از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها ساخته اند بی شماری قربانی به سرپا ایستادن در داخل خانه.

خرما شام و شب را در شهر جایگزین شده اند بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل مواد غذایی که اجازه می دهد تا رستوران برای ادامه خدمت به مصرف کنندگان است. اما در حال حاضر برخی از رهبران محلی با توجه به دربندی کمیسیون هزینه (به عنوان مثال هزینه های شارژ برای رستوران ها) که این مواد غذایی تحویل شرکت ها تکیه به ماندن در کسب و کار.

اگر این مقامات منتخب خود را راه رانندگان خطر سلامت خود را به تهیه کردن به مصرف کنندگان خود را پرداخت کاهش مدت یک شب. و در حال حاضر تلاش رستوران ها ممکن است به تعطیل عملیات خود را پایین در دسترس نباشد. در این زمان دشوار محلی باید با کار – برابر – خدمات نوآورانه و برنامه های به نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است.

متاسفانه قیمت پیشنهادی کنترل تحویل مواد غذایی خدمات برنامه یک سکه ده. سان فرانسیسکو مجموعه صحنه را برای دیگر محلات در آوریل 10, وقتی شهردار لندن نژاد اعلام کرد دربندی از هزینه های کمیسیون تا 15 درصد “برای مدت زمان محلی اضطراری است.” واشنگتن با توجه به زیر کت و شلوار با یک شبیه ساختار هزینه. شهر نیویورک است که با توجه به حتی بیشتر محدود اندازه گیری که درپوش هزینه های کمیسیون در 10 درصد است. اما شیکاگو ترین مصمم به زور تحویل خدمات از کسب و کار با یک پیشنهاد که درپوش هزینه های کمیسیون در 5 درصد است.

با این طاقت فرسا محدودیت برنامه های مانند DoorDash, GrubHub, UberEats و Postmates خواهد بود قادر به پرداخت هزینه خدمات ضروری از قبیل پرداخت و صدور گواهینامه رانندگان جدید ارائه پشتیبانی به رستوران یا بازاریابی برای کمک به پیدا کردن رستوران به شدت مورد نیاز مشتریان جدید است.

مقامات منتخب دلیل است که از هزینه های کمیسیون در حال شارژ به رستوران دربندی این اتهامات خواهد زندگی را ساده تر برای این محاصره کسب و کار. در بسیاری از رستوران های کوچک قادر به پرداخت هزینه ارائه خدمات خود و تکیه بر شخص ثالث تحویل خدمات برای رسیدن به مصرف کنندگان که نمی خواهید به ترک خانه.

برای این mom-and-pop, رستوران ها, پرداخت این هزینه است که هنوز هم ارزان تر از دست زدن به تحویل خود و حیاتی برای نگه داشتن چراغ در طول بیماری همه گیر. هر دلار از دست داد به کمیسیون هزینه کلاه را باید جبران از طریق مستقیم هزینه های مصرف کنندگان ساخت آن را سخت تر برای خانواده ها برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. بسیاری از مصرف کنندگان خواهد بود قادر به شانه این هزینه ها و جلوگیری از بایگانی اطلاعات در دسترس نباشد.

غم انگیز و نتیجه اجتناب ناپذیر خواهد بود فروش کمتر و حتی بیشتر از کسب و کار بسته و کارکنان پوشش برای بیکاری. مانند رستوران ها و میلیون ها نفر از کارکنان اغلب به از دست دادن از این بد در نظر گرفته پیشنهادات.

برخی از مصرف کنندگان ممکن است پاسخ به بالاتر تحویل هزینه چیدن مواد غذایی خود را به جای آن اما این تغییر را ایجاد غیر ضروری COVID خطرات مربوط.

با توجه به دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی ایمنی مواد غذایی دکتر محقق بن چپمن “من فکر می کنم که داشتن touchless تعامل کمتر تحویل واقعا کمک می کند تا آنجا که مسئله بزرگ است که در تعامل با مردم است. اگر من می توانید سفارش پیتزا و کسی قطره آن را در آستان من و سپس من می فرستد متن و می گوید آن را در اینجا و ما را مجبور به صحبت کردن با یکدیگر است ، اگر takeout یا تحویل شد و مشکل ساز آن خواهد بود اگر ما در حال تمرین است که interactionless روند.”

مشکل با فرد وانت نهفته است با دقت ماسک-wearers نگه داشتن فاصله خود بلکه با بی دقتی مردمی آنها به ناچار روبرو می شوند. تحویل یک جایگزین عالی برای این غیر ضروری در معرض خطر گرفتن اما تحویل سیستم تنها می تواند زنده ماندن با نور چارچوب نظارتی. دربندی هزینه های کمیسیون خواهد نافرجام چشمگیری افزایش سردرد برای رستوران ها و چه خطرات ایمنی.

رهبران محلی در سراسر کشور می توانید با نگه داشتن شهروندان خود را امن اجازه می دهد مصرف کنندگان تحویل شرکت ها و رستوران ها به تصمیم می گیرید که هزینه بیش از حد بالا هستند. قرار دادن کارمندان بین خانواده ها و وعده های غذایی خود را است که به سادگی یک دستور غذا برای فاجعه است.

راس Marchand مدیر سیاست برای مالیات دهندگان حمایت داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو