دادگاه به زودی به ظهور از coronavirus محدودیت بازگشایی در یک واقعیت جدید

جنوب کالیفرنیا courthouses که عملیات بودند به شدت محدود و در میان coronavirus بیماری همه گیر در حال آماده سازی خود برای یک رستاخیر اما عدالت را نگاه بسیار متفاوت به عنوان قضات کار به تعادل نگرانی های سلامت و حقوق اساسی.

کوچکتر داوران استخرها از راه دور رسیدگی تصویری-جریان جلسات و چند دادگاه بازدید کنندگان را علامت جدید دادگاه واقعیت را به عنوان روز شلوغ راهروها و آسانسور بسته بندی شده با وکلای مدافع و هیئت منصفه شاهدان مقامات اجرای قانون و قربانیان محو برای آینده قابل پیش بینی.

در صورت اقامت در خانه سفارشات محلی دادگاه ها باید متوقف مداوم منصفه تمدید مهلت برای انتظار دادگاه کیفری متوقف, و پیشرفت در بسیاری از موارد مدنی و تا حد زیادی متمرکز اضطراری و حساس به زمان جلسات. برای کسانی که جلسات دادگاه — به طور سنتی در برابر تغییر مقاوم اند مجبور به تکیه بر تکنولوژی اجتماعی فاصله.

“آنچه اتفاق افتاده این است که دادگاه مجبور به انجام چیزی است که آنها در غیر این صورت نمی توانست انجام شود” گفت: جرمی فوگل سابق قاضی فدرال و در حال حاضر مدیر اجرایی برکلی قضایی موسسه. “آن را به عنوان بد نیست که ما فکر آن خواهد بود.”

مبهوت reopenings

در هر محلی دادگاه عالی سیستم ذینفعان مختلف — از جمله مسئولان قضایی دادستان عمومی و مدافعان — مشغول تهیه برنامه های خود را برای بازگشایی.

برخی انتظار می رود که به حرکت سریع تر از دیگران با Orange County Superior Court اعلام “نرم بازگشایی” برای این هفته از جمله از سرگیری دادگاه کیفری قرار بر توقف قبل از بسته شدن. Courthouses در لس آنجلس و اینلند امپایر انتظار می رود برای شروع ramping تا عملیات خود را تا اواسط ماه ژوئن. همه در انتظار بازگشت تدریجی از خدمات است.

در انتظار آنها خواهد بود تعداد موارد ساخته شده است تا در طول تعطیلی هر چند دادستان به امید قرعه کشی پایین برخی از این حجم کار توسط حل و فصل پرونده های جنایی قبل از آنها به دادگاه بروید.

“جهت من این است: سعی کنید برای رسیدن به حل و فصل و رسیدن به امیال بر روی همه چیز شما احتمالا می تواند به بهترین پیشنهاد بر اساس شرایطی که ما در حال انجام یک بی عدالتی و اجازه دادن به کسی بیش از حد نور” لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey گفت.

مدنی موارد تقریبا تمام جلسات به احتمال زیاد شنیده می شود از راه دور از جمله قانون خانواده و انحصار موارد است. و کسانی که در برخورد با نسبتا مسائل جزئی مانند ترافیک استناد خواهد بود خواست به دادگاه برود وب سایت ها به جای سفر به courthouses.

“اگر آنها این توانایی به رسیدگی خود ماده از راه دور, من می خواهم آنها را تشویق به انجام است که به جای در می آیند” گفت: Jeff Wertheimer, مشاور عمومی برای Orange County Superior Court سیستم. “اگر همه در عمران و ترافیک جهان احساس می کنند نیاز به آمده در به شنیده می شود این است که به مشکلات ایجاد کند.”

کوچکتر داوران استخر

بزرگترین تغییر به احتمال زیاد خواهد بود داوران با داوران اتاق برگزاری صدها آینده نگر هیئت منصفه و تنگ داوران جعبه در دادگاه محاکمه دیگر امکان پذیر است.

