Coronavirus تهدید بافندگی به عنوان Azusa خانواده مراقبت برای پسر مبتلا به لوسمی


عضو رایان ملینا را Dukes تیم بیس بال حمایت از او در حالی که او به جنگ سرطان خون. (حسن نیت ارائه میدهد عکس).

مایک Molinar و همسرش نرما صوت زنده مشغول زندگی ورزشی پدر و مادر تربیت چهار فرزند خود را در آزوسا صفحه اصلی.

مایکل 15 در Mountain View در ال مونته و 13 ساله آدریان اتمام دبیرستان. آنها همچنین باید یک دختر الکسیس 19 ساله که به تازگی به حال یک کودک و حضور در ریو هندو ،

پس از آن وجود دارد این است که جوانترین آنها تماس رایان “شیر” Molinar یک دختر 11 ساله که با ال مونته Dukes بیس بال باشگاه و در حال حاضر رقابت در آن 11U تیم بیس بال.

“همه بچه های من هستند درگیر در ورزش” مایک Molinar گفت. “آدریان در حال بازی بسکتبال برای او و مایکل بازی تاریخ تیم اول دانشگاه یا دانشکده بیس بال و همه آنها را انجام داده اند بوکس در سوت ال مونته مرکز جامعه.”

رایان چوب به پدر خود را مانند چسب به خصوص به و از بیس بال تمرین و بازی. اما در ماه نوامبر Ryan نبود احساس خوبی است. هنگامی که او متوجه او تا به حال آپاندیسیت او پیوست حذف شده است.

“ما فکر کردیم که خواهد بود اما او واقعا خود را پس از آن” پدر مایک Molinar به یاد می آورد. “او شریک زندگی من در زندگی است. همه جا من به او می خواهم برای رفتن با من. و سپس ناگهان او نمی خواهید برای رفتن در هر نقطه حتی تمرین. او فقط می خواهد به ماندن در اتاق خود و چرت که طبیعی است و نه برای او.”

رایان Molinar یک 11-year-old boy از Azusa که نقش آمیلیا تیم بیس بال در حال مبارزه با سرطان است. (Courtesty عکس).

آمیلیا’ مربی بیس بال, پیت Flores, به یاد می آورد همه چیز بدتر شدن است.

“یک روز با ما تمرین بودند و او با داشتن یک روز وحشتناک وحشتناک عمل” گفت: Flores, که همچنین تبادل مربی در سیرا ویستا ، “او شروع به پرتاب کردن و ما می دانستیم که چیزی اشتباه بود.”

زمانی که مایک و گونیا متوجه شد که او نیاز به یک دکتر.

رایان درجه حرارت بالا نیز انگیزه پدر و مادر خود را به او را به دکتر اما زمانی که او وجود دارد: “آنها به ما گفت که آنفولانزا و ما به خانه فرستاد با برخی از داروها” مایک Molinar گفت.

رایان نمی بهبود بخشد. او نیست به غذا خوردن. او رفت و به خانواده اش دکتر دوباره و گفته شد همان چیزی است که او احتمالا تا به حال یک ویروس آنفولانزا.

با تب هنوز هم فروکش نمی رایان پدر و مادر او را به اتاق اورژانس در بیشتر ال مونته بیمارستان جامعه و دوباره گفته شد او به احتمال زیاد با یک ویروس. دوباره به خانه او رفت و این بار با برخی از دارو.

“ما رفت و برگشت به ER دوباره و گفت: نگاه او تا به بسیاری از شکم جفت و تب” او مادر Soto گفت. “این دو بازدیدکننده داشته است به دکتر و ما در سفر دوم به ER. آنها آماده بودند تا او را به یک نسخه برای عفونت و سپس خون کار آمد و آنها متوجه ناهنجاری و گفت: او نیاز به یک متخصص مراجعه کنید.”

رایان Molinar یک 11-year-old boy از Azusa که نقش آمیلیا تیم بیس بال در حال مبارزه با سرطان است. او در حالی که با مادر خود مایک Molinar و مادر نرما صوت. (Courtesty عکس

رایان فرستاده شد به میلر کودکان و بیمارستان زنان در ساحل طولانی است که در آن زندگی تغییر برای رایان و خانواده اش.

پس از چند آزمایش خون, Ryan تشخیص داده شد با پولشویی به لوسمی ميلوئيدی حاد در Jan. 14 و یک روز بعد پدر و مادرش مطلع شدند که چه نوع از مبارزه او برای. در پایان هفته آنها در حال حاضر شروع شیمی درمانی.

“این بود که این بدترین خبر یک پدر و مادر می توانید برای یکی از فرزندان” مایک Molinar گفت. “حق دور خود کار متوقف شد و در بیمارستان سه هفته متوالی.

“آنها به ما گفت که کودکان رسیدگی به لوسمی بهتر از بزرگسالان است و 70% شانس که این نوع لوسمی از بین می رود و او را به حالت عادی بازگشت. بنابراین ما فقط دعا کردن و انجام همه چیز آنها می گویند و خروج از آن در دست خدا است.”

مایک Molinar با این نسخهها کار برای یک شرکت آنلاین و Soto با این نسخهها کار برای یک درمان فیزیکی شرکت. هر دو مجبور به گرفتن وقت از کار برای مراقبت از رایان.

“ما مطمئن نبودند که ما برای” صوت گفت. “شما هرگز انتظار می رود چیزی شبیه به این در حال رفتن به اتفاق می افتد به یکی از بچه های خود را, اما در تمام طول راه او احساس, من می دانستم که آن را جدی تر از فقط یک عفونت و یا آنفولانزا.”

در زمان شیوع کروناویروس میشد که عمدتا در چین و رایان بلافاصله شروع یک چرخه 10-روز مستقیم از شیمی درمانی در بیمارستان. در آن زمان او گرفتار آنفولانزا و توسعه واکنش های آلرژیک.

آن ترسناک بود.

“او واقعا تورم و وجود کهیر در سراسر بدن خود را” مایک Molinar به یاد می آورد. “او همچنین کردم واقعا تب بالا 104 درجه است. آنها در واقع فکر کردم آن ممکن است coronavirus و من اعتقاد دارم که او حتی آزمایش برای آن است. و همچنین در طول که در دور اول شیمی او یک لخته خون در بازوی او بود و به عکس هر روز در شکم خود را برای جلوگیری از (بیشتر لخته شدن خون) برای 30 روز.”

آن را یک کابوس بود به تماشای 11-year-old نبرد درمان شیمی درمانی و ساخت سفرهای روزانه از Azusa به ساحل طولانی با پسر خود. اما پدر و مادر ندارد انجام آن به تنهایی. آنها تا به حال قوی سیستم پشتیبانی از خانواده و دوستان و Dukes مربیان و هم تیمی.

“ما به این تیم و همه را از سفر به دیدن رایان در بیمارستان” فلورس گفت. “این سخت بود او هم تیمی های آنها به طور کامل نمی فهمید. شما شنیدن سرطان و شما فکر می کنید شما در حال رفتن برای مردن. همه پدر و مادر مجبور به نشستن و صحبت کردن با بچه های خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که رایان در حال رفتن به این ضرب و شتم. او برای رفتن به OK.

“ما انجام داده ایم همه چیز را از تماس های ویدئویی به بازدیدکننده داشته است خود را به نگه داشتن ارواح و برای بچه ها آنها احساس راحت تر از دیدن و صحبت کردن با او بیش از حد.”

رایان شروع به احساس بهتر در طول دوره بهبودی و پس از بیش از یک ماه وجود دارد, او در نهایت به خوبی به اندازه کافی برای بازگشت به خانه در اواخر فوریه.

“در این نقطه COVID-19 اینجا بود اما نه به عنوان بد” مایک Molinar به یاد می آورد. “ما تا به حال ما در خانه و ما می دانستیم که ما تا به حال مراقب باشید حتی قبل از این مستند. اما پس از آن بود که رایان با ما.”

رایان هنوز هم نیاز به سه دور تر از درمان شیمی درمانی اما خوشبختانه آنها اعطا شد انتقال به شهرستان از امید در دوارت یک برکت و رحمت نه تنها به دلیل نزدیکی اما خانواده خود را تا به حال شنیده ام چیزهای زیادی در مورد چگونه شهر امیدوارم که با این نسخهها کار تخصصی سرطان.

در اوایل ماه مارس Ryan خود را آغاز کرد دور دوم شیمی درمانی ،

“هنگامی که آن زمان برای شروع دور دوم 10-بعد درمان که زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به تبدیل شدن به یک چیز در اینجا” مایک Molinar گفت. “اما مادر او و من و ما هنوز قادر به تجارت در بازدید از او.”

رایان خانه بازگشت و دوباره در اواخر ماه مارس اما در این زمان اقامت در خانه سفارشات تصویب شد و کل خانواده بود و ازدحام در محل.

“این است که آن را شروع به گرفتن واقعا ترسناک” مایک Molinar گفت. “ما ترس را به رفتن به فروشگاه مواد غذایی. ما از ترس به ترک خانه. همه ما در خانه و رفتن به درایو-thrus دلیل آن را امن تر از رفتن به فروشگاه. و هنگامی که من می خواهم من می خواهم بلافاصله پرش در حمام و تمیز کردن زمانی که من پشت کردم.

“برخی از مردم فکر می کنم این مستند تعطیلات و می خواهید به خارج و در مورد. آن را خسته کننده است. همه رو به انجام بخشی خود را.”

مایک و گونیا شروع به کار پاره وقت به طوری که آنها می تواند همچنان به تجارت با رایان در بیمارستان بازدید و همچنین به تماشای کودکان خود را. منابع مالی تبدیل به یک نگرانی.

“این چیز تمام شده است و تلفات مالی,” رایان گفت. “ما در حال مدیریت و برخی از دوستان خوب و خانواده آغاز شده است که در GoFundMe صفحه و ما قادر به افزایش حدود $10,000. اما ما هنوز راه سختی در پیش است.”

در آوریل 6, رایان را در بررسی خود را برای دور سوم از شیمی درمانی.

این بار توسط بازدیدکنندگان بودند دیگر مجاز به دلیل بیماری همه گیر. اما در Ryan مورد آنها اجازه داده شد یکی از والدین. صوت رفت اما او نمی تواند آیند و می روند. او باید خواب باقی می ماند و در بیمارستان تا زمانی که رایان بهبود است به اندازه کافی برای بازگشت به خانه.

“خانواده خود را پزشکی خود را پس از بودن در اینجا به تنهایی قادر به هر کسی مراجعه Ryan, آن را سخت” صوت گفت. “من مادر دائما با من تماس گریه که او نمی تواند دیدن نوه اش, و من نمی می توانید ببینید بقیه خانواده. من اقامت در این اتاق با رایان, ما, تماشای تلویزیون, و او قادر به بازی بعضی از بازی با کارکنان بازی برخی از بازی های ویدئویی با دوستان خود را به خانه و هم تیمی های خود.

“اما وجود دارد بسیاری از روز های سخت.”

گریه در واقع به او قدرت صوت گفت. “وقتی که من, Ryan فقط به من نگاه و لبخند و اشک 100% بهتر است. به منظور احساس بهتر شما نیاز به یک کمی. و در پایین روز من فقط نگه داشتن گفتن خودم را در این روز به روز آن را بهتر است. و رایان او فقط کمی جنگنده. او را نگه می دارد من رفتن را از طریق این.”

11 سال است که در حال حاضر در حال بهبود است. هنگامی که خون به حالت عادی برمی گرداند او می تواند به خانه برای یک هفته تا 10 روز و سپس شروع به آنها چه امید خواهد بود نهایی خود را درمان.

“این آخرین دور بود و تنها پنج روز درمان, اما ما در اینجا بوده ام تقریبا سه هفته و ما امیدواریم که او می شود به خوبی به اندازه کافی به زودی بنابراین ما می تواند صفحه اصلی” صوت گفت. “ما جوان ما نوه با ما زندگی می کنند و من از دست مادر بزرگ. دختر من تا به حال به یک بچه بدون مادر بزرگ او, اما او به من گفت که او نمی ترسم.

“مایک شده در محل و انجام آنچه مادر بزرگ خواهد بود و او بزرگ شده است مراقبت از خانواده در خانه. بنابراین من که قطعه ای از ذهن است. و اگر چیزی را اشتباه می رود و آنها به من در FaceTime و من می تواند به آنها کمک کند.

“این شگفت انگیز است چقدر زندگی ما تغییر کرده است فقط در چند ماه اما به عنوان یک خانواده ما در حال قوی است. ما باید به رایان و همه ما است. روز به روز من فقط به گفتن خودم از ما از این طریق دریافت کنید.”

مایک نتواند پسرش و همسرش

“از آن شده است بیش از دو هفته از من شده اند قادر به دیدن پسرم رایان. من تنها او را از طریق تماس های تصویری” مایک Molinar گفت. “و من خسته از افرادی که فکر می کنم این مستند تعطیلات و می خواهید به خارج و در مورد. خانه ماندن و نگه داشتن خود را امن و دیگران امن است. من آرزو می کنم که همه ما تا به حال به انجام است.”

به سختی در آن است که آن را رایان لبخند که کمک می کند.

“حتی در بدترین روز او هنوز لبخند” مایک Molinar گفت. “در طول شیمیدرمانی او نمی خواهید به صحبت کردن با هیچ کس. اما هنگامی که او متوقف می شود, شیمی, او می شود یک فرد متفاوت است. ما خوشحال خواهید بود زمانی که او به خانه برگشت دوباره و پس از آن او باید یک دور تر از درمان و پس از آن خواهیم دید که در آن او است.”

چه آنها نمی دانند این است چگونه coronavirus خاموش خواهد داشت که آنها را به پناهگاه در محل. آنها متوجه Ryan هر زمان که او در خانه است به خصوص آسیب پذیر پس هر کس به خصوص محتاط.

“این ترسناک واقعا ترسناک” مایک Molinar گفت. “ما در حال تلاش برای جلوگیری از وارد شدن ویروس به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید, اما شما هرگز نمی دانید بعد از اینکه شما خانه را ترک.

“به پسر خود را از طریق سرطان و بودن در این وضعیت کشور ما در حال حاضر من نمی خواهید این بر کسی. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم اما این آینده است که واقعا ترسناک است. ما همه می خواهم به بازگشت به حالت عادی و می خواهید رایان به بچه او بود. اما ما نمی دانیم که زمانی که هر یک از آن قرار است رخ دهد.”

رایان نیویورک یانکیز فن و داستان خود رسیده Yankees مدیر Aaron Boone که فرستاده Ryan یک پیام ویدئویی.

“هی رایان شیر فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که من فکر کردم در مورد شما” بون گفت. “من می دانم که شما یک فن یانکی و شما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار در حال حاضر. من می خواستم به شما را تشویق به ماندن قوی نگه دارید در مبارزه و امیدوارم ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در یک یانکی ها بازی در برخی از نقطه.”

فلورس برای یک آماده خواهد شد زمانی که او برای اولین بار baseman و outfielder می گرداند.

“شما او را در حال حاضر و مو از بین رفته است و ابرو به طور کامل از بین رفته اما او ارسال پیامک و شوخی” فلورس گفت. “او بدجور بچه قوی است که ما همه می توانند یاد بگیرند و از او دارای یک خانواده بزرگ و آنها باید یک سیستم پشتیبانی عالی. ما با تمام وجود به نوع سهولت خود را (رایان) ذهن و درد کمی, و برای خانواده اش است.

“یک چیز در مورد آمیلیا ما یک خانواده و وجود دارد خواهد بود برای هر آنچه که آنها نیاز دارند.”

صوت در اشتیاق نور در انتهای این تونل کابوس.

“از آغاز پزشکان گفت: او تا به 70% از ضرب و شتم این و (سرطان) بازگشت نیست,” او گفت:. “همیشه وجود دارد که 30 ٪ شانس می آید و این ترسناک است. اما پس از آن من نگاه Ryan ببینید و شخصیت خود را و قدرت خود را, شما می توانید ببینید که او واقعا در مبارزه با این و می خواهد برای رفتن به خانه خود را با برادران خود و خانواده و دوستان خود را Dukes تیم

“من دعا می کنم برای آن است. از آن روز به بعد اما او دشوار است. و من معتقدم او به ضرب و شتم این و همه ما می تواند بازگشت به یک زندگی عادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynahipercasinocasinoslot girişkorsan taksifarm houseaksaray korsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyat