کووینا-دره متحد سرپرست استعفا در میان تحقیقات پلیس

کووینا-دره متحد سرپرست ریچارد شیهان موافقت با استعفا از هیئت مدیره مدرسه اعلام کرد در یک جلسه ویژه در سهشنبه, مارس 26.

“در بسته جلسه هیئت مدیره در زمان اقدام به تصویب استعفای توافق با سرپرست ارائه یک استعفای موثر ژوئن 30 سال 2020” رئیس جمهور هیئت مدیره سونیا Frasquillo گفت: در این نشست است.

اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند در این جلسه بود که livestreamed آنلاین به دلیل جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

شیهان شده و در مرخصی اداری در مارس 17 و در حال حاضر چهره تحقیقات پلیس به اتهام سوء رفتار با سه قربانیان بالقوه که محققان گفته اند در حال حاضر و سابق دانش آموزان از منطقه است.

گلندورا پلیس سرهنگ مت ویلیامز که نظارت کارآگاه اداره نمی تواند بلافاصله رسیده برای جزئیات بیشتر در مورد.

Frasquillo اضافه شده شیهان باقی خواهد ماند در پرداخت مرخصی اداری تا زمانی که استعفای او اثر طول می کشد. او جبران خواهد شد برای مرخصی استفاده نشده و زمان خواهد شد اضافی دریافت یکجا از $46,464.96. Frasquillo نداد هر بیشتر.

در یک ویژه جلسه هیئت مدیره در 18 مه اعضای هیئت مدیره منصوب دستیار سرپرست الیزابت Eminhizer به عنوان سرپرست سرپرست خواهد کرد که ماندن در آن موقعیت برای هم بودن ایمیل ارسال شده به پدر و مادر سه شنبه شب گفت.

“دکتر Eminhizer به عنوان دستیار سرپرست کووینا-دره Unified School District, در شش سال گذشته شده است و رهبری این منطقه را پاسخ به COVID-19 همه گیر از آغاز ماه مارس” ایمیل می خواند. “در این منطقه بهره مند از دانش خود را از برنامه درسی آموزش ارزیابی فن آوری و مهارت های ارتباطی عالی.”

تحقیقات پلیس و شیهان وضعيت اشتغال هم زده اند اختلاف است.

در جمعه, مه 15, پدر و مادر و اعضای هیات آموخته هیئت مدیره شد به دنبال جایگزین شیهان است که محبوب در سراسر منطقه است. در پاسخ بسیاری از والدین و معلمان بسیج برای او در تظاهرات در کووینا منطقه میدان در سهشنبه, مارس 17 و پنج شنبه, مارس 18.

برخی از پدر و مادر همچنان به پشتیبانی از شیهان در حالی که این اتهامات را به نور آمده — برخی از رفتن به عنوان آنجا که می گوید این اتهامات به جعل.

دیگران را محکوم کرده اند شیهان گفت که او باید اخراج می شود بلافاصله. یک change.org درخواست برای حذف شیهان بیش از 400 امضا.

هنوز هم که به مراتب بیشتر درخواست برای حفظ شیهان که به دست آورد 3,000-plus امضا قبل از آن بسته شد.

یادداشت سردبیر: این مقاله ویرایش شده است شامل یک ایمیل به منطقه فرستاده شده به پدر و مادر سهشنبه شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>