COVID-19 محرک یک شروع خوب است اما بیشتر مورد نیاز است می گوید برکلی اقتصاددان

An empty Chicago streetscape during the COVID-19 shutdown

خیابان ها و دفاتر شیکاگو و بسیاری دیگر از عمده مراکز اقتصادی تعطیل شد, در طول COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس از نی منصور طریق فلیکر/CC by 2.0)

قانونگذاران در واشنگتن دی سی گرفته اند قوی اولین گام برای ارائه حمایت اقتصادی به کسب و کار و کارگران خود را رنج می برند از COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی و بیکاری گفت: Jesse Rothstein, UC برکلی و استاد سیاست و اقتصاد. اما Rothstein توصیه می شود که بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای محافظت از آسیب پذیر کوچک کسب و کار و کارکنان خود را از تاثیر این بیماری همه گیر.

Jesse Rothstein, professor of economics and of public policy.

جسی Rothstein یک دانشگاه برکلی و استاد سیاست و اقتصاد.

در مصاحبه با برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی Rothstein ذکر شده طیف وسیعی از چالش های جدید زیر واشنگتن عبور از یک تاریخی بسته محرک اقتصادی:

ارتباط موثر مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از که کسب و کار می تواند درک کمک برنامه و اجرای آن را به سرعت. این کمک باید به کارفرمایان به سرعت به طوری که می توان آن را به کارکنان خود را. و دولت فدرال ممکن است نیاز به ارائه پشتیبانی جدید به دولت بیمه بیکاری سیستم های غرق ناگهانی موجی از ده ها میلیون نفر از برنامه های کاربردی.

“The big قطعه گم شده [در ریزرو] است که وجود دارد نه فقط به اندازه کافی پول به قید وثیقه متحده” توضیح Rothstein سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار ایالات متحده. “ما در حال نجات کارگران و شرکت ها به عنوان بهترین که ما می توانیم اما این آمار به بودجه دولت است که رفتن به بسیار زیاد است. در حالی که وجود دارد برخی از پول شامل متحده, ما در حال رفتن به نیاز بسیار بیشتر از آن است.”

Rothstein خدمت در وزارت کار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. در برکلی او مدیر موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال (IRLE). او شده است به برجسته تماس صوتی به صورت عملی حمایت دولت به کسب و کار و کارگران خود را برای جبران تاثیر مخربی از slowdowns و خاموش شدن ناگهانی ناشی از بهداشت جهانی بحران.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون فراهم می کند حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به مقابله گسترده اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر. Rothstein سوال که آیا 500 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای حمایت از کسب و کارهای بزرگ “است که به احتمال زیاد تا حد زیادی هدر رفته در propping تا سهامداران.”

او گفت: “ما نیاز شرکت ها زنده است. … ما نیاز به مطلقا به قید وثیقه از صاحبان کسب و کار کوچک. هیچ صاحب کسب و کار کوچک باید صرفنظر پس انداز برای این. آنها باید یک صندوق روز بارانی, یک طوفان نوح صندوق است.”

*****

جسی Rothstein برجسته خواهد شد در پانل برکلی پیشرو اقتصاددانان و کارشناسان سیاست بحث تاریخی عواقب اقتصادی — و راه حل — ناشی از COVID-19 بحران است. بحث و گفتگو برگزار خواهد شد در 12 p. m. روز جمعه 10 آوریل در 12:00 بعد از ظهر, آن است که بخشی از یک زنده جدید, آنلاین, تصویری, سری برکلی مکالمات: COVID-19شامل دانشمندان از طیف وسیعی از رشته ها. لحن در اینجا.

خواندن Q&A با برکلی اقتصاددان جسی Rothstein

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>