COVID-19: تاثیر اقتصادی بشر راه حل

این COVID-19 همه گیر است که مقابله با هر سطح از اقتصاد آمریکا با یک چالش بی سابقه و دولت باید کوه پایدار و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399

این COVID-19 همه گیر است که مقابله با هر سطح از اقتصاد آمریکا با یک چالش بی سابقه و دولت باید کوه پایدار و بلند پروازانه اقتصادی پاسخ ماندگار ماه ها و شاید سال UC برکلی اقتصاددانان گفت: در یک فروم آنلاین امروز است.

در آخرین رویداد در برکلی مکالمات: COVID-19 سری برخی از کشور های پیشرو اقتصاددانان و کارشناسان سیاست گفت: تلاش خواهد شد نیاز به انجام اقدامات بیشتری برای از بین بردن کارگران, دولت, دولت ها و کسب و کار. و آنها موافقت کردند که برنامه های بازیابی باید تمرکز بر کارگران و جوامع رنگ که در حال تحمل فشار از بحران است.

برنامه بازیابی به احتمال زیاد هزینه تریلیون دلار در بالای اقدامات امداد در حال حاضر تصویب شده توسط کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها گفت: سرمایه گذاری تهاجمی و به خوبی طراحی سیاست می تواند به رشد اقتصادی سریع تر و با کمتر زجر دراز مدت برای کارگران و کسب و کار. آنها به این نتیجه رسیدند که این ملت می تواند استطاعت سرمایه گذاری.

"ما قطعا رهبری به چیزی بسیار عمیق تر از رکود بزرگ و قابل مقایسه با رکود بزرگ در عمق" گفت: Jesse Rothstein, مدیر برکلی موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال (IRLE). "آنچه هنوز نمی دانیم این است که آیا ما قادر خواهید بود برای جستن به عقب به سرعت و یا اینکه آیا آن را معطل برای یک دهه یا بیشتر است. ... این میزان بیشتر است که ما می توانیم نگه داشتن کارگران متصل به شرکت خود را و نگه داشتن شرکت های شناور بیشتر احتمال دارد آن است که آن را به گزاف گویی به سرعت."

"چه خواهد بود ضروری است دولت پاسخ — این مقیاس به سرعت پاسخ گفت:" برکلی اقتصاددان گابریل Zucman که کار در توزیع ثروت و سیاست های مالیاتی را به خود جلب کرده ،

برکلی مکالمات: COVID-19 یک بحث آنلاین سری سازمان یافته توسط دانشگاه برکلی است که تشکیل کلاس جهانی دانشمندان به بحث در مورد طیف وسیعی از مسائل مهم به همه گیر و بازیابی. روز جمعه مراسم بود با حمایت مالی گلدمن دانشکده سیاست عمومی و برکلی فرصت آزمایشگاه. آن را ثبت و آرشیو برای مشاهده عمومی بدون هیچ هزینه.

این تلخ رمان coronavirus پدید آمده در چین در ماه نوامبر سال 2019 و در فقط چند ماه تا پیشرفته در سراسر این سیاره است. بیش از 100 ، 000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر کاهش یافته است به طور جدی بیمار است. به بررسی گسترش این ویروس در سراسر جهان باید جدا شده و در خانه های خود و کسب و کار تعطیل کرده است. هیچ سابقه ای در تاریخ ایالات متحده برای چنین ناگهانی و شوک اقتصادی.

داده های مورد بحث در این فروم بر میزان COVID-19 تاثیر: تا آنجا که یک سوم از اقتصاد ایالات متحده ممکن است تعطیل شود. واقعی بیکاری ممکن است در 25% و میلیون ها نفر در حال تشکیل پرونده برای بیکاری امداد هر هفته. در میان اعضای متحد در اینجا یک اتحادیه به نمایندگی از 307,000 هتل و رستوران کارگران در سراسر کشور 98 درصد از کار هستند. کالیفرنیا ممکن است از دست دادن 20 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در درآمدهای مالیاتی و این را از آن $200 میلیارد دلار بودجه سالانه.

واشنگتن پاسخ داده است با 2 تریلیون دلار بسته امداد و هیئت مدیره فدرال رزرو در این هفته اعلام کرد $2.3 تریلیون دلار از ویروس های اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و محلی می باشد.

هنوز به گفته کارشناسان بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای جبران خسارت. اقتصاددان هیلاری Hoynes مدیر شرکت فرصت آزمایشگاه ذکر سه فوری اولویت: گسترش پشتیبانی از زیر مواد غذایی تمبر برنامه افزایش حمایت از مستاجرها و افزایش کمک به دولت های ایالتی.
اما دانشمند علوم سیاسی هنری بردی, رئیس گلدمن دانشکده سیاست عمومی قرار دادن همه چیز در چشم انداز: ایالات متحده $در 22 تریلیون اقتصاد و آن را به حال شده است در سلامت خوب قبل از همه گیر رسید.

این نشان می دهد که این کشور ظرفیت برای سرمایه گذاری در بهبود کارشناسان گفت. اما با دقت و هدفمند سیاست ضروری خواهد بود. یک اولویت خواهد بود برای اطمینان از که سیاست آدرس بحرانی نیازهای افراد کم درآمد و جوامع رنگ شده اند که به طور نامتناسبی نکنه با این بیماری همه گیر.

"بر اساس اطلاعات ناقص است که ما در آینده از نیویورک شهرستان, سیاه و لاتین آمریکایی ها در حال مرگ هستند دو برابر نرخ ... سفید آمریکایی" گفت: مومبای Derenoncourt که شروع خواهد شد در پاییز به عنوان یک برکلی استاديار اقتصاد و سیاست عمومی. "اکثر آمریکایی ها نمی توانید از خانه کار می کنند. که حتی واقعی تر از سیاه پوست و لاتین کارگران است. و به طوری که آنها واقعا تحمل فشار از این بحران است."

برخی از نمایندگان مجلس پیشنهاد کرده اند که ایالات متحده باید حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای بازگشت به حالت عادی راه اندازی مجدد اقتصاد است. اما برکلی کارشناسان پیشنهاد ایجاد حفره بهداشت عمومی در برابر اقتصاد انتخاب نادرست است. بلکه آنها گفت: این دو از یکدیگر جدایی ناپذیرند: اطمینان از سلامت عمومی است اولین گام به سوی بهبود پایدار.

"این یک لحظه هنگامی که ما متوجه است که ما همه در این با هم" بردی گفت. "هنگامی که ما انجام کارهای خوب برای مردم مانند ارائه کودکان با مواد غذایی آنها به نوبه خود برای بهتر زندگی می کند به عنوان آنها به جلو بروید. ... ما باید به فکر می کنم در مورد چگونه با سرمایه گذاری در مردم ما در واقع ایجاد جامعه بهتر است."

کمک مالی برای حمایت از دانش آموزان و UC برکلی COVID-19 آزمایش و پژوهش است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن