COVID-19: چگونه پکن در تلاش است به تغییر داستان

حزب کمونیست چین (CCP) شده است و دیوانه وار در تلاش برای نفوذ به بحث و گفتگو در CCP coronavirus. جامعه بین المللی نه تنها سرزنش CCP برای اینکه سهل انگاری در نگرش آنها نسبت به کنترل این بیماری همه گیر در اوایل و عقب نگه داشتن اطلاعات مهم اما آن را نیز به دنبال ایجاد چینی رژیم پرداخت غرامت برای از دست دادن کسب و کار درآمد و فردی زندگی می کند. در اینجا 4 راه پکن در حال تغییر است داستان COVID-19 برای تبرئه خود از تمام عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

1. ووهان و خفاش ها

همیشه از coronavirus را شکست شده است وجود دارد یک ظن قوی است که آن را ممکن است آمده اند از یک آزمایشگاه در ووهان. چین همواره آن را تکذیب کرد از آنجا که چنین وحی خواهد افشای این کشور به ناکارآمدی عمل بالا-مهار امکانات. و اگر آن را بعد نشان داد که آزمایشگاه درگیر شده است در توسعه bioweapons به رفتار دولت چین برای رها کردن COVID-19 خواهد بود بسیار بالا است. مانند پکن رسمی روایت بوده است که این ویروس پدید آمده از یک ووهان مرطوب بازار با مورد اول اینکه ویروسی انتقال از یک خفاش به انسان است. این روایت اجازه می دهد تا چین به استدلال می کنند که coronavirus وقوع یک حادثه است.

با این حال گزارش های رسانه ها نشان می دهد که مرطوب بازار است که پکن به نقل از به عنوان منبع این ویروس در واقع هرگز به فروش می رسد خفاش ها. به جای یک ووهان آزمایشگاه شده است مطالعه گونه های مختلف از coronavirus در تلاش برای اطمینان حاصل شود که چین قابلیت شناسایی و مبارزه با ویروس ها برابر و یا بیشتر است که از ایالات متحده برای اولین بار انتقال است گفت: به جای گرفته اند در داخل آزمایشگاه از خفاش به انسان که در آنجا کار می کرد. این “بیمار صفر” بعد از آن آلوده به افراد دیگر در ووهان تحریک شیوع. اگر این درست است, این روشن است که دولت چین سعی خواهد کرد که برای پنهان کردن آن را در تمام هزینه.

(Image: Screenshot / YouTube)

اولین انتقال coronavirus به یک انسان ممکن است جای گرفته اند در داخل ووهان موسسه ویروس شناسی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این ووهان آزمایشگاه شناخته شده است به تحقیق در مورد ویروس ها مانند کوروناویروس سارس ابولا در غرب آفریقا Lassa ویروس و…. در یک سال 2018 دیپلماتیک کابل مقامات ایالات متحده اشاره کرد که آزمایشگاه کار بر روی خفاش coronaviruses تا به حال بالقوه منجر به بشر انتقال و در نهایت یک سارس-مانند بیماری همه گیر.

2. سرکوب خبرچین

پکن شده است خاموش خبرچین که در معرض ناکارآمد و negligient راه است که در آن دولت در برخورد با شیوع. با انجام این کار, پکن انتظار دارد که هیچ شهروند فوران خواهد کرد و هر دیدگاه منفی دولت است. یکی از شناخته شده حادثه مربوط به یک دکتر چینی به نام لی Wenliang. او با ارسال هشدار در مورد ویروس های بالقوه شیوع به دوستان خود را در اواخر ماه دسامبر. مقامات او را بازداشت و او را مجبور به سکوت. چند هفته بعد دکتر جان با توجه به آلوده شدن توسط ویروس.

یک روزنامه نگار Li Zehua رفت از دست رفته در ماه فوریه پس از او نوشته شده فیلم از آنچه اتفاق می افتد در ووهان. بعدا مشخص شد که او دستگیر شد و به زور قرنطینه به مدت یک ماه تحت اتهام بازدید از حساس اپیدمی مناطق. محل دو اضافی روزنامه نگاران که همچنین صحبت در مورد ووهان وضعیت قبل از رفتن از دست رفته هنوز به کشف شود. با از بین بردن همه انتقاد علیه دولت پکن تضمین می کند که فقط نظرات مثبت از چین به نظر می رسد در اخبار بین المللی و در نتیجه ایجاد یک تصور نادرست است که همه چیز خوب است در کشور است.

3. نام جنجال

Coronavirus در ابتدا محبوب شناخته شده به نام “ووهان Virus” پس از ووهان محل آن نشات گرفته است. با این حال دولت چین نگران بود که چنین نامی را افزایش توجه به پکن نقش مهمی در شیوع ویروسی. به این ترتیب رفت و در یک کمپین تبلیغاتی با این استدلال که اصطلاح “ووهان ویروس” نژادپرست است. این بسیار تعجب آور از آنجا که بسیاری از بیماری های لازم یک نام است که نشان دهنده محل منشاء خود را.

(Image: Screenshot / YouTube)

بسیاری از بیماری ها با یک نام است که نشان دهنده محل منشاء خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مثلا آنفلوآنزای اسپانیایی به نام بعد از کشور اسپانیا; MERS که مخفف Middle East Respiratory Syndrome; ابولا است که پس از یک رودخانه در کنگو; و غیره. پس مردم شروع به دعوت آن CCP ویروس پکن بود و حتی بیشتر ناراحت. کمپین تبلیغاتی شده است یک موفقیت نسبی از آنجا که اکثر مردم در حال حاضر تماس با ویروس یا ووهان ویروس و یا CCP ویروس حتی اگر دومی نام است که قطعا مناسب با توجه به این که حزب کمونیست مسئول شیوع.

4. متهم دیگر کشورها

دولت چین به راه انداخته تئوری های توطئه در مورد منشاء coronavirus سرزنش کشورهای دیگر در این فرآیند است. یک داستان نشان می دهد که ویروس به ارمغان آورده بود به چین توسط ارتش ایالات متحده در ماه اکتبر سال گذشته است. داستان دیگری استدلال می کرد که coronavirus پدید آمده در ایتالیا در سال گذشته قبل از گسترش به چین است. خبر خوب این است که این اتهامات هستند تا بیش از این بالا که به معنای واقعی کلمه هیچ فرد عاقلی در جهان معتقد است آنها است. متاسفانه با توجه به پکن گرفتن آهن بیش از رسانه ها در چین برخی از شهروندان چینی به نظر می رسد که خریداری داستان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

وال استریت Fiddles در حالی که امریکا می سوزد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو