Coronavirus پاسخ: بین المللی, اطلاعات سفر

معاون شهردار به صورت علمی و برنامه ریزی ارشد بین المللی افسر لیزا Alvarez-کوهن ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز سه شنبه:

ما درک می کنیم که بسیاری از استادان و کارکنان و دانش آموزان سوال در مورد دانشگاه های مربوط به سفر به خصوص با در نظر COVID-19 وضعیت در طول تابستان و پاییز سال 2020 است. ما همچنین اذعان تمایل به مسافرت های بین المللی قصد دارد در آینده نزدیک و دشواری قابل توجهی اعمال شده توسط این دوره مشخص. این پیام شامل به روز ترین اطلاعات در دسترس مربوط به پردیس, سفر, پروتکل, بیمه مسافرتی, سفر, بازپرداخت, و موافقت نامه های بین المللی.

UCOP دستورات و پردیس سفر پروتکل
با توجه به بخشنامه صادر شده توسط UCOP همه UC اعضای جامعه باید به طور موقت جلوگیری از غیر ضروری سفر به کشورهای با CDC سطح 2 سفر سلامت و توجه بیشتر است. در علاوه بر این به UCOP بخشنامه و محلی به دانشگاه برکلی دانشگاه, دانشگاه, سفر به ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه ‘سفر نیست’ سطح 4 مکان نیاز به دو مرحله فرایند تصویب, برای اولین بار در decanal سطح و سپس از معاون شهردار به صورت علمی برنامه ریزی است. برای جزئیات مربوط به چگونگی سفر ضروری تعریف شده است و برای یادگیری در مورد روند تصویب لطفا به جهانی تعامل ،

بیمه مسافرتی
به عنوان یک یادآوری هیات علمی دانشجویان و کارکنان است که نمی کتاب سفر خود را با استفاده از Connexxus را تشویق به ثبت نام در تمام سفر که آیا بودجه توسط دانشگاه UC برکلی و یا دیگر نهاد. سفر رزرو از طریق Connexxus به طور خودکار ثبت شده با UC بیمه سفر برنامه. ثبت نام دارای مزایای بسیاری از جمله سفر به مشاوره برای مکان های که شما سفر به/از طریق توانایی برای UC به سرعت در حال کمک به شما در مورد ظهور و حوادث فوریتهای پزشکی ، برای کسانی که قصد سفر با استفاده از UC برکلی منابع و یا برای پردیس-تصویب تحقیق و یا اهداف آموزشی لطفا نقد و بررسی این پردیس سفر پروتکل و به دنبال سفر ضروری تایید از قبل.

لطفا نگه داشتن در ذهن است که بیمه سفر را پوشش نمی دهد قابل پیش بینی خطر; بنابراین هر سفر به مناطق با وزارت امور خارجه ایالات متحده ‘سفر نیست’ سطح 4 مشورتی را باطل سفر مزایای بیمه. UC پرسنل سفر به مناطق در برابر این مشاوره انجام این کار به طور بالقوه در خود فیزیکی و ریسک مالی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه مسافرتی, لطفا از خطر خدمات.

سفر بازپرداخت
اگر کسب و کار خود و سفر لغو شده است به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و شما قادر به دست آوردن کامل بازپرداخت تمام یا بخشی از هزینه های خود را, شما باید گزینه برای درخواست بازپرداخت آن می تواند متفاوت باشد بسته به اینکه چگونه شما رزرو سفر خود را. این گزینه مشخص شده در وب سایت سفر و همچنین در یک فیلم ضبط شده وبینار از مارس 21 ارائه شده توسط دانشگاه برکلی سفر. طیف گسترده ای از مسائل مرتبط با سفر نهفته COVID-19 خطاب هستند از جمله تمدید جلسه پرسش و پاسخ.

قراردادهای بین المللی
موافقت نامه های بین المللی ارتکاب اعضای UC جامعه به سفر خارجی و یا گروه به بازدید از پردیس باید شامل شرایط اجازه می دهد که بدون هیچ مجازات لغو حضوری تحویل. بسته به شرایط خاص زبان فورس ماژور بند ممکن است پوشش همه گیر (به عنوان مثال COVID-19) به خصوص که در آن لغو و یا عدم عملکرد با توجه به این حادثه قابل پیش بینی یا قابل پیش بینی در زمان قرارداد اعدام است. ارشد دولت هماهنگی با کسب و کار قراردادها و حفاظت از نام تجاری (BCBP) و خطر خدمات به تجدید نظر در موافقت نامه های بین المللی اجازه می دهد تا از راه دور جایگزین به جای در و یا سفر عازم ناحیه دور دست و یا لغو بدون مجازات.

برای پرسش سوالات بیشتر و یا نگرانی های مربوط به هر موضوع در این پیام لطفا تماس بگیرید [email protected]

ما از شما سپاسگزارم برای انعطاف پذیری خود را در میان این بحران است. ما متعهد به ارائه ما کل جامعه دانشجویی را با بهترین تجربه ممکن است. ما ادامه خواهد داد به شما اطلاع از آخرین تحولات مربوط به سفر و COVID-19 و تاثیر آن بر فعالیت های بین المللی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>