برای پاسادنا و شهرهای اطراف سیاه زندگی است بیش از فقط پلیس پاسخگویی. این جنبش برای ساخت جوامع ما, اجتماعی, اقتصادی, آموزش سیاسی است. اعتراض ما باید خواهد شد و در نتیجه رای. ما متعهد به ثبت نام هر معترضی واجد شرایط برای رای دادن.

بله Black Lives Matter! وقت آن است که برای شهر به این کلمات معنی اقدام مثبت است که نشان می دهد BLM یک واقعیت در پاسادنا.

ما اذعان councilmembers جان کندی و Tyron همپتون خود را برای پاسخ و رهبری در طول این امنیت عمومی بحران در پاسادنا و در سراسر کشور است. در این موضوع از پلیس اصلاحات و پاسخگویی این councilmembers هرگز منحرف در تلاش خود را به معنی غیر نظامی نظارت به شهر پاسادنا.

همچنین توجه داشته باشید در طول این بحران رهبری و متفکر پاسخ از ما, رئیس پلیس جان پرز و شهردار ما تری Tornek. یک بررسی اخیر امنیت عمومی کمیته و شورای شهر جلسات خود را برجسته تمایل به همکاری با جامعه به صورت قابل توجه و معنی دار تغییر غیر نظامی از جمله نظارت از PPD. این مهم است که کمیته ایمنی شورای کل در نهایت نگاه پلیس نظارت به عنوان یک کل و حفظ آن را در دستور کار تا زمانی که ما توسعه یک مذاکره فرم نظارت با واقعی جامعه ورودی و اداری دستور.

اما شده است وجود دارد قابل گوش ناشنوا به جامعه غیر نظامی در نظارت توسط اکثریت شورای رهبری استیو مدیسون و ویکتور گردو هر دو از آنها clamored برای بیشتر پلیس اما حاضر به سرگرم کردن هر گونه قابل توجهی تعمیرات اساسی مکانیزم برای پلیس پاسخگویی و یا غیر نظامی نظارت در هر فرم. باقی مانده از شورا اجازه این امور را به ادامه حمایت کمی برای تغییر.

با این در ذهن ما باید یک تغییر پارادایم است که شروع می شود با یک جامعه مشترک چشم انداز برای اولین بار (و نه پول و نه سیاست و نه نفس) و سپس با قرار دادن ما استراتژی ها و منابع اطراف ساخت که چشم انداز یک واقعیت است.

در روح جامعه و احترام متقابل و همکاری ما را زیر خواسته برای اجرای فوری (و بحث) به عنوان ما به سرعت در حال حرکت رو به جلو:

1. ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط PPD.

2. یک سیاست است که افسران درگیر در انجام و منجر به عمران قضاوت در برابر شهر بود فورا خاتمه یافته است.

3. فوری فسخ افسران درگیر در Kendrec Mcdade و کریستوفر Ballew موارد است.

4. فوری نقد و بررسی از PPD ماموران با استفاده از نیروی شکایت.

5. افسران یافت به استفاده از نیروی بیش از حد باید بلافاصله رد کرد.

6. بازسازی دادستان شهرستان و دادستان شهرستان دفاتر.

7. دوباره اختصاص بودجه به فعالیت های غیر نظامی است که ترویج جامعه ضروری است.

8. فوری گزارش جامع از رئیس جزئیات کار خود دست برداشت جامعه کمیته مشورتی.

9. فوری حسابداری حل و فصل ادعا می کند در برابر PPD و افسران آن در طول 20 سال گذشته

10. یک سیاست است که نیروی مرگبار شود و تنها زمانی که لازم باشد در دفاع از زندگی انسان است.

11. ایمنی عمومی کمیته اعطا می شود احضاریه قدرت.

12. Councilmembers و نامزدها برای دفتر قبول قبول کمپین بودجه از پلیس و آتش کارگری و زمان councilmembers بازگشت این وجوه.

13. یک جامعه-منصوب نیروی کار به منظور توسعه و ارائه یک طرح برای جامعه نظارت/پاسخگویی برای PPD در کنسرت با ایمنی عمومی کمیته.

ما ستایش رئیس پرز و اکثریت PPD که حفاظت و خدمت به جامعه ما است. ما متعهد به نظامی نظارت به بازیگران داشتن اما برای بالا بردن مشترک ما تعهد به تعالی.

مارتین گوردون صندلی از پاسادنا ائتلاف جامعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو