“width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

این COVID-19 همه گیر است منجر به سطح بی سابقه ای از بیکاری و بی ثباتی اقتصادی و با وجود قوی تلاش های دولت برای رسیدگی به نیازهای انسانی حمایت مستمر و پررنگ سیاست ضروری برای ماه پیش رو بالا علمای گفت: در طول یک رویداد های اخیر در دانشگاه برکلی است.

در سراسر کشور تنها در سه ماه گذشته تعدادی از مواد غذایی نا امنی در خانواده های دارای بیش از دو برابر آنها گفت. سیستم های طراحی شده برای ارائه کمک موقت برای افراد بیکار اثبات کافی به عنوان دراز مدت کار عدم اطمینان همچنان ادامه دارد. اخیر سنبله در coronavirus موارد در حال رانندگی جدید بحث در مورد نیاز به اضافی اقتصادی و قوانین و انعطاف پذیری از آمریکا شبکه امنیت اجتماعی.

1 جولای مجازی مکالمه سازماندهی شده توسط دانشگاه برکلی فرصت آزمایشگاه مرکز موثر اقدام جهانی (توجه) و موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال (IRLE) به بررسی این سوالات با سه کشور پیشرو محققان اقتصادی و رفاه اجتماعی سیاست. آن را با تمرکز بر طیف وسیعی از موضوعات از مشکلات دیرینه با ما بیکاری و کمک نقدی به برنامه جهانی درآمد اولیه (UBI) و نژادی عدالت است.

Screen shots of speakers at the UC Berkeley Opportunity Lab online event on COVID-19 and the U.S. social safety net: Jesse Rothstein (top left), Lori Ann Ospina (top right), Damon Jones (bottom right) and Hilary Hoynes (bottom left).

سخنرانان در دانشگاه برکلی فرصت آزمایشگاه آنلاین رویداد در COVID-19 و اجتماعی ایالات متحده ایمنی خالص بودند جسی Rothstein (بالا سمت چپ); Lori ان اوسپینا (مدیر بالا سمت راست); دیمون جونز (راست پایین); و هیلاری Hoynes (پایین سمت چپ).

جسی Rothstein, برکلی, استاد اقتصاد و سیاست عمومی و مدیر کالیفرنیا, سیاست آزمایشگاه شروع به بررسی مقیاس مقابله با چالش های کشور است. “در دو ماه ما از دست داده و 60 درصد مشاغل بیش از ما در تمامیت رکود بزرگ” او گفت:. “سیستم ما نیست واقعا برای (شوک) بود.”

در حالی که سریع گسترش بیمه بیکاری و گسترش پرداخت های نقدی به خانواده ها و افراد — یک قوی فدرال پاسخ اعضا اشاره کرد که بیشتر مورد نیاز خواهد بود.

هیلاری Hoynes برکلی استاد اقتصاد و سیاست عمومی و مدیر شرکت فرصت آزمایشگاه موافقت کردند که اولیه فدرال پاسخ قابل توجهی بود اما اشاره کرد که این با اینحال چپ بسیاری از خانواده های آسیب پذیر است. برای مثال با بسته شدن مدارس در سراسر کشور 15 میلیون کودک که برای دریافت ناهار مدرسه دیگر دسترسی به آن منبع تغذیه, با وجود افزایش در ضربه محکم و ناگهانی مزایای برای جبران این ضرر دسترسی داشته باشید.

“ما در حال دیدن شواهد قابل توجهی پریشانی” او مشاهده شده است. Hoynes’ تحقیقات اخیر نشان می دهد که امروز 23 درصد از همه آمریکایی خانواده ها نا امنی غذایی در مقایسه با 10% قبل از همه گیر است و 30 درصد از خانواده ها با کودکان دچار ناامنی غذایی.

دامون جونز استادیار در شیکاگو هریس مدرسه سیاست عمومی که دریافت دکترای خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه برکلی با تاکید بر نیاز سریع به کمک اشاره به این که کسانی که بیشترین نیاز تمایل به کسانی که با کمترین دارایی های مایع و نقشه کشی در پژوهش بررسی چگونگی مدیریت خانواده ناگهانی درآمد شوک.

“نابرابری ثروت بسیار برجسته تر از نابرابری درآمد” جونز اشاره کرد. “ما برنامه های هدفمند بر اساس درآمد … (اما) آن است که خانواده ها با بدترین (پس انداز) که به ویژه آسیب پذیر است.”

اعضا همچنین بحث نژادی و بی عدالتی باید اطلاع پیشنهادات در اطراف خالص ایمنی اصلاحات. جونز به عنوان مثال گفت که “سیاه و سفید خانواده ها باید نه تا 10 برابر بیشتر ثروت خود را از سیاه و Latinx همتایان” که به احتمال زیاد به نیاز به کمک های بیشتر در یک بحران.

و Hoynes اشاره کرد که آمریکا با بالاتر غیر سفید جمعيت تمایل به کمتر سخاوتمندانه با خود خالص ایمنی و حفاظت. “تنها مشخصه یک دولت است که پیش بینی که چگونه کمی از آنها به پایان رسید تا هزینه های نقدی, کمک,” او گفت: “این ترکیب نژادی و نمایندگی در میان خانواده های کم درآمد در دولت خود را.”

Coronavirus همه گیر است و همچنین موجب افزایش علاقه در UBI سیاست. این اعضا که تحقیقات اخیر بر UBI و دائمی, نقدی, نقل و انتقالات هشدار داد که ایالات متحده آمریکا, اقتصادی, پاسخ به همه گیر لزوما به هدایت روشن در دراز مدت سیاست های اقتصادی که مستلزم حل و فصل پرسش های دشوار در مورد تامین مالی و اجرای چنین برنامه ای.

حرکت رو به جلو اعضا توافق کوتاه مدت تلاش باید تمرکز بر روی مدیریت بحران بهداشت و ارائه کمک های بیشتر به دولت ها و گسترش فدرال امداد فراتر از دور اولیه حمایت از مراقبت عمل می کنند. در دراز مدت آنها با اشاره به نیاز به طور خودکار منافع و اطمینان حاصل شود که برنامه های موجود در رسیدن به مردم بیشتر.

هر چه تغییرات ما را در بیرون آمدن از این بحران Rothstein گفت: باید آن را یک اولویت برای حرکت به سوی یک سیستم ساخته شده در اطراف یک قوی تر اخلاق کمک کند. “بسیاری از شبکه امنیت اجتماعی همواره گرفته شده بسیار خصمانه نگرش نسبت به افرادی که از دریافت مزایای,” او گفت:. “(این) کار می کند خیلی بهتر است اگر آن را می تواند … درمان مردم به عنوان اعضای جامعه ما می خواهیم برای کمک به, و نه به عنوان افرادی که ممکن است انجام کاری اشتباه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو