایی خواهد شد بارها و کلوپ های شبانه و با توجه به شهرستان سرپرست کاترین Barger منطقه 5 در یک مصاحبه در سی ان ان روز شنبه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, هم, پیش بینی جهان پس از این همه گیر این هفته است. Newsom گفت که رستوران برای مثال می تواند نیاز به کاهش تعداد جداول کاربران ممکن است خود را متوسط گرفته شده در درب جلو و صبر-کارکنان هنوز هم ممکن است با پوشیدن ماسک و دستکش.

تجدید نظر سلامت افسر منظور در شهرستان لا نیاز به ماسک صورت بود که صادر شده در جمعه, آوریل 10 بود شبیه به یک شهر لس آنجلس که به اثر رفت جمعه نیاز به پوشش صورت برای کارکنان و کسب و کار در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و سایت های ساخت و ساز و دیگر ضروری کسب و کار.

به عنوان جدید ماسک صورت مورد نیاز شهرستان لا کسب و کار است که مجاز به باز بماند ملزم به ارائه کارکنان با پوشش صورت و کسانی که سرپرستی کسب و کار باید آنها را می پوشند ،

ضروری کسب و کار در حال حاضر باید پست “اجتماعی فاصله پروتکل” توضیح میدهد که چگونه کسب و کار اطمینان است که اجتماعی فاصله مورد نیاز برآورده شده به طور منظم تمیز کردن بود که انجام شده و مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات در دسترس بود.

در میان اضافه شده به این شهرستان را اخراج مهلت قانونی اعلام کرد جمعه شهرستان ناظران را تمدید زمان مورد نیاز برای پرداخت اجاره از شش تا 12 ماه و قوانین جدید موثر عطف به ماسبق به 4 مارس نیز اعمال خواهد شد به شهرستانها که در آن اخراج moratoriums نشده است به تصویب رسید.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو