یکی از اصلی گفت: یک دانش آموز به زبان انگلیسی صحبت می کنند در خانه به خلاص شدن از شر لهجه است. یک معلم مجبور دانش آموزان به خواندن n-word با صدای بلند در کلاس. یک دانشجو بعد از شنیدن سیاه همکلاسی رو به دانشگاه هاروارد گفت: “اوه, به سیاه و نیمه هوشمند است.”

این سه نفر از صدها نفر از شهادت دانش آموزان و فارغ التحصیلان به اشتراک گذاشته اند ناشناس آنلاین در مورد نژادپرستی آنها مواجه شده در حالی که حضور در مدارس خصوصی در داخل و اطراف پاسادنا. این داستان بخشی از یک جنبش در سراسر کشور به دانش آموزان و فارغ التحصیلان از رنگ را به رسانه های اجتماعی به افشای نژادپرستی که شعله ور اندازی در موسسات آموزشی است.

حدود یک ماه پیش یکی از دوستان به من ارسال پست از Instagram حساب کارگردانی در مدرسه پلی تکنیک. در طول همان دوره به حساب پرداختن به فلینتریج قلب مقدس آکادمی فلینتریج مقدماتی مدرسه مارلبرو مدرسه میفیلد ارشد مدرسه Waverly مدرسه و Westridge مدرسه برای دختران در تمام بریدن.

از اولین پست من خواندن این داستان پر سر و صدا مرا با درد خود را و ویژگی. و در حالی که برخی از این داستان بسیار وحشتناک تر از هر microaggression من تا به حال تجربه به عنوان یک سیاه و سفید دیک, دانشجو, ده ها صحبت کرد و عمیقا به تجربیات خودم. یک دانش آموز مشترک چگونه تمسخر همسالان خود پدر و مادر چینی لهجه و من به یاد تمسخر از من کره ای, نام میانی و فرهنگ من را تحمل کردند. یکی دیگر از دانشجویان توضیح داد که چگونه معلمان به طور مداوم اشتباه او را برای تنها دیگر قهوه ای, دختر بچه در کلاس خود را و آن را به ذهن بسیاری از بار من اشتباه دیگر او نظیر آنها نگاه می کنم هیچ چیز نمی خواهم. این تجربه و ده ها تن بیشتر, من بیش از حد خجالت به بحث در مورد با هر کسی در مدرسه من. اما خواندن این حساب من متوجه شدم که چگونه فوق العاده معمولی تجربه من از نژاد پرستی بود و من احساس دیده می شود و متصل است.

در هفته های گذشته این Instagram حساب را به من یادآوری است که تظاهرات ضد نژاد پرستی جنبش نه تنها در برابر اعمال وحشتناک از خشونت فیزیکی بلکه در برابر نژاد پرستی که تعبیه شده به زندگی روزمره ما در راه است که کمتر قابل مشاهده و هولناک به یک اکثریت.

آن را آسان به این می گویند ما ایستادگی در برابر سفید برتری آن را بسیار سخت تر به نوبه خود یک چشم بحرانی در خودمان جامعه ما و نژاد پرستی ما ممکن است شخصا تداوم. در زمان آن ناراحت کننده بود برای من به عنوان خوانده شده داستان از مدرسه فارغ التحصیلان برخی از آنها فارغ التحصیل شده بود نزدیک به 30 سال قبل است. من تا به حال به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که یک مدرسه من به نام خانه برای بیش از 12 سال ترک کرده بود چنین عمیق و پایدار زخم در فارغ التحصیلان خود را. آن را نیز سخت به خواندن داستان است که بسیار شبیه به حوادث من تا به حال شاهد و انجام هیچ چیز در مورد.

البته پیشرفت واقعی باید بیش از بازتاب منحصر به فرد. ما همچنین نیاز نافذ نهادی را تغییر دهید. مدارس باید به آموزش معلمان را از برنامه های درسی خود را متنوع و فراگیر افزایش تعداد دانش آموزان, معلمان و مدیران, رنگ, ایجاد, باز و شفاف کانال برای دانش آموزان و معلمان به ابراز نگرانی و موسسه یک فرآیند دقیق برای رسیدگی به شکایات.

بیش از حد بسیاری از دانش آموزان ذکر است ساخت شکایت رسمی خود را به موسسات تنها به رد و نادیده گرفته شده توسط مدرسه.

بسیاری از Instagram پروفایل کارگردانی در پاسادنا مدارس توصیف خود را به عنوان “یک نوع متفاوت از عشق نامه است.” آنها نامه های عاشقانه که اصلا تعهد ارادت به یک فرد یا نهاد اما جشن می گیرند این افراد در داخل یک مدرسه و توانایی خود را به گرد هم می آیند و گواه باش به یکدیگر تجربه و تحریک برای تغییر. وجود یک قدرت در یک جریان ثابت از داستان است. این فرد پس از فرد پله تا میکروفون اضافه کردن صدای خود را به یک گروه کر در حال رشد.

مگی Grether افزایش ارشد در مدرسه پلی تکنیک در پاسادنا که در آن او همکاری سردبیر پنجه چاپ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو