این دل مار با تجربه باشگاه لغو آخر این هفته مسابقات پس از 15 سوارکاران آزمایش مثبت برای COVID-19.

San Diego County مقامات بهداشتی آزمایش همه Del Mar را سوارکاران و اسب دوانی اتاق پرسنل سهشنبه در پاسخ به قهرمان سوارکاران ویکتور Espinoza و Flavien Prat تست مثبت هفته گذشته است.

15 سوارکاران در دل مار هستند که بدون علامت با توجه به آزادی مطبوعات از با تجربه باشگاه. شهرستان مقامات بهداشت در حال انجام تماس ردیابی برای تعیین اگر دیگران آلوده شده اند. اما یکی از سواران به تازگی سوار در لوس آلامیتوس مسیر مسابقه در اورنج کانتی, مقامات گفت.

“حتی اگر ما سوارکار اسب دوانی شدن مستعمره نیست نمایشگاه علائم زمانی که آنها وارد Del Mar, ما تصمیم به تست هر کس به عنوان بخشی از پروتکل های ما را توسعه داده اند در رابطه با محلی کارشناسان پزشکی و سان Diego County Health & Human Services Agency گفت:” جاش Rubinstein, Del Mar تجربه جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن, در بیانیه ای.

Del Mar نخواهد انتشار اسامی سوارکاران که آزمایش مثبت به دلیل بیمه سلامت حریم شخصی و قابل حمل عمل می کنند.

“با فرض این افراد همچنان به نشان می دهد هیچ نشانه آنها برای جدا خواهد شد و 10 ماه و باید قادر به از سرگیری فعالیت های معمول خود را از جمله سوارکاری و پس از آن زمان گفت:” دکتر اریک مک دونالد مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و ایمن سازی خدمات برای San Diego County, در بیانیه ای.

مسابقه در دلم مار است که انتظار می رود برای از سرگیری جولای 24, با توجه به جو هارپر Del Mar, مدیر اجرایی. تابستان دیدار آغاز شد و در 10 ژوئیه ادامه خواهد داد و تا سپتامبر. 7.

“لغو آخر این هفته مسابقات را به ما زمان بیشتری برای نظارت بر وضعیت و به افرادی که آزمایش مثبت زمان بیشتری برای بازیابی” هارپر در بیانیه ای گفت.

مسیر مسابقه برنامه ای برای محدود کردن سواران به کسانی که مستقر در کالیفرنیا باقی مانده از این فصل است. هر اسب دوانی است که برگ های مسیر برای سوار شدن در مکانهای دیگر نمی خواهد اجازه بازگشت تا دیدار بعدی.

آهنگ گفته آنها نیز دوباره پیکربندی و گسترش سوارکاران چهارم. نمایش درمانی مورد نیاز برای تمام انبار منطقه کارگران و ضروری پرسنل در جای دیگر در این مسیر است.

لینک بین 14 از سوارکاران و لوس آلامیتوس می تواند حاکی از یک مشکل در اورنج کانتی آهنگ. شده اند وجود دارد 135 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در شهر لوس آلامیتوس اما نه مسیر و یا اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی سازمان رسیده باشد می تواند برای اظهار نظر در مورد تعداد موارد به طور خاص در محل. کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره به تازگی قرار داده لوس آلامیتوس در 10 روز مشروط جولای 10 پس از مرگ 29 اسب در مسیر. لوس آلامیتوس ادامه به میزبان شب اصیل و چهارم اسب مسابقه بدون تماشاگر در میان است.

دیگر racetracks شده ضربه COVID-19 به عنوان به خوبی. سانتا آنیتا در Arcadia گزارش 38 مورد از COVID-19 به لس آنجلس عمومی در بخش بهداشت و درمان پس از آن فصل به پایان رسید و در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de