لس آنجلس — کالیفرنیا فرودگاه را به اشتراک بگذارید در صدها میلیون دلار در کمک های دولتی برای کمک به پاسخ به ياوه تقاضا ایجاد شده توسط COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی اداره هوانوردی فدرال اعلام کرد.

فرودگاه دریافت بیشترین بودجه در دولت فرودگاه بین المللی لس آنجلس با $323.6 میلیون; John Wayne فرودگاه-اورنج کانتی دریافت خواهد کرد $44.9 میلیون; هالیوود Burbank فرودگاه را دریافت حدود 21.1 میلیون و فرودگاه لانگ بیچ دریافت خواهد کرد $18.4 میلیون نفر است.

ون Nuys فرودگاه را دریافت خواهد کرد $157,000 در حالی که در فرودگاه سانتا مونیکا ال مونته (San Gabriel Valley), Hawthorne, La Verne (براکت), تورانس (Zamperini), فولرتون و Pacoima (Whiteman) را دریافت $69,000. کامپتون/Woodley فرودگاه اهدا شد $30,000.

در کنار رودخانه شهرستان ریورساید شهرداری و دره فرودگاه را دریافت $69,000 پایگاه هوایی رزرو مارس دریافت خواهد کرد $157,000 پالم اسپرینگز بین المللی را دریافت خواهد کرد $11 میلیون; ژاکلین کاکرن منطقه ای دریافت خواهد کرد $69,000; و ممنوعیت شهری همت-رایان و تاج شهرداری را دریافت $30,000.

در San Bernardino County, انتاریو فرودگاه بین المللی دریافت خواهد کرد $22.184 میلیون چین فرودگاه را دریافت خواهد کرد $157,000, سان برناردینو فرودگاه بین المللی کابل و فرودگاه در آپ لند را دریافت $69,000, ردلندس شهرداری و خرس بزرگ شهر فرودگاه را دریافت $30,000, توئنتی ناین پالمز فرودگاه را دریافت خواهد کرد $20,000 و جنوب کالیفرنیا تدارکات فرودگاه در ویکتورویل دریافت خواهد کرد $157,000.

این بودجه بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی ایجاد شده Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل فرودگاه گرانت برنامه. ایالات متحده حمل و نقل وزیر ایلین چائو گفت: FAA خواهد شد جایزه 10 میلیارد دلار به این کشور و فرودگاه ها با حدود 1 میلیارد دلار رفتن به 188 فرودگاه در کالیفرنیا است.

“این 10 میلیارد دلار در اورژانس منابع کمک خواهد کرد که صندوق ادامه عملیات از ملت ما فرودگاه در طول این بحران و نجات کارگران مشاغل,” او گفت:.

بودجه پشتیبانی خواهد کرد در ادامه عملیات و جایگزین درآمد از دست رفته ناشی از کاهش شدید در ترافیک مسافری و دیگر فرودگاه های کسب و کار با توجه به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی. وجوه در دسترس هستند برای فرودگاه هزینه های سرمایه, فرودگاه هزینه های عملیاتی از جمله حقوق و دستمزد و آب و برق و فرودگاه پرداخت بدهی.

“با تشکر از شما برای اختصاصی مردان و زنان از FAA را از فرودگاه برای ایجاد کاملا جدید برنامه ضبط زمان برای کمک به فرودگاه حامیان در نیاز ناامید از این وجوه” FAA مدیر استیو Dickson گفت.

لس آنجلس, اخبار روزانه کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو