COVID-19: ردیابی حفظ حریم خصوصی داده ها و اعداد سمت راست

پخش زنده: روز May 13 10-11 صبح (اقیانوس آرام) اضافه کردن به تقویم این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

پخش زنده: روز May 13 10-11 صبح (اقیانوس آرام)

اضافه کردن به تقویم

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه. شما همچنین می توانید به تماشای این رویداد زنده در دانشگاه برکلی Facebook صفحه.

شما می توانید با ارسال سوالات به پانل در پیشبرد.

به عنوان برنامه ای برای دوباره باز کردن کسب و کار در جوامع و مدارس پدیدار مکانیسم برای پیگیری SARS-COV-2 ویروس تبدیل شدن به طور فزاینده مهم را در نظر بگیرید. در این گفتگو به رهبری برنده جایزه نوبل Saul Perlmutter, مدیر برکلی موسسه اطلاعات علمی و استاد فیزیک برکلی علمی خود را ارائه تحقیقات اخیر یافته ها و داده ها در COVID-19 عفونت و مرگ و مير. آنها را به بحث در مورد چگونه آنها با استفاده از داده ها برای درک بهتر چگونه بسیاری از افرادی که آلوده می شوند و در واقع در حال مرگ از COVID-19 آیا عفونت و مرگ و میر در حال بالا رفتن و یا پایین است و ما چقدر می توانیم به افزایش تحرک. آنها نیز رسیدگی خواهد شد گسترده تر سوال در مورد داده هایی که ما نیاز, چگونه برای محافظت از آن را با استفاده از رمزگذاری و چگونه به منظور بهبود راه در حال پیگیری و محدود کردن بیماری همه گیر.

برجسته و سخنرانان هستند شفیع Goldwasser استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر مدیر سایمونز موسسه نظریه محاسبات Uros Seljak استاد فیزیک برکلی موسسه اطلاعات علمی (مناقصه) عضو ارشد و یعقوب Steinhardt, استادیار گروه آمار.

این رویداد توسط بخش محاسبات داده های علم و جامعه و برکلی موسسه اطلاعات علمی.

کمک مالی برای حمایت از دانش آموزان و UC برکلی COVID-19 آزمایش و پژوهش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب