COVID-19 در حال حاضر هزینه کالیفرنیا بیمه $2.4 میلیارد مطالعه جدید برآورد

Two National Guard health officers stand outside next to a car wearing personal protective suits and face shields, and writing on clipboards

کالیفرنیا شرکت های بیمه در حال تحمل میلیاردها دلار از هزینه های غیر منتظره برای COVID-19 تست و درمان است. (گارد ملی عکس دسترسی از طریق فلیکر)

این COVID-19 همه گیر است و هزینه کالیفرنیا عمومی و خصوصی بیمه حدود 2.4 میلیارد دلار در آزمایش و درمان — حدود شش برابر هزینه سالانه برای درمان آنفلوانزای فصلی در کشور بر اساس یک مطالعه جدید توسط محققان در Nicholas C. Petris مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت.

در صورت عدم وجود واکسن این تعداد می تواند به رشد $25.1 میلیارد دلار قبل از اینکه به اندازه کافی از جمعیت آلوده می شود برای رسیدن به گله ایمنی این مطالعه نشان داد. دلار 25.1 میلیارد دلار برآورد نشان دهنده حدود 6 درصد از کل سالانه هزینه های مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا است.

اکثریت هزینه ها — حدود 59 درصد — متولد می شوند توسط شرکت های بیمه تجاری است که می تواند عبور ناگهانی مصرف بر روی مصرف کنندگان در قالب افزایش قیمت در بیمه حق بیمه. بقیه هزینه ها تقسیم میان فدرال-اجرای برنامه مدیکر دولت-اجرای برنامه های پزشکی و بیمه افراد است.

“این هزینه های غیر منتظره به سیستم مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا گفت:” ریچارد Scheffler, استاد دانشکده تحصیلات تکمیلی در دانشگاه برکلی و رهبر تیم تحقیقاتی. “با بحران بودجه ما و اختلال در مراقبت های بهداشتی ما در حال حاضر هزینه های اضافی است که دولت برای پرداخت از طریق آن برنامه های پزشکی.”

برای محاسبه 2.4 میلیارد دلار رقم این تیم را به عهده گرفت که حدود 5 درصد از افراد در دولت شده اند آلوده به ویروس و ایمنی گله نمی خواهد رخ می دهد تا 60% یا بیشتر از جمعیت است قرارداد این ویروس. مطالعه شکسته شدن هزینه های سرانه شهرستان و توسط بیمه پرداخت کننده نوع.

این تعداد به احتمال زیاد اهمیت جلوه آینده هزینه های COVID-19 همه گیر به دولت بیمه, این تیم تاکید می کند. آنها تنها برای حساب هزینه برای آزمایش و درمان حاد COVID-19 عفونت و نه در نظر گرفتن هزینه های ممکن است در دراز مدت عوارض ناشی از ویروس و یا هزینه های متعلقه توسط بیماران با شرایط دیگر که ممکن است تاخیر در مراقبت به دلیل بیماری همه گیر.

فقط در دو ماه گذشته ما به رسمیت شناخته شده و کشت تمام بیماری های مزمن است که عفونت با SARS-CoV-2 باعث شده است از جمله چند سیستم التهابی سندرم (MIS-C) است که کودکان در حال گرفتن و قلب آسیب از COVID” گفت: جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در UC برکلی. “و این لیست فقط نگه می دارد در حال رشد است. در دو ماه ما به رسمیت شناخته شده حداقل پنج جدید بیماری های ناشی از COVID(-19). و که می داند که چگونه بسیاری از ما در حال رفتن برای دیدن در چند ماه آینده برای یک سال یا بیشتر ؟

این تیم قصد دارد به طور منظم به روز رسانی هزینه مدل به عنوان اطلاعات اضافی دربارهی COVID-19 عفونت درمان و هزینه های در دسترس است.

یک توزیع از هزینه های سراسر کشور

با استفاده از زمان COVID-19 عفونت رای و بستری داده این تیم را شکست برآورد هزینه های county, پیدا کردن تنوع گسترده ای در سراسر کشور. خلیج مساحت مثل مارین و سن متئو با مته سوراخ کردن برخی از بالاترین هزینه سرانه در حالی که مرسد و شهرستان تولار شهرستان با مته سوراخ کردن برخی از پایین ترین.

این اختلاف به احتمال زیاد با توجه به عوامل مختلف از جمله تفاوت در مراقبت های بهداشتی قیمت و پرداخت کننده مخلوط گفت: Daniel Arnold, پژوهش, مدیر Petris مرکز.

“در کار قبلی ما نگاه تفاوت در قیمت های تجاری بین شمال و جنوب کالیفرنیا و وجود دارد یک تفاوت بزرگ وجود دارد و با شمال کالیفرنیا قیمت بودن به طور قابل توجهی بالاتر” آرنولد گفت. “نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ در سراسر کشور از لحاظ سهم هر شهرستان که در پزشکی است.

از آنجا که سالمندان هستند به احتمال زیاد به بستری برای COVID-19 هزینه به مدیکر از بستری شدن در بیمارستان با هواکش شد $294 میلیون. قیمت این بستری شدن در بیمارستان متنوع به طور گسترده ای توسط بیمه گر — از کم $53,004 پزشکی/برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه) به $57,882 برای مدیکر و تمام راه را تا به $108,898 تجاری.

“ما می دانیم که افرادی که مسن تر هستند و مردم با بیشتر همبود شرایط صورت بسیاری از عوارض شديد مربوط به COVID(-19) به طوری که آنها می تواند در نهایت در بیمارستان و یا در ICU نیاز بیشتر به درمان فشرده” گفت: برنت Fulton, دانشیار استاد کمکی از سلامت اقتصاد و سیاست در UC برکلی و کاردانی مدیر Petris مرکز. “اما اگر یک فرد جوان به پایان می رسد تا در بیمارستان تحت تجاری بیمه است که بیمه گر پرداخت خیلی بیشتر از آنچه که مدیکر و پزشکی خواهد پرداخت که در همان بستری شدن در بیمارستان.”

حدود 59 درصد از برآورد هزینه های مربوط به بستری شدن در بیمارستان در حالی که باقی مانده 41 درصد است که شکاف بین هزینه های تست و دفتر بازدیدکننده داشته است.

این تیم امیدوار است نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل خواهد شد کمک به سیاستگذاران تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد پوشش مراقبت های بهداشتی در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“این همه در مورد دلار. این است که در مورد درمان مردم و زندگی و مرگ” Scheffler گفت. “اما اگر شما لازم نیست که به پرداخت پول برای آن اساسا چیز بدتر می کند.”

اطلاعات مربوط به

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>