داوران استخر — گروه آینده نگر هیئت منصفه که در نهایت winnowed پایین نشسته هیئت منصفه خواهد بود بسیار کوچکتر, مقامات گفت. در اورنج کانتی برای مثال داوران استخر که قبلا شامل به عنوان بسیاری از 600 نفر خواهد شد به احتمال زیاد به کاهش 160 اورنج کانتی مدافع شارون Petrosino گفت. علاوه بر این منصفه خواهد بود در اطراف دادگاه در دادگاه برای حفظ فاصله اجتماعی به جای همه قرار می گیرد در هیئت منصفه ،

“من در اینجا 36 سال و من نمی توانم تصور کنید که چگونه آن را به” Petrosino گفت.

ماسک خواهد بود و اجباری در هنگام ورود courthouses. که آیا آنها مورد نیاز خواهد بود در همه زمان واقعی شرکت کنندگان در محاکمه در دادگاه باقی مانده است دیده می شود. حداقل در ریورساید برتر دادگاه است که تصمیم گیری خواهد شد در سمت چپ به قضات.

“با شهود و وکلا صحبت مردم در حال رفتن به می خواهید برای دیدن چهره خود” ریورساید برتر دادگاه به ریاست قاضی جان تاکستان گفت.

نگرانی های بهداشتی برای منصفه

با کروناویروس هنوز هم عمده ترس مقامات دادگاه نیز برخی به افزایش شهروندان درخواست بهانه از داوران سرویس. قضات باید به تعیین آنچه به منزله یک بهانه های معتبر به خصوص وقتی که می آید به نگرانی های بهداشتی.

“وجود خواهد داشت مشکلات وجود خواهد داشت برخی از منصفه که می گویند “من نمی آیند چون من ترس از گرفتن ویروس’ ” Lacey گفت. “آنها به راه اندازی برخی از مرتب کردن بر اساس مکانیزم صفحه نمایش منصفه قبل از آنها به دادگاه است.”

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت: افراد مسن و کسانی که در مواجهه با مشکلات اقتصادی به احتمال زیاد خواهد شد فیلتر کردن داوران است.

“من بسیار نگران ما نمی خواهد که یک مقطع از” اسپیتزر گفت. “افراد مسن نمی خواهد آمد در آنها احتمالا معاف شود. من می خواهم بیشتر چاشنی منصفه. هنگامی که شما یک چاشنی شهروند می داند که ساختگی BS دفاع زمانی که آنها آن را بشنوند و من بسیار نگران ما در حال رفتن به از دست دادن آن است.”

اسپیتزر نیز اشاره کرد که مقامات دادگاه در سراسر کشور نگران در مورد حفظ حقوق متهمان برای مقابله با شاکیان خود را که آنها می تواند از دست دادن اگر شهود شهادت از طریق ویدئو. با همه محدودیت ها و اسپیتزر گفت: آزمایشات پیچیده مانند قتل موارد به احتمال زیاد خواهد شد بسیار طولانی را.

“من فقط فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن ناگفته مقدار نا امیدی” اسپیتزر گفت. “سخت گرفتن است.”

برخی از سوالات به احتمال زیاد خواهد شد در سمت چپ به دادگاه استیناف. Lacey به پتانسیل نمونه از یک متهم که زمان برای محاکمه نزدیک است اما چه کسی می تواند نمی شود منتشر شده از قرنطینه از زندان و یا یک افسر پلیس که در دسترس نیست به شهادت بعد از تست مثبت برای رمان coronavirus.

گام مثبت رو به جلو

با وجود چالش های برخی استدلال می کنند که افزایش استفاده از کنترل از راه دور رسیدگی و جریان ویدئو ممکن است در دراز مدت می تواند یک گام مثبت برای دادگاه.

“وجود دارد یک فرصت” فوگل گفت. “من ادعا نمی کنم ما در حال رفتن به نگه داشتن تمام تغییرات اما ما در حال رفتن به مجبور به یادگیری از بحران و ممکن است از آن چیزهایی است که سیستم بهتر است.”

در ضمن Wertheimer تا به حال توصیه های ساده برای کسانی که در مسائل حقوقی در هفته های آینده:

“صبور و انعطاف پذیر باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>