ایجاد مطلع پاسخ: برکلی محاسبات و داده های علم در عمل

در آوریل 7, برنده جایزه نوبل Saul Perlmutter, مدیر برکلی موسسه اطلاعات علم و مایکل لو رئیس برکلی در دانشکده بهداشت عمومی پیوست یک پانل از برکلی دانشکده به بحث در مورد چگونه اطلاعات هدایت تحقیقات در COVID-19 بیماری همه گیر.

از درک اثرات مداخلات بهداشت عمومی در مبارزه با COVID-19 به دنبال داروی جدید اهداف و واکسن به تحصیل در رشته ویروس عوارض ممکن است در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده, UC Berkeley, محققان با استفاده از این ابزار از اطلاعات علمی برای حل برخی از مبرم ترین چالش های ناشی از این بیماری همه گیر.

در یک پخش زنده در سهشنبه, آوریل 7, میان رشته ای بازیگران برکلی اعضای هیات علمی پیوست برنده جایزه نوبل Saul Perlmutter, مدیر برکلی موسسه اطلاعات علم و مایکل لو رئیس برکلی در دانشکده بهداشت عمومی به بحث در مورد چگونه اطلاعات هدایت جامعه ما پاسخ به همه گیر و چگونه بیشتر و بهتر داده ها مورد نیاز است برای کمک به ما برای خروج از بحران.

اجرای گسترده و سریع تست باقی مانده است یکی از مهم ترین اهداف از بیماری همه گیر در پاسخ گفت: مایا پترسون یک دانشيار گروه آمار زيستی و اپيدميولوژی و مایکل ایسن یک استاد کمکی ژنتیک و توسعه است. با گسترده تر, تست, زندگی می تواند ذخیره شود را به طور موثر تر جداسازی کسانی که عفونی در حالی که کمک به اقتصاد اجازه می دهد افراد سالم به وارد کردن نیروی کار آنها گفت.

پترسون و همکاران او در حال حاضر در کار با داده های موجود در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان برای کمک به دولت های محلی ایجاد بهداشت عمومی تصمیمات, در حالی که ایسن توضیح داد که چگونه در زمینه پزشکی است که با استفاده از داده های ژنومی برای شناسایی پتانسیل اهداف مواد مخدر و یا واکسن برای ویروس.

اما با استفاده از اطلاعات فراتر از هدایت مستقیم پزشکی و بهداشت عمومی و مداخلات. داده ها در کسب و کار و اشتغال می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به سیاست هایی که در حال اجرا برای نگه داشتن افراد و شرکت های کوچک شناور از طریق پناهگاه-در-محل دوره گفت: استاد اقتصاد امانوئل سائز.

به طور مشابه بهتر امنیت سایبر و دیجیتال سیستم های شناسایی می تواند اجرا شود و به مردم اجازه می دهد برای رای دادن از طریق اینترنت, جلوگیری از رای دهندگان بالقوه سرکوب در سال 2020 انتخابات که ممکن است ناشی از ویروس ترس گفت: هنری بردی رئیس برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی.

جنیفر Chayes دانشیار کشيش از تقسیم کامپیوتر علم اطلاعات و جامعه و دین از دانشکده اطلاعات گفت: کارشناسان در سراسر محوطه دانشگاه در حال بررسی این بحران از بسیاری از نقاط برتری به دنبال آن است که چگونه در جامعه در حال حاضر و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی ما بیشتر پایین جاده.

“COVID-19 یک شوک به جامعه ما و ما (محققان) که واقعا می خواهید برای اتصال عمیق با جامعه و با مردم کالیفرنیا به ما کمک کند از طریق این” Chayes گفت.

کمک مالی برای حمایت از دانش آموزان و UC برکلی COVID-19 آزمایش و پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